Yanlışlıkla silinen yok olan şaheser veya nadideler hk.

Eski duyuruların arşivlendiği alan
Kullanıcı avatarı
ReaL
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Yanlışlıkla silinen yok olan şaheser veya nadideler hk.

Mesaj gönderen ReaL »

SimonxDoRLeo yazdı:
AmiR yazdı:Tamamen saçmalık yanlışlıkla atılan nadide-şaheser-sarı ve mavi efsunlu itemler 4 gün içerisinde belli bir şartla size geri verceğiz diyorlar..
Bu çok nadir bir olay Bir insanın dalğınlığına gelecek çantasındaki şaheseri işp veya çöpe atacak...

Bence bunlardan önemli olan şu Nadide denilen efsunların aktarımı veya belli bir şartlarda alış-verişi olmalı..
Aynı şey Şacmaca planlanan ŞAHESERLER hakkında da geçerli.. Şaheser silahlar [ Ecel,Ejder..vs.] Hiç birşekilde yok olmuyor [karekteri silme işlemi dışında] Ama zırh ve takılar çöp veya işp yapabiliyorsun.. madem Şaheserdiye verdiğin zırh ve takıları Silahlar gibi yap yada onların adını Şaheserden çıkar..
Bazı şaheserler yok edilebilir bazıları edilemez nerde bunun şaheserliği veya şaheserlerin sınıflarımı var haberimiz yok_?

Bölgede bir savascıya 3-5 tane ışık zırh cıkıyor, girdikcede cıkmakta..şaçmalık !!!
Bu konuda baya eleştiri aldınız ama hala aklınızdaki planlamalar neler veya hangi kurala göre ilerleme yapıyonuz anlamış deyilim..

Al işte bu konuya cevap yazarken e-postama baktım
Oyun hatası gönderdik..
......... katıl
Talebiniz :[/u] 23.08.2010 saat 01:00 - 05:00 arası** oratalama saat !! 4-5 saat junon kesmek için çok uraştık hatta grupta 5 kişi kalmamıza ( Migrata girdik ve centriunu kestik, Yılan Çukurlarını temizledik tazıların da temizledik ki gruptaki bir kişinin sahur yapmaya gitti ve gelmesi uzun sürdü gelmesi beklerken de oyundan da düştü ve pc de olamadığı için 10 dk düre doldu ve giremedi daha. Junonu kesmek için kaldık 5 kişi.) rağmen Junonu kesmeyi başardık.. ( Migrat 1 ) Bir kere daha çanta düşmemişti ve tank yine ilk vurduğu için zindandaydı tamam ona eyvallah menzil dişi. İlk vuran kişi ne oyundan düştü nede zindandaydı. Junon Son canını verirken resimde de olduğu gibi Kartezyen adlı karekter Zindandaydı( zindanda olması imkansız resimde de olduğu gibi tank savaşcı ilk nara atarak üstüne çekti junonu)
Ben bu kadar emek verip bu kadar zaman harcıyorsam ve karşılığında hiç bir şey alamıyorsam yazıklar olsun böle oyuna mı desem oyun hatasınamı desem..

O kadar zaman uraştık Ben Sahura gittim onlar bekledi onlar gitti ben bekledim. Çünki kesmeden çıkmıyacaktık kararlıydık...........
Artık o saatteki hatayı inceleme durumunuz varmı bilmem ama
Ben bu hatanın Peşini bırakmıyacam taki Yönetimden geçerli bir açıklama bekleyene kadar..

Merhaba
Belirtilen durum araştırılmaktadır.
Bir düzeltme söz konusu olduğunda sizlere duyrulacaktır.

İyi günler
.

Gelen cevaba bak... Sen bırak şaheser nadide efsunlar işportadan kurtarmayıda oyun hatanı düzelt..
Bakalım demenize göre Araştırmanız ne kadar sürüpte, bizlere ne kadar bir sürede duyuracaksınız _???

Diyer bir Saçmalıkda Çarşıdaki nadide Reçeteler
Ne yani İKV oyuncusu o nadideyi üretmek için yeni karektermi açsın yoksa karekterini silip baştanmı kassın_?
Neymiş 49 seviye zırhcı olacakmış.. Senin oyuncun nerden bilsin ilerde böyle bir şaçmalık yapacağınıza_?? karakterlerinin hepsini zırhcı yapmak zorundamı nadide item üretmek için ya onları koyma yada koyuyorsan adam akıllı koy..
Desteğe yollayın diyorlar yolluyoruz. haberleri takip et ; ne haberini takip edecem baştan düzgün yapsana !!!!

/Katılıyorum...
HerkeS KeNdiNe BİrİNİ ÖrNeK aLır aMa beN Kendİmi

AkYıLdiZxMaYsTrO büyücü
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

soruma cevap alamadım :?
auril & DoubleLift
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Sunucu: Meran
Konum: Bursa / Simav-Kütahya DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ-Simav Gençyurdu Spor

Mesaj gönderen Vandervaart »

Mesela şaheser olmayıpta yanlışlıkla sattım derse ne olacak =)
Kullanıcı avatarı
DehrayN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen DehrayN »

yanlışlıkla silinen charlar hakkındada birşey yapsanız gitti 800 m :(
Kullanıcı avatarı
Sanalkorkun
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Sanalkorkun
İletişim:

Mesaj gönderen Sanalkorkun »

DehrayN yazdı:yanlışlıkla silinen charlar hakkındada birşey yapsanız gitti 800 m :(
Göster
Resim
DUVAR KAĞIDI KATEGORİSİ:
1. Sancak - Sanalkorkun - Cehennem
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi

Mesaj gönderen Auril »

Drowxauril yazdı:soruma cevap alamadım :?
auril & DoubleLift
DoguKomutann
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen DoguKomutann »

Merhabalar..

Ben Destege Mail Atmaktan Yoruldum. Madem Bir Sey Yapıyorsunuz Tam Yapın Yada Yapmayın ! Yeter Artık..
Bu Konu Açılmadan Öncede Birçok Mail Attim. İns Lethander bunu Okur. Benim Karakterim Çalındı ve İçindeki Junon Görev İtemi Eldiven Çöpe Atılmıstı Karakteri aldıgımda . Ben Desteğe Birçok Mail Attim.Ama Ne Yazikki Bir Karşilik Alamadim.Bu Konu Açıldıgındada Sevinmiştim Geri Verirler Diye Ama Halen Bir Cevap Yok. Lethander Bu Konuyla İlgilenirsen Mutlu Olurum. İyi Çalışmalar.

Daima İkv Destekçisi Doğukomutan & IIRoTiNDaII & Doğuxazad & AzAd
Kullanıcı avatarı
kfat4
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen kfat4 »

AmiR yazdı:Tamamen saçmalık yanlışlıkla atılan nadide-şaheser-sarı ve mavi efsunlu itemler 4 gün içerisinde belli bir şartla size geri verceğiz diyorlar..
Bu çok nadir bir olay Bir insanın dalğınlığına gelecek çantasındaki şaheseri işp veya çöpe atacak...

Bence bunlardan önemli olan şu Nadide denilen efsunların aktarımı veya belli bir şartlarda alış-verişi olmalı..
Aynı şey Şacmaca planlanan ŞAHESERLER hakkında da geçerli.. Şaheser silahlar [ Ecel,Ejder..vs.] Hiç birşekilde yok olmuyor [karekteri silme işlemi dışında] Ama zırh ve takılar çöp veya işp yapabiliyorsun.. madem Şaheserdiye verdiğin zırh ve takıları Silahlar gibi yap yada onların adını Şaheserden çıkar..
Bazı şaheserler yok edilebilir bazıları edilemez nerde bunun şaheserliği veya şaheserlerin sınıflarımı var haberimiz yok_?

Bölgede bir savascıya 3-5 tane ışık zırh cıkıyor, girdikcede cıkmakta..şaçmalık !!!
Bu konuda baya eleştiri aldınız ama hala aklınızdaki planlamalar neler veya hangi kurala göre ilerleme yapıyonuz anlamış deyilim..

Al işte bu konuya cevap yazarken e-postama baktım
Oyun hatası gönderdik..

Talebiniz :[/u] 23.08.2010 saat 01:00 - 05:00 arası** oratalama saat !! 4-5 saat junon kesmek için çok uraştık hatta grupta 5 kişi kalmamıza ( Migrata girdik ve centriunu kestik, Yılan Çukurlarını temizledik tazıların da temizledik ki gruptaki bir kişinin sahur yapmaya gitti ve gelmesi uzun sürdü gelmesi beklerken de oyundan da düştü ve pc de olamadığı için 10 dk düre doldu ve giremedi daha. Junonu kesmek için kaldık 5 kişi.) rağmen Junonu kesmeyi başardık.. ( Migrat 1 ) Bir kere daha çanta düşmemişti ve tank yine ilk vurduğu için zindandaydı tamam ona eyvallah menzil dişi. İlk vuran kişi ne oyundan düştü nede zindandaydı. Junon Son canını verirken resimde de olduğu gibi Kartezyen adlı karekter Zindandaydı( zindanda olması imkansız resimde de olduğu gibi tank savaşcı ilk nara atarak üstüne çekti junonu)
Ben bu kadar emek verip bu kadar zaman harcıyorsam ve karşılığında hiç bir şey alamıyorsam yazıklar olsun böle oyuna mı desem oyun hatasınamı desem..

O kadar zaman uraştık Ben Sahura gittim onlar bekledi onlar gitti ben bekledim. Çünki kesmeden çıkmıyacaktık kararlıydık...........
Artık o saatteki hatayı inceleme durumunuz varmı bilmem ama
Ben bu hatanın Peşini bırakmıyacam taki Yönetimden geçerli bir açıklama bekleyene kadar..

Merhaba
Belirtilen durum araştırılmaktadır.
Bir düzeltme söz konusu olduğunda sizlere duyrulacaktır.

İyi günler
.

Gelen cevaba bak... Sen bırak şaheser nadide efsunlar işportadan kurtarmayıda oyun hatanı düzelt..
Bakalım demenize göre Araştırmanız ne kadar sürüpte, bizlere ne kadar bir sürede duyuracaksınız _???

Diyer bir Saçmalıkda Çarşıdaki nadide Reçeteler
Ne yani İKV oyuncusu o nadideyi üretmek için yeni karektermi açsın yoksa karekterini silip baştanmı kassın_?
Neymiş 49 seviye zırhcı olacakmış.. Senin oyuncun nerden bilsin ilerde böyle bir şaçmalık yapacağınıza_?? karakterlerinin hepsini zırhcı yapmak zorundamı nadide item üretmek için ya onları koyma yada koyuyorsan adam akıllı koy..
Desteğe yollayın diyorlar yolluyoruz. haberleri takip et ; ne haberini takip edecem baştan düzgün yapsana !!!!

Tamamen katılıyorum. O gece o kadar zaman harcamamıza rağmen o kadar aksiliğe rağmen biz boss' u öldürmüşüz bir bakıyoruz ne çanta ne item... Gerçekten Hata düzeltmekten çok nasıl desem hiç hata yokmuş gibi davranıp yeni yeni işler çıkarmaları trajıkomik bir durum.
KORLEG
ZÜLKARNEYN
Kullanıcı avatarı
Forumkral
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi

Mesaj gönderen Forumkral »

GÜzel bir ama elimde hiçbir zaman şahaser olmadığı için beni çok ilgilendirmiyor. :D
Sabırlı insanın öfkesinden kork
Bacon
Kullanıcı avatarı
Sanalkorkun
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Lonca: Sanalkorkun
İletişim:

Mesaj gönderen Sanalkorkun »

Soru: Silinen çarlarımızda bulunan şaheserlerimizi,Şuan ki çarlarımıza aktarmamız mümkün mü ?

Tabii o çarın bize oLduğunu kanıtlarsak
Göster
Resim
DUVAR KAĞIDI KATEGORİSİ:
1. Sancak - Sanalkorkun - Cehennem
Kilitli