İSTİKLAL LONCASI RESMİ AÇILIŞI

İKV ile ilgili hazırlamış olduğunuz videolarınız
Kullanıcı avatarı
Canbasar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

İSTİKLAL LONCASI RESMİ AÇILIŞI

Mesaj gönderen Canbasar »

İSTİKLÂL LONCASI

3 haftadır var olan loncamızı bugün ikv resmi forumundan duyurmakla gurur duyuyorum… Umarım Eminönü sunucusuna hayırlı olur…

Biz en başta sadece bir grup olarak düşündük sayımız 10du. Daha sonra duyan arkadaşlar bize katılmaya başladı sayımız yaklaşık 25'e ulaştı. Bu kadar insanın bir arada iyi geçinmesi, 7/24 online olması, Her birinin şifası ve büyüsü olması, Güvenilir sağlam kişiler olması bizi lonca kurma seviyesine getirmiştir…

İletişim araçlarımızın etkin kullanılması, bu kadar insanı bir arada tutmayı sağlamıştır…

Gece yarılarına kadar her üyenin gırgır makara yapması, Sığınak ve Miratlardaki başarılarımız, Lonca kasamızın açılıp bütün üyelerin fazlasıyla destek vermesi Loncamın büyük olacağının göstergesi, niteliğindeydi…
Bugün bu yazıyı yazarken sadece büyük olacağımızı umut etmiyorum… Umuttan fazlası da var…

Yönetim

Taşköprü ve Fiqan

Üyeler

Bigbeng
Harunyus
Brunom
Mamişifa
Linkin
Asiiixnegro
Asiiixbaris
Asiiixkartal
Asiii
Fiqan
Paraf
Kapıkulu
Ysnözk
Azrailxgiresun
Doors
Taşköprü
Healtyfull
Kelanist
Bywild
KıyametLordu
Kızılelma
Karagun
Ankaaaa
Novalgin
Danqerzone

Burdaki Tüm üyeler Yönetimde söz sahibidir.. Loncamızda abartısız 21 büyücü ve 15 şifa vardır… Neredeyse Savaşçı eksiğimiz var diyeceğim…
Loncamızın İletişim Araçları
• Skype = Kurulması Zorunludur.. 1 numaralı iletişim aracmızdır… Mikrofonla konuşarak haberleşiyoruz. Mikrofonunuz yoksa gene dert değil siz yazarsınız biz konuşuruz.. Şuanda her üyemde mikrofon var.. taskopru.islam adresini ekleyin...
• Msn= Zorunlu değildir. Kullanmıyoruz.
• Web Sitemiz http://worldofwild."Yasaklı Bağlantı"/ üye olunması ve sürekli aktif kullanıcı olunması zorunludur…
• Telefon Numaraları= Verilmesi Zorunlu değildir… Şuanda üyelerimizin hemen hemen hepsinin tel numaraları bizde vardır… Acil durumda birbirimize ulaşmak için… Sizden tel numaralarınızı istemicez bir müddet sonra zaten kendiniz gelip vereceksiniz eminim…

Loncada dayanışma, tanışma ve kaynaşma, sürekli muhabbet halinde olma gibi bir özellik var yönetim gitse lonca gene kalır… Demokrasi vardır… Bütün üyelerin fikri alınarak bir şeyler yapılır… Her üye birbirini tanır… Aramıza yeni gelecek olan arkadaşlarda her üyeyi tanıyacaktır… Zamanla değil 1 gecede herkesi tanıyabilir… Skype bile bazen kaldırmıyo aynı anda 18 kişiyi Skypede gördüm…Pek fazla üye alınmıyacaktır.. En fazla 36 kişi olucaz… Alınacak üyelerin şifacı hiç yoktan büyüsü olması zorunludur…Yaş:Dert değil çünkü skypede kimin ne olduğunu gayet güzel anlıyoruz… Aramıza katılan üyeler bir zaman sonra İstiklal loncası üyesi olabiliyor… Girer girmez kimse İstiklal Loncası üyesi olmuyor…

Klan:Dert değiL etkinliklerde Lodos olursunuz…

Tecrübeli Arkadaşlar alınacaktır... Başvuru yapacak arkadaşlar hangi saatlerde online oluyolar bildirsinler... Skype kursunlar..
taskopru.islam adresini skypelerine eklesinler... Başvurunuzu skypeden sözlü olarakta yapabilirsiniz...
* Kıyametlordu 49
* Kıyametbüyücüxx 49
* Karaköşk 45
* Ölümsüzzler 45
Resim
Kullanıcı avatarı
yunus46
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Tılsım

Re: İSTİKLAL LONCASI RESMİ AÇILIŞI

Mesaj gönderen yunus46 »

savaşçı eksikliğinizz varmış bende bu lonca üyesi olabilirmiyim gereken herşeyi yaparım sabahtan akşama kadar oyundayım zaten sabah çalıştığım için kardeşim bakar o da iyi oynar cvp bekliyeceğim
Yunusxxmaraşlı
Katliyam Loncası Kurucusu
Resim
Kullanıcı avatarı
Thebrokenx
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Mesaj gönderen Thebrokenx »

ben Thebroken oyunda belki görmüşsünüzdür gerçekden bende güçlüyüm loncanıza üye olmakdan guru duyarım şayet üye yaparsanız bende yeni 49 lew oldum baya işinize yaraım zaten 7/24 oyundayıım :D bir gelişme olursa özel mesajla bana yollarsınız!!
ResimResim
ResimResim
  • Aşagıdaki Linki Tarayıcının Adres Çubuguna Yapıştır Forum Zevki Yaşa..!
  • http://bit.ly/l1jOxX
Kullanıcı avatarı
mitmet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mitmet »

En fazla 36 kişi olucaz demişsin.
Burdaki Tüm üyeler Yönetimde söz sahibidir.. Loncamızda abartısız 21 büyücü ve 15 şifa vardır… Neredeyse Savaşçı eksiğimiz var diyeceğim…
Loncamızın İletişim Araçları
E zaten 36 kişisiniz.
yazamayacağım kadar çok karakter..

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster

GİZLİ İÇERİĞİ AÇTIN!! BU MESAJ KENDİNİ 3 SAAT 17 DAKİKA 3 SANİYE SONRA İMHA EDECEKTİR!!
VAMOS RAFA!
Kullanıcı avatarı
mitmet
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen mitmet »

Biz en başta sadece bir grup olarak düşündük sayımız 10du. Daha sonra duyan arkadaşlar bize katılmaya başladı sayımız yaklaşık 25'e ulaştı. Bu kadar insanın bir arada iyi geçinmesi, 7/24 online olması, Her birinin şifası ve büyüsü olması, Güvenilir sağlam kişiler olması bizi lonca kurma seviyesine getirmiştir…

Loncamızda abartısız 21 büyücü ve 15 şifa vardır…

1 kişinin birden fazla karakteri mi var yoksa dikkat hatası mı?
yazamayacağım kadar çok karakter..

Resim
Gizlenmiş İçerikGöster

GİZLİ İÇERİĞİ AÇTIN!! BU MESAJ KENDİNİ 3 SAAT 17 DAKİKA 3 SANİYE SONRA İMHA EDECEKTİR!!
VAMOS RAFA!