Eminönü Arzları

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
alveras
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: Eminönü Arzları

Mesaj gönderen alveras »

1 cisi arzlar lodoslar dagtırken yardım çıglıklarının klan panellerinden görebilirisiniz ben gördüm klan knalında tartişma çıktı kesemıyonu bari klana yazmayın 1 kişi köşeye sıkışsa hemen arzlar burayı bastı gbi zırvalıkları duyarsınız ama arz klanında toplu şekilde savaş varsa sadece klandan şunu görürüsün eöde şavaş var bu kadar :d
Bin Ytemiş Bir (1071)
Kullanıcı avatarı
Afrodisyak
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Karargah

Mesaj gönderen Afrodisyak »

abuzeddin yazdı:tabikide her zaman lodos ;) arzın çocukları komutanda pinekler ama lodoslar her yerde karşına çıkabilir ;)
Lodoslar kapı tutma dalında plaket almışlardır. :)
xAFRODİZYAKx - IIAfrodizYaKII - IxAfrodizYaKxI
Kullanıcı avatarı
exoriusII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen exoriusII »

mitmet yazdı:
abuzeddin yazdı:tabikide her zaman lodos ;) arzın çocukları komutanda pinekler ama lodoslar her yerde karşına çıkabilir ;)
çok sayqıdeqmez arkadaşım okullar açıldıqından beri -kanıt qösterebilirim- mısıra kadar ilerliyoruz. durduran yoq. anca biz 1 qrup qidince hemen klandan çaqrı yapıyorsunuz 1 qruba 5-6 qrup qelip püskürtebiliyorsunuz. hoş yine qelip sizi sancaqınıza kadar sokuyoruz. :) :lol:
hangı ara gırdın de sancaga soktun lem :D yoksn hiç :D
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Felipemassa »

Hakikaten gereksiz ve tartışmaya açık bir konu.(Şimdi başıma gelen bir olayı anlatmak istiyorum.)Geçen gün bankada oyalanıyoruz birden biri geldi ve bankacının üstünde durdu.Kimse bankacıyı seçemiyordu ve herkes bu kişiden kalkmasını rica etti.Adamın verdiği cevap çok ilginç ve komikti.Adam"Kalmıycam lodoslar birdaha arzları kesmeyin tamammı" deyince hakkaten güldüm.Buda bağzı arzların bu kadar çaresiz olup böyle saçma şeyler yaptığını gösterir.Sonrasında Gm geldi banladı vesaire.Yani kalkıp hiçbir lodos size babıalideki bankayı kapatmaya çalışmaz.Bir arz ise e.ö den meteora girerken kullanılan tabelaya oturmuş.Arkadaşım saçmalamayın.Başka bir olay ise ecelli adamla ws atarken arkadan 5kişi gelmesi ve ben hanginiz tek gelebilirsiniz dediğimde kimseden ses çıkmamasıdır.Herhalde daha fazla söze gerek yoktur. ;)
Kullanıcı avatarı
Rapid
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Rapid »

eminönünü bilemem ama bu mısır önü meselesini falan arzlar teşkilatta çoktan aşmış durumda. teşkilatta 1 arza 2 lodos düşüyor. ama 1 arz 2 lodosa bedel. arzlar az ama kaliteli. lodoslar ise dört kelimeyle, nerde çokluk orda .luk.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
exoriusII
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen exoriusII »

Rapid yazdı:eminönünü bilemem ama bu mısır önü meselesini falan arzlar teşkilatta çoktan aşmış durumda. teşkilatta 1 arza 2 lodos düşüyor. ama 1 arz 2 lodosa bedel. arzlar az ama kaliteli. lodoslar ise dört kelimeyle, nerde çokluk orda .luk.
8-) 8-)
Kullanıcı avatarı
secret96
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen secret96 »

arzlar hep tırttır uzatmaya gerek yok yılda 1 kaleyi basarlar bız hergun arz kale sancak akarız :D :D :D
ครкєгא-ครкєгאşเŦค-ĸօოսէձռ×ձรĸεг×
є๓เภöภü

Resim
eLeaNoR
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen eLeaNoR »

secret96 yazdı:arzlar hep tırttır uzatmaya gerek yok yılda 1 kaleyi basarlar bız hergun arz kale sancak akarız :D :D :D

Peki ya sonuç ? Senin içinde oldugun bi Handan Kesimi fotoğraflarını yollar mısın ?
YalnızYolcu
Kullanıcı avatarı
ChildrenOfArz
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen ChildrenOfArz »

Eminönü Arzları sağlamdır ki etkinlikler bunu gösteriyor.Ben eski bir Teşkilat Arzı olarak söyleyebilirim ki Teşkilattaki sağlam Arzlar ve dostluk , kardeşliği ben hiç bir yerde görmedim.Az ama özler.Paşa ve Çarşı grupları tüm Lodoslara yetiyor.Lodoslara biz kuru kalabalık derdik Teşkilatta.Birebirde kaçarlardı.Az olmamıza rağmen İsmet'i defalarca yatırmıştık fakat onların Handan Hanım'ı sadece bir kere GM yardımıyla yatırdıklarını hatırlıyorum.Burdaki Arzlara sesleniyorum.Oyunda ruh arıyorsanız.5 ile 9 arası girin Teşkilata açın bi karakter izleyin savaşları.Ve gurur duyun kendinizle iyi ki Arzım diye.
Kullanıcı avatarı
Felipemassa
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Felipemassa »

ChildrenOfArz yazdı:Eminönü Arzları sağlamdır ki etkinlikler bunu gösteriyor.Ben eski bir Teşkilat Arzı olarak söyleyebilirim ki Teşkilattaki sağlam Arzlar ve dostluk , kardeşliği ben hiç bir yerde görmedim.Az ama özler.Paşa ve Çarşı grupları tüm Lodoslara yetiyor.Lodoslara biz kuru kalabalık derdik Teşkilatta.Birebirde kaçarlardı.Az olmamıza rağmen İsmet'i defalarca yatırmıştık fakat onların Handan Hanım'ı sadece bir kere GM yardımıyla yatırdıklarını hatırlıyorum.Burdaki Arzlara sesleniyorum.Oyunda ruh arıyorsanız.5 ile 9 arası girin Teşkilata açın bi karakter izleyin savaşları.Ve gurur duyun kendinizle iyi ki Arzım diye.
Arkadaşım bence etkinliklere bakılmaz.Şöyle bir etkinlik olabilir ama.Herkesin katılabileceği bir savaş gerçekleştirilir.Bir Gm arz diğeri lodos olur.2klan bir yerde çarpıştırılır.İlk önce kaleye çekilen taraf mağlup olur.Bunu söylememin nedeni:
1)Sancak savaşlarında bir arz bir lodos yeniliyo tam bir sonuç ortaya çıkamıyor.
2)Bu etkinliğe şansa göre 6grup katılıyor bu nedenle bağzıları dışarda kalıyor.
3)O bölgeye alınınca düşenler oluyor bu nedenlede tam bir üstünlük söz konusu değil.