Azap Süvarileri (Styl + Araf)

Tılsım sunucusuna ait Loncaların iletişim, bilgilendirme ve paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
StylxStyl
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: StylxStyl Bilgilendirme Sayfası

Mesaj gönderen StylxStyl »

Arkadaşlar oyun içinde bazı karaktersiz kişilikler loncamızın adına sahte char açıp oyundakı bulunan diğer arkadaşlarımıza (şifre,item,isim vb.) bazı konularda sorular sormaktadır.... Yardım istemektedirler... Sizlerden bu konu adına anlayış bekliyoruz.... Karaktersizlerin sizlere vermiş olduğu rahatsızlıktan dolayı STYLX olarak biz sizden yinede özür dileriz... STYLX loncasındaki kardeşlerimiz kimseye şifre vb gibi sorular sormaz... Şu ana kadar tespit ettiğimiz Stylxıwolveri ve Styldumanyaq isimli karaktersiz şahıslarla kesinlikle her hangi bir diyaloğa girmeyiniz... Anlayışınız için teşekkürler...

Stylxwolveri
STYLX OLMAK AYRCALIKTIR...
Kullanıcı avatarı
DuMaNYaK53
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen DuMaNYaK53 »

her yer cakma mı dolmus yaw:D
Kullanıcı avatarı
Stylxkcalb
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Stylxkcalb »

Stylxkallb ' uyelıgıyle hıc bır alakam yoktur arkdaslar adımıza acılan sahte uyelıklerden bırısı bılgınız olsun

StylxKcalb
KcaLBLacK
Stylxkcalb
Stylxblack
Kullanıcı avatarı
StylxStyl
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Arkadaşlar sizlere tekrar bilgi vermek istiyorum.... Çeşitli STYL loncası adına sahte çharlar açılmıstır...Lütfen dikkat edin üyelik bilgileriniz vb özel kişisel bilgileriniz hakkında onlara aktarım yapmayınız... Anlayışınız için teşekkürler.

Stylxwolveri
Kullanıcı avatarı
XottomancavalryX
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen XottomancavalryX »

Hayırlı olsun, inşallah amacınıza ulaşırsınız.
Sanma şâhım / herkesi sen / sâdıkâne / yâr olur
Herkesi sen / dost mu sandın / belki ol / ağyâr olur
Sâdıkâne / belki ol / bu âlemde / dildâr olur
Yâr olur / ağyâr olur / dildâr olur / serdâr olur
Kullanıcı avatarı
DuMaNYaK53
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen DuMaNYaK53 »

SAOALSIN CUMLEMIZE.....
Kullanıcı avatarı
Meerlinee
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Hayal Kahvesi

Mesaj gönderen Meerlinee »

yalvarıorum beni de alın die tık yok :D ulan bulcam sizi burda salih kaçışınız yok :) zorla yamicam kendimi loncaya :) şaka bi yana harbiden çok farklısınız abi ya hepinizi tanımıorum ama çoğunluğu tanıorum sanırım zaten serkana bittiğimi bütün cümle alem duydu =)) iiki varsınız tılsımdaki güzel olan az şeyden en değerlisi sizsiniz benim için özelllikle bu ara :)
HüzünKovanKuşu
Abıhayat
Serotonin
Kullanıcı avatarı
Meerlinee
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Lonca: Hayal Kahvesi

Mesaj gönderen Meerlinee »

haa bööle devam ederse ben de sahte car açıcam haberiniz olsun :D
olura tanımazsanız die belirteyim dün gece muhabbet etmiştik meerline carımı tanıyamayanlar olabilir mutlulukhormonu ve serotonin de benim :)
HüzünKovanKuşu
Abıhayat
Serotonin
Kullanıcı avatarı
StylxStyl
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Meerlinee yazdı:yalvarıorum beni de alın die tık yok :D ulan bulcam sizi burda salih kaçışınız yok :) zorla yamicam kendimi loncaya :) şaka bi yana harbiden çok farklısınız abi ya hepinizi tanımıorum ama çoğunluğu tanıorum sanırım zaten serkana bittiğimi bütün cümle alem duydu =)) iiki varsınız tılsımdaki güzel olan az şeyden en değerlisi sizsiniz benim için özelllikle bu ara :)

Teşekkürler Müge...:) Böyle düşünenlerin olması ne kadar güzel:)DD

Senin bizi bulmana gerek yok biz seni buluruz uzakta sayılmazsın hani DDDD
Meerlinee yazdı:haa bööle devam ederse ben de sahte car açıcam haberiniz olsun :D
olura tanımazsanız die belirteyim dün gece muhabbet etmiştik meerline carımı tanıyamayanlar olabilir mutlulukhormonu ve serotonin de benim :)
Bende bi ara sorup duyuyordum km bu hormon diye:DDD İyi oldu öğrendiğim:)

Şaka bi yana biliyorsun biliyor yeni üye alımı maalesef ama maalesef yok ;=) Loncadaki tüm kardeşlerimizle reelden görüşüyoruz hergün ancak bu şekilde mükemmel güven sağlanabiliniyor... Belki sende zamanla hergün görüştüğümüz kardeşlerimiz arasına girersen neden olmasın :D ama bi 4-5 ay lazım en azındanDDDD

Tekrar Teşekkürler yorumların için:)

Stylxelectra (Umut)
Kullanıcı avatarı
Stylxkcalb
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen Stylxkcalb »

Meerlinee yazdı:yalvarıorum beni de alın die tık yok :D ulan bulcam sizi burda salih kaçışınız yok :) zorla yamicam kendimi loncaya :) şaka bi yana harbiden çok farklısınız abi ya hepinizi tanımıorum ama çoğunluğu tanıorum sanırım zaten serkana bittiğimi bütün cümle alem duydu =)) iiki varsınız tılsımdaki güzel olan az şeyden en değerlisi sizsiniz benim için özelllikle bu ara :)

cidden serkana olan askını duymayan kalmadı ama haberın olsun tum tılsım ona tutulmus durumda belkıde tılsımdakı en saygılı ınsandır kı yasını bılseler bı okadar daha hayran olurlar :lol:

şaka bır yana tesekkurler yorumların ıcın cevremızde senin gıbı eglencelı ve neselı ınsanları gormek mutlu edıyor bızı...

StylxKcalb (salih)
KcaLBLacK
Stylxkcalb
Stylxblack