Lodoslar Çok Azıttı

Arzın Çocukları klanı üyelerinin tartışma ve karar alanı
Kullanıcı avatarı
Gorkemlord
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Karanlık Taraf

Lodoslar Çok Azıttı

Mesaj gönderen Gorkemlord »

Bu Lodoslar geçtiğimiz günlerde çok azıttı bunu o arzlara söylüyorum yorumunuzu açıkca yazın lodoslar çekinmez korkmaz hiçbir şeyden derdinizi söyleyin açık açık bize boşuna kan dökülüyor yerlere sizin kanınınız bizimle alıp veremediğiniz ne var bu günlerde sıkılıkla handan annemi kesmeye temkinip duruyorsunuz ama ismete eli boş dönüyorsunuz şimdi doğruyu söyleyin sizi biz durduramassak kimse durduramaz!!! Çok azıttınız tarih 25 haziran 2010 Cuma handana baskın ama eli boş döndünüz 26 haziran cumartesi handana baskın yine eli boş döndünüz tarih:27 haziran pazar handana baskın yine yine yine eli boş döndünüz hadi bakalım yarın nolacak akıllanmış olmalısınız bunca kana rağmen server:benim tüm serverlerde çarım var gördüm hepsini durmak bilmiyorsunuz amaaaaaaa noluyor bir bozukluk para bile alamadan yine dandik kalenin cehhenim en dip kulesindeki yeri boyluyorsunuz bazıları çok sert konuşmuş diye düşünebilir. ama doğrusu akıllı ve mantıklı düşünen insan içenden geldiği gibi düşünür,söyler,karar verir,yazar ve kendini yazılarıyla ifade edebilir.. bu özelliklerin hepsi asil kanda Arz ruhunda yer alın gelin Arz olun hep birlekte düşünelim kurtaralım şu güzel eminönümüzü bu ACIMASIZ CaNaVaRLaR'dan........

Kod: Tümünü seç

'' Teknik servis değilim ama bütün arızalar beni buluyor. ''        
Gunce - ConnectedToLİFE - Qwertyz