Silinen Karakterler Geliyor,Üretim ve Toplama Sıfırlanıyor

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
OoOWARNINGOoO
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Meran

Re: Silinen Karakterler Geliyor,Üretim ve Toplama Sıfırlanıyor

Mesaj gönderen OoOWARNINGOoO »

Nocomment yazdı:Merhaba İKV,

Sizlerin de seveceğini umduğumuz iki güncellemeyi tamamlamış bulunuyoruz. Bu ön duyurudan sonra yarından itibaren bu iki özelliği kullanabilir olacaksınız.

Günler, haftalar, aylar hatta yıllar boyu emek verdiğiniz karakterlerinizin bir anlık dikkatsizlik nedeni ile kaybolup gitmesini artık önleyebileceksiniz. Üstelik bu hizmet geriye dönük olarak bir aylığına çalışabilmektedir. Koşullu bir destek hizmeti olarak sunulacak bu hizmetin detayları aşağıda paylaşılmıştır.

Karakter kurtarma nedir?

Herhangi bir nedenle hesaptan silinen karakterlerin, tamamen silinmeyip arka planda saklanması diyebiliriz. Karakterin saklanması için, karakter silindiğinde üyeliğiniz Plus Paket aboneliğine sahip olmalıdır. Her hangi bir Plus Paket aboneliği yeterlidir (1 aylık 3 aylık ). Aksi takdirde, karakteriniz silindiğinde üyeliğinizde Plus Paket yüklü değilse karakteriniz eskiden olduğu gibi direk olarak silinecektir.
Eğer karakteriniz silindiğinde üyeliğinizde Plus Paket yüklü ise bu karakterin kurtarılmasını bizden talep edebilirsiniz. Silinmiş karakterin kurtarılıp tekrar üyeliğinize iade edilmesi talebinde bulunabilmek için ise, o üyelikte herhangi bir zamanda yüklenmiş en az bir İKV Özel Sürüm Kutu olmalıdır.
Bu koşulların var olma nedeni ise; bu zorlu işlemlerin kötüye kullanılmasını engellemek ve gerçekten oyunu her anlamda destekleyen oyuncularımıza teşekkür ederek onlara bir ayrıcalık sunmak istememizdir.

Silinmiş karakterimi nasıl kurtarabilirim?

Silinen karakterinize geri ulaşmak destek formları arasında bulacağınız Karakter Kurtarma formunu doldurup bize ulaştırmanız yeterlidir.

Formu göndermek istediğimde hesabımda İKV Kutu Özel Sürüm olması gerektiğini söylüyor?

Evet. Bu destekten faydalanabilmek için kurtarılacak karakterin bulunduğu üyeliğe herhangi bir zaman diliminde en az bir adet İKV Özel Sürüm Kutu yüklenmiş olmalıdır.

İKV Kutu Özel Sürüm ile plus paket yükledim ama hala İKV Kutu Özel Sürüm olması gerektiğini söylüyor?

Evet. İKV Kutu Özel Sürüm ile yükleme yaptıktan 1 gün sonra Kutu ayrıcaklıklarından yararlanabilirsiniz.

Karakter kurtarmanın seviye limiti var mı?

Hayır. İstediğiniz seviye bir karakteri gerekli başvuruları yaptıktan sonra kurtarabilirsiniz.

Kurtarılan karakter üzerinde bir değişiklik olur mu?

Hayır. Kurtarılan karakter silindiği anda üzerinde ne varsa nerede duruyorsa aynen kurtarılır, karakterde hiçbir değişiklik olmaz.

Bir karakteri birden fazla kez kurtarabilir miyim ?

Evet şu an için herhangi bir limit yoktur.

Karakter kurtarma desteği gelmeden önce silinmiş bir karakterimi kurtarabilir miyim ?

Evet bu işlem geriye dönük olarak çalışabilir. Kurtarılacak karakterler için silinme tarihi 01.09.2010 tarihi ve sonrasıdır. Şu an için önceki tarihli karakterler kurtarılamamaktadır.

Karakterim silindikten sonra aynı isimden bir başka karakter daha açtım. Bu karakterimi kurtarmama engel mi?

Hayır. Karakterinizi yine de kurtarabilirsiniz. Bize mevcut isim kurallarına uygun ve sunucunuzda kullanılmayan bir karakter adı bildirdiğinizde eski karakterinizi size yeni adı ile iade edebiliriz.

Üretim ve Toplama Puanlarının Sıfırlanması

Üretim ve toplama puanlarının da sıfırlanabilmesi oyunumuzun ilk sürümünden bu yana oyuncularımızın istediği bir özelliktir. Bu özellik artık sizler için hayata geçirilmiştir. Bu ayrıcalığı da İKV Özel Sürüm Kutu almış oyuncularımıza bir teşekkür olarak sadece onların faydalanabileceği şekilde hazırlamış bulunmaktayız.

Üretim ve toplama puanlarımı nerede sıfırlayacağım?

Teşkilat bu işlemi gerçekleştirebilen GBM-0B 'yi Mısır Çarşısı'na yerleştirmiştir. Yetenek ve direnç puanlarını sıfırlayan GBM-0'a benzeyen bu tesisatı GB Anı'nın hemen yanında (1089, 961) bulabilirsiniz.

Üretim ve toplama puanlarını ne kadar oyun parası karşılığında sıfırlanmaktadır?

Bu cihaz 100 bin artı 15 seviyeden sonraki her seviye için 20 bin karşılığında üretim ve toplama puanlarınızı iade eder.

Üretim ve toplama puanlarımı sıfırladığımda daha önceden öğrendiğim reçetelerim silinir mi?

Hayır. Reçeteleriniz silinmez. Fakat bu reçeteleri kullanabilecek mesleklere gerekli puanı tekrar yatırmadığınız sürece kullanamazsınız. Burada tek istisna Şaheser eşya reçetelerindedir. Eğer herhangi bir meslek için verilmiş şaheser reçetesini öğrenip üretim ve toplama puanlarınızı sıfırladığınızda, tekrar o mesleğe puan vermeseniz de şaheser eşya reçetelerini kullanabilirsiniz.

İlgili güncellemelerin yayınlaması için 05.10.2010 sabah 09:30 sularında sunucularımız kısa süreliğine bakıma alınacak ve erişime kapanacaktır.

İKV camiasına duyurulur.
BBM PİN : 2709C9F2
Kullanıcı avatarı
Bendini
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
İletişim:

Mesaj gönderen Bendini »

Aerrow yazdı:PEKİ ZEKİ MÜRENDE BİZİ GÖRECEK Mİ ??? :shock: :o :?

:lol: :lol: :lol:

o değilde üretim ve toplama sıfırlamak için karekterini silen bile olur : ))
şahsen şuanda aklımda ama destek takımı çok meşgul onlardan geri ileti gelene kadar ben çatlarım silemem kıyamam charıma oyunda bildiğim üzere üretim ve toplama sıfırlanmıyor bide öyle bişi geleydi
ResimResim
Kullanıcı avatarı
Royalxbaron
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen Royalxbaron »

Ben bugün kutu aldım karakter kurtarma başvurusunu yaptım ama hala hesabınızda İKV özel sürüm kutu olması gerekiyor diyo bazı arkadaşlar 1 gün sonra aktif oluo diyo yani yarın bu başvuru formunu tekrar doldurduğumda karakterlerim geri gelicek mi ? :D
Resim
Kullanıcı avatarı
serkannnn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen serkannnn »

Royalxbaron yazdı:Ben bugün kutu aldım karakter kurtarma başvurusunu yaptım ama hala hesabınızda İKV özel sürüm kutu olması gerekiyor diyo bazı arkadaşlar 1 gün sonra aktif oluo diyo yani yarın bu başvuru formunu tekrar doldurduğumda karakterlerim geri gelicek mi ? :D
Karakterlerin silindiği anda hesabında plus paket yüklü ise gelir ;)
Resim
serkannnn-ssserkan-Sserkannşifacı-Serkannn
(Daha birçoğu, sadece Eminönü)
Kullanıcı avatarı
Royalxbaron
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Karakterlerin silindiği anda hesabında plus paket yüklü ise gelir ;)
Yüklüydü bilader kuralları okuypta kutuyu aldık heralde ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
FERHATBEYy
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
İletişim:

Mesaj gönderen FERHATBEYy »

İSİM DEĞİŞTİRME GELSİN .. . 4 YIL OLDU CÜNKÜ BELKİ YANLIŞ AÇMIŞDIR BELKİ Bİ LONCAYA GİRMİŞTİR YADA ÇIKMIŞTIR HER EVE LAZIM ;)
Biz Türküz biz Kürdüz yoktur farkımız,
Alevi Sünniyiz olmaz gayrımız,
Biz Lazız Çerkeziz nedir farkımız,
Yıllardır söyleriz budur şarkımız,
Kağıttan bir gemidir devrim kim bilir kaç yunus görmüş, kaç "Deniz Gezmiş"!!
Kullanıcı avatarı
Royalxbaron
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

İSİM DEĞİŞTİRME GELSİN .. . 4 YIL OLDU CÜNKÜ BELKİ YANLIŞ AÇMIŞDIR BELKİ Bİ LONCAYA GİRMİŞTİR YADA ÇIKMIŞTIR HER EVE LAZIM ;)
+1 ;)
Resim
Kullanıcı avatarı
Theking
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
İletişim:

Mesaj gönderen Theking »

Burada Yine Plus-Plussuz Ayrımı var.
Plusu Olmayan Zavallı İnsan Napacak?
Resim
Gizlenmiş İçerikGöster
●●●●Hayatta En İyi Bildiğin Şeyler Bile Bazen Yanlış Çıkabilir●●●●
Resim
Kullanıcı avatarı
Canceazi
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Lonca: #direngezi

Mesaj gönderen Canceazi »

Theking yazdı:Burada Yine Plus-Plussuz Ayrımı var.
üİmzandaki Dangerking'in 42sinin montaj olduğu çok belli oluyo bu arada :)
Resim
Colorado - Magicem
- BeoWulfxBaNDeRaS - MeGaxPeaRSoN

Resim
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Canceazi yazdı:
Theking yazdı:Burada Yine Plus-Plussuz Ayrımı var.
üİmzandaki Dangerking'in 42sinin montaj olduğu çok belli oluyo bu arada :)
evet :)
auril & DoubleLift