ARTIK DAYANAMIYORUM

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Meerlinee
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Hayal Kahvesi

Re: ARTIK DAYANAMIYORUM

Mesaj gönderen Meerlinee »

lodosların gücü tek gördüklerine 5 10 kişi dalmak ewet :D
HüzünKovanKuşu
Abıhayat
Serotonin
Kullanıcı avatarı
sencer4949
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen sencer4949 »

KaraXHayalet yazdı:Elbet 1 gün onlar bizden kaçıcak SABIR ;)
Rüyanda kaçarız sen onu çok beklersin eminönü bizim metoor bizim labirent ve yeraltı sizin :mrgreen:
ßüyücünün Zırhı ßeynidir
Oyuna Geri Döndüm :)
Herkese iyi oyunlar
------LcWaikiki------
Kullanıcı avatarı
XxXJoKeRXxX
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Sancak
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Joker Ve Yandaşları
İletişim:

Mesaj gönderen XxXJoKeRXxX »

sencer4949 yazdı:
KaraXHayalet yazdı:Elbet 1 gün onlar bizden kaçıcak SABIR ;)
Rüyanda kaçarız sen onu çok beklersin eminönü bizim metoor bizim labirent ve yeraltı sizin :mrgreen:
sizin evde benim oke ;)
Toz pembe hayaller vardı tozunu çekdim kafa yaptı. [ Joker ] [Ucube ]

Pembeşєутαη ©

[Pembe Stayla] PEMBEYLE YAZDIM KENDİ TARZIMI YANSITSIN DİYE
;) ;) ;)
Kullanıcı avatarı
Acapella
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen Acapella »

Arkadaş Ne arz ım ne lodos um ama şunu söliyebilim az önce bi arkadaşın yorumu çok doğruydu " Arzlar komutanı tutuyo Bizde hasekiyi demiş eşitlik olur doğru".Bi kaç arz arkadaş direk seviyesini bozmaya başlamış sizin evde benim - it sürüsü - gibi şeyler sölemiş bunlarda yanlış çünkü lodoslar velet diyip altına böle bi yorum yapan insanın biraz düşünmesi lazım onun dışında.Ben 22 lvl olduğumda labirent görevleri için Bir lodos oyuncusu yardım etmişti ki oyunda 1 kişi bile tanıdığım yoktur. tek başına labirent görevlerini yapabilen yoktur diye tahmin ediyorum.Bende görevim olsun diye lodos olmuştum Arzların hepsi kp peşinde olduğu için.isim verebilirim Tskxhxgenelkrmy denilen 49 lvl şahıs Işık hanımın orda rastgeldi bana " Burlarda Dolanma" gibi kaba bi yaklaşımda bulundu.Görev yapıcağım için burdayım diyene kadar kesti beni.Utanmadan 2. gelişimde ve 3. gelişimdede kesti.Utanmıyomusun diyince klandan çık o zman deniliyo.E oyunda birlik beraberlik yokki.Lodoslar ve arzlar Kp peşinde diğerleri Şaheser veya GB peşinde kimse yardım etmiyor mecburen klana giriyoruz.Bunu lodosların bölüme yazcaktım ama bugün yapılan bi ayıptan sora buraya yazma gereksinimi duydum.Karakürk görevi için arz lar herzamanki gibi yardım etmedi.ve lodoslar yardım etti lodos olduk.Mağra önünde 3 38 lvl kişi bekliyoruz. saydım 12 tane arz ( aralarında tsk ve ancyra loncalarının bulunduğu ) belirdi.Arkadaşlar görev var biz size saldırmıyoruz zaten Karizma flnda gelmiyo niye kesiyosunuz diyoruz.pişkin pişkin klana girmeseydin diyo 49 lvl adamlar.Oyuncular insanlığını kaybedip böle bi sanal oyunu gerçek sanmaya devam ederse sonları gerçekten çok kötüye gidiyor. Yardımlaşma olsun.Kp nizi kasmaya devam edin yada % 1.000.000 kesebileceğin senden 10 lvl alttaki 0 kp si olanları kesip ego tatmini yapmayın.AYIPTIR GÜNAHTIR.
__Beyaz Köşk__[/b]
Kullanıcı avatarı
EmirBerkKorkmaz
Folklor Kurtarıcısı
Folklor Kurtarıcısı

Mesaj gönderen EmirBerkKorkmaz »

Hakan veya Mehmet hangileri varsa tekrardan kendilerini takdir ettim... ;)
9 Seviyede arkadaşlarım Kızgın'ı yapsın diye beklerken kesen Lodoş'lara say...
Bu arada buna bile denilen cevap beğenemiyorsan klandan çık...
Bence yapılan gayet hoş bir davranış...
Şifacımı kasarken arkadaşlarım yardım ediyor diye 40 seviyede klana girdim ve onlarca kez kesilince daha o seviyeden kendime kp kasmaya başladım emden doğru eöye geçebilmek için...
Yani açlık diye bir şey yok zaten artık ben de şifacımla tek dolanmıyorum mutlaka yanımda 2 ecelli arkadaşım oluyor ve onlarla ava çıkıyoruz...
  • αяz'ıη çσ¢υкℓαяı кℓαηı
    тнє ∂єαтн тєαм
    тüяк ѕιℓαнℓı кυννєтℓєяι ℓση¢αѕı вιηвαşı
    ResimResim
    Resim
Kullanıcı avatarı
sencer4949
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen sencer4949 »

Acapella yazdı:Arkadaş Ne arz ım ne lodos um ama şunu söliyebilim az önce bi arkadaşın yorumu çok doğruydu " Arzlar komutanı tutuyo Bizde hasekiyi demiş eşitlik olur doğru".Bi kaç arz arkadaş direk seviyesini bozmaya başlamış sizin evde benim - it sürüsü - gibi şeyler sölemiş bunlarda yanlış çünkü lodoslar velet diyip altına böle bi yorum yapan insanın biraz düşünmesi lazım onun dışında.Ben 22 lvl olduğumda labirent görevleri için Bir lodos oyuncusu yardım etmişti ki oyunda 1 kişi bile tanıdığım yoktur. tek başına labirent görevlerini yapabilen yoktur diye tahmin ediyorum.Bende görevim olsun diye lodos olmuştum Arzların hepsi kp peşinde olduğu için.isim verebilirim Tskxhxgenelkrmy denilen 49 lvl şahıs Işık hanımın orda rastgeldi bana " Burlarda Dolanma" gibi kaba bi yaklaşımda bulundu.Görev yapıcağım için burdayım diyene kadar kesti beni.Utanmadan 2. gelişimde ve 3. gelişimdede kesti.Utanmıyomusun diyince klandan çık o zman deniliyo.E oyunda birlik beraberlik yokki.Lodoslar ve arzlar Kp peşinde diğerleri Şaheser veya GB peşinde kimse yardım etmiyor mecburen klana giriyoruz.Bunu lodosların bölüme yazcaktım ama bugün yapılan bi ayıptan sora buraya yazma gereksinimi duydum.Karakürk görevi için arz lar herzamanki gibi yardım etmedi.ve lodoslar yardım etti lodos olduk.Mağra önünde 3 38 lvl kişi bekliyoruz. saydım 12 tane arz ( aralarında tsk ve ancyra loncalarının bulunduğu ) belirdi.Arkadaşlar görev var biz size saldırmıyoruz zaten Karizma flnda gelmiyo niye kesiyosunuz diyoruz.pişkin pişkin klana girmeseydin diyo 49 lvl adamlar.Oyuncular insanlığını kaybedip böle bi sanal oyunu gerçek sanmaya devam ederse sonları gerçekten çok kötüye gidiyor. Yardımlaşma olsun.Kp nizi kasmaya devam edin yada % 1.000.000 kesebileceğin senden 10 lvl alttaki 0 kp si olanları kesip ego tatmini yapmayın.AYIPTIR GÜNAHTIR.

Kod: Tümünü seç

Sen metoor girişi onların diosun ne değişio üstü olmayan biri bile ordan geçiverio birşey olmuo
ßüyücünün Zırhı ßeynidir
Oyuna Geri Döndüm :)
Herkese iyi oyunlar
------LcWaikiki------
Vandervaart
Kadim Hidra Avcısı
Kadim Hidra Avcısı
Sunucu: Meran
Konum: Bursa / Simav-Kütahya DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ-Simav Gençyurdu Spor

Mesaj gönderen Vandervaart »

Lodos şanına yakışanları yapıyor =)
Kullanıcı avatarı
secret96
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen secret96 »

Proxcrazyxbursa yazdı:EVET ARKADASLAR BASLIKTADA OLDUĞU GİBİ ARTIK DAYANICAK HALİM YOK ÇOK FAZLALAR VE HER YERDELER B.KÖŞK SUNUCUSUNDA MISIR CARSININ KAPILARINI TUTUYOLAR YANLIŞ DUYMADINIS KAPILARI TUTUYOLAR Kİ GRUP BOLGELERİNE GİRMEYELİM DİYE DAHAYNACAK HALİMS YOK HEPSİNİ ÖLDÜRMEK İSTİYORUM AMA ORTALAMA BİR WS DE 5 V 1 HATTA 10 V 1 ZAMANLAR YASADIM VE SÜREKLİ KAÇMAKTAN BIKTIM :( BİZ NEZAMAN ÇOĞALACAĞIZ ESKİDEN LODOSLARA DENEYİMSİZLER BİLGİSİZLER GİRERDİ OYUZDEN RAHATTIK ŞİMDİ OMUZ OMUZA WS YAPTIĞIM KADESLERİM BENİ OLDURMEK İİÇİN YARISIYOR BUNEDİR SORARIM :( :(
ya birde siz eziklere 2 . kapı acdılar acılarını anlıyorum çünkü biz yasatıyoruz onları :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P 8-)
ครкєгא-ครкєгאşเŦค-ĸօოսէձռ×ձรĸεг×
є๓เภöภü

Resim
Kullanıcı avatarı
marrrefet
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen marrrefet »

Konuyu açan arkadas büyücüyüm fevzi çevriye bir lodos büyücü gördümü 2 meteor yerde meteorlar kritikse tek baslarına gelsinler sorun yokta uyandı bunlar arzlar bizi kesio die 6 kisi geziyorlar 1 şifacı 2 savaşçı 1 büyücü yani 4 kisi girdiğin zaman bile yenersin lodosları Bilek işi değil Strateji işi yani ;)
Bir Arz 1000 lodosa bedeldir.
Kullanıcı avatarı
mitmet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen mitmet »

teşkilatta da aynen öle ama bişi deqişmiyor. (bazıları hariç) lodoslar kapı tutmayı bile beceremiyorlar :D 7-8 kişinin arasından büyücümle bile qirdiqim oluyor mısıra. düşünün hepsi zihin durdurma fln atsa bnm yaşama şansım war mı :mrgreen: çok ama beceriksizler. işi bilen birisi lodoslardan kaçabilir de aralarından qeçebilir de.
yazamayacağım kadar çok karakter..

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster

GİZLİ İÇERİĞİ AÇTIN!! BU MESAJ KENDİNİ 3 SAAT 17 DAKİKA 3 SANİYE SONRA İMHA EDECEKTİR!!
VAMOS RAFA!