LODOS KLANI ...!!! ....

Lodos klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sentinus
Konum: Seagle-Dbsimsekkdb-FastxSeaGlexDbxI = BURSA / Gemlik...İLGİ ALANLARI = Online

Re: LODOS KLANI ...!!! ....

Mesaj gönderen seagle »

OLUM varya şuandan itibaren herkeze tebrik ederim emeğine sağlılkları b, göncerdsen 5 bin olurum ama boşi işler berk bişi deicem sende demiştin post kasnca birşimi olucak ki :roll: yani şaçma sapan iş snn 3400 larda postun var tmm tebriklerde ne işe yarıor ki :D onu bunu bırak ama amma atıştık senle ha içime şair kaçtı walla ha :lol:
.......SeaGle (49 lwl)Büyücü
.......Dbsimsekdb(49 lwl)Savaşçı
.......FastxSeaGlexDbxI(49 lwl)Şifacı(^)AsHaB-ı KeHF)
Resim
*2254*
Kullanıcı avatarı
EmirBerkKorkmaz
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen EmirBerkKorkmaz »

seagle yazdı:OLUM varya şuandan itibaren herkeze tebrik ederim emeğine sağlılkları b, göncerdsen 5 bin olurum ama boşi işler berk bişi deicem sende demiştin post kasnca birşimi olucak ki :roll: yani şaçma sapan iş snn 3400 larda postun var tmm tebriklerde ne işe yarıor ki :D onu bunu bırak ama amma atıştık senle ha içime şair kaçtı walla ha :lol:
Postun fazla olması hoşuma gidiyor, severek katıldığım forumlarda 2 binden aşağı post bırakmak istemiyorum... :)
  • αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı
    тнє ∂єαтн тєαм
    тüяк ѕιℓαнℓı кυννєтℓєяι ℓση¢αѕı вιηвαşı
    ResimResim
    Resim
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi
Konum: Seagle-Dbsimsekkdb-FastxSeaGlexDbxI = BURSA / Gemlik...İLGİ ALANLARI = Online

Mesaj gönderen seagle »

seagle yazdı:olum şu forumda herkeze demeğine salık yassam gör balk nasıl geçiom bi adam öle yapıo imzası bile emeğine sağlı XD
Berk bak sana bahsettiğim şahıs bu herkeze aynı şeyi atıor adam

:arrow: üstünü tıklayın göründüğünden faha çok büyüyüor( bilenlere söylemiyorum bilmiyenler öğrensin !!! ... )

Resim

canlı görmek istiosanız bu forumda video lar bölümünde alpaçi çovu konusunda görebilirsiniz bnm k,dnede atmıştı o işte bu adamın niyeti post kasmaktır bence
Resim
*2254*
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen seagle »

seagle yazdı:
seagle yazdı:olum şu forumda herkeze demeğine salık yassam gör balk nasıl geçiom bi adam öle yapıo imzası bile emeğine sağlı XD
Berk bak sana bahsettiğim şahıs bu herkeze aynı şeyi atıor adam

:arrow: üstünü tıklayın göründüğünden faha çok büyüyüor( bilenlere söylemiyorum bilmiyenler öğrensin !!! ... )

Resim

canlı görmek istiosanız bu forumda video lar bölümünde alpaçi çovu konusunda görebilirsiniz bnm k,dnede atmıştı o işte bu adamın niyeti post kasmaktır bence
kendi alıntılarımı ardarda paylaştm hernese bakın burdadada aynı bu adam akıllanmıcak 8-)

Resim
Resim
*2254*
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen seagle »

Yorumlarımı ardarda attım ama bakarsın sen berk sana bişi sölicem anketlerde şu yazını gördüm

Re: Hangi grup bölgesinin hikayesi daha çok hoşunuza gidiyor?
EmirBerkKorkmaz 27 Ağu 2010 07:27

Sığınaklar...
Çünkü Teşkilat'ın içteki düşmanları hep daha çok ilgimi çekmiştir...
Aynı zamanda delilerin animasyonları,özellikle de fareadam delilerin, çok güzel ayarlanmış...
İçtekilerden kasıt insan düşmanları...αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı

тнє ∂єαтн тєαм
тѕкχ∂χєвкк [49]
тѕкχкχтαтαηgα [48]
тѕкχнχтαтαηgα [44]
Bayan Hayyan Cevriye item satanlar bana ulaşsın artık buradan yazıyorum...
EmirBerkKorkmaz

Uyarılar: 1
Özel mesajMSNM/WLM

imzaanla birlikte kopyalamışım heh migrat + sığınağın hikayelerini biliosan şuraya yazarmısın okuyam yoksa bu hikaye dediğiniz şey Görev kutucuklarının açindeki açıklamalarmı ?
Resim
*2254*
Kullanıcı avatarı
EmirBerkKorkmaz
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Görevler tabii ki ama şu da bir etken:

SIĞINAKLAR - Konu

KONU:

Eminönü'nden dışarıya sürülmüş veya bir şekilde Teşkilat sınırı dışında kalmış yabanlar için, belki de yaratıklardan dahi daha tehlikeli ve acımasız olan problemin dolaylı olarak irdelendiği bu bölüm, oyuncularımız için İKV dünyasının bazı gizli kalmış noktalarına ışık tutacak.

İyiler ve kötülerden ziyade, talihli ve talihsiz mahkumların yer aldığı İKV dünyasında onlarca yıldır yaşanan ve daha uzun süre yaşanmaya devam edecek büyük trajedilerin sadece küçük bir resmi olan bu grup bölgesi, küçük ve önemsiz bir olaydan, büyük resmi görmeye çalışan meraklı oyuncularımızı tatmin etmeyi amaçlıyor.

MİGRAT - Konu

KONU:

Roma imparatorluğundan ayrılmış gizemli gruplar, binlerce yıl varlıklarını gizlemeyi nasıl başardılar? Artık cansız olan bedenleri, nasıl bu güne geldi ? Tarih boyu keşişler dışında kimsenin yaşamadığı küçük bir adada ne işleri vardı?

Migrat, İSTANBUL KIYAMET VAKTİ'nin ilerledikçe derinleşen hikaye zincirinde çok önemli bir halka. Bu gizemli dünyayı merak eden oyuncular için kaçırılmaması gereken bir grup bölgesi.

GB'lerin sitesinden buldum...
  • αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı
    тнє ∂єαтн тєαм
    ResimResim
    Resim
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen seagle »

EmirBerkKorkmaz yazdı:Görevler tabii ki ama şu da bir etken:

SIĞINAKLAR - Konu

KONU:

Eminönü'nden dışarıya sürülmüş veya bir şekilde Teşkilat sınırı dışında kalmış yabanlar için, belki de yaratıklardan dahi daha tehlikeli ve acımasız olan problemin dolaylı olarak irdelendiği bu bölüm, oyuncularımız için İKV dünyasının bazı gizli kalmış noktalarına ışık tutacak.

İyiler ve kötülerden ziyade, talihli ve talihsiz mahkumların yer aldığı İKV dünyasında onlarca yıldır yaşanan ve daha uzun süre yaşanmaya devam edecek büyük trajedilerin sadece küçük bir resmi olan bu grup bölgesi, küçük ve önemsiz bir olaydan, büyük resmi görmeye çalışan meraklı oyuncularımızı tatmin etmeyi amaçlıyor.

MİGRAT - Konu

KONU:

Roma imparatorluğundan ayrılmış gizemli gruplar, binlerce yıl varlıklarını gizlemeyi nasıl başardılar? Artık cansız olan bedenleri, nasıl bu güne geldi ? Tarih boyu keşişler dışında kimsenin yaşamadığı küçük bir adada ne işleri vardı?

Migrat, İSTANBUL KIYAMET VAKTİ'nin ilerledikçe derinleşen hikaye zincirinde çok önemli bir halka. Bu gizemli dünyayı merak eden oyuncular için kaçırılmaması gereken bir grup bölgesi.

GB'lerin sitesinden buldum...
bu paylaşımın için tşkkrler
Resim
*2254*
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen seagle »

Berk sen bu forumun nerdeyse en iyilerindensin bişi dicem sana uyarılar kaça kadar çıkıyor :( :?:
Resim
*2254*
Kullanıcı avatarı
EmirBerkKorkmaz
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

seagle yazdı:Berk sen bu forumun nerdeyse en iyilerindensin bişi dicem sana uyarılar kaça kadar çıkıyor :( :?:
Bilmiyorum ama 5'i gördüm...
  • αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı
    тнє ∂єαтн тєαм
    ResimResim
    Resim
Kullanıcı avatarı
seagle
Meteor Kaşifi
Meteor Kaşifi

Mesaj gönderen seagle »

EmirBerkKorkmaz yazdı:
seagle yazdı:Berk sen bu forumun nerdeyse en iyilerindensin bişi dicem sana uyarılar kaça kadar çıkıyor :( :?:
Bilmiyorum ama 5'i gördüm...
oh iyi bnm 2 olmuşta ... :D
Resim
*2254*