● AnTiTeRoR [Hakkımda] ●

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı

11
100%

Toplam oy: 11

PauL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Kabadayılar

Re: ● AnTiTeRoR [Hakkımda] ●

Mesaj gönderen PauL »

AnTiTeRoR yazdı: 03 Kas 2020 01:20
ebbadx yazdı: 21 Eyl 2010 19:23 Öncelikle Selamlar,
2009'un Eylül Ayında Oyuna Üniversiteye Hazırlık Sebebiyle Ara Vermiştim.Bir Sene Boyunca Çalışmalarım Sonucu "Pamukkale Üniversitesi - Uluslar Arası Ticaret" Bölümünü Kazandım.Ve Bu yaz Kısmende Olsa Oyuna Geri Dönüş Yapmıştım; Fakat Geçtiğimiz Cuma Günü Denizli'ye Okul İçin Gittim ve Dört Gün Kaldım. Orada Anladım ki Benim İstediğim Hayat Bu değil. Ve Okulu da Bırakıp Tekrar Evime Döndüm. Bu Sene Tekrar Bir hazırlık Süresi Geçirmeyi Düşünüyorum Allah'ın İzniyle...

Oyundaki Arkadaşlarıma Veda Edecek Vakit Bulamadığım İçin Buraya Yazmayı Uygun Gördüm.İnşallah Seneye Tekrar Görüşürüz Arkadaşlar..

Sağlıcakla Kalın..

Eminönü-AnTiTeRoR -NEWanti-Duygusall
Nedendir bilinmez böyle bir konu açtığım bu gece aklıma düşüverdi.

Nedense...
Bende uzun zaman sonra forumda bi dolanayım derken, Nick'ini görünce bi bakayım dedim :)
Extinction - PauL - SouL
Kullanıcı avatarı
HARBILAZ
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos
Lonca: Academy Of War

Re: ● AnTiTeRoR [Hakkımda] ●

Mesaj gönderen HARBILAZ »

ebbadx yazdı: 21 Eyl 2010 19:23 Öncelikle Selamlar,
2009'un Eylül Ayında Oyuna Üniversiteye Hazırlık Sebebiyle Ara Vermiştim.Bir Sene Boyunca Çalışmalarım Sonucu "Pamukkale Üniversitesi - Uluslar Arası Ticaret" Bölümünü Kazandım.Ve Bu yaz Kısmende Olsa Oyuna Geri Dönüş Yapmıştım; Fakat Geçtiğimiz Cuma Günü Denizli'ye Okul İçin Gittim ve Dört Gün Kaldım. Orada Anladım ki Benim İstediğim Hayat Bu değil. Ve Okulu da Bırakıp Tekrar Evime Döndüm. Bu Sene Tekrar Bir hazırlık Süresi Geçirmeyi Düşünüyorum Allah'ın İzniyle...

Oyundaki Arkadaşlarıma Veda Edecek Vakit Bulamadığım İçin Buraya Yazmayı Uygun Gördüm.İnşallah Seneye Tekrar Görüşürüz Arkadaşlar..

Sağlıcakla Kalın..

Eminönü-AnTiTeRoR -NEWanti-Duygusall
Allah yolunu açık etsin kardeşim, reel hayatında başarılar.
AcademiciaN
HARBILAZ
DoctorDre

Çiçeğin dikeni var diye üzüleceğimize, dikenin çiçeği var diye sevinelim.