çarı çalan arkadaştan itiraf (fotograflı)...

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
Thexwanted
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos

Re: çarı çalan arkadaştan itiraf (fotograflı)...

Mesaj gönderen Thexwanted »

Vusalfb kardeşım ben senin olayı cozdum şimdi koydugum fotoyu al dıkkatlıce oku olurmu. İftira atıgını çözdum ıspatladım ya o bana yetr sen deıl sende suc yok onu calanda var allah belasını versin. Demek benı 100 kişye sordun 100de hırsız dedı oylemı kardeşş. suan 1 kişi cıksın bırseyımı caldı veya aldı vermıo desın bu kezde hergeleyı sılerım. neyse al sana ısbat ve foto. Sanada hakkım haram olsun buyuk bır vebal yukledın bana ıftıra attın Oyunda en cok sevdıgım karekterımı sildım senin yuzunden! Senın bu seyı yazman ve bır kac cakalında benı lekelemesı yuzunden az kalsın oyunu bırakıyordum. Arkadasım dedıkı; şimdi bırakırsan adın hep hırsız dıe anılacak dedı dön cöz şunu öyle bırakıyosan bırak dedi ve Allahın izniyle cözdüm. Fotoyu oku ıyıce sana yakısanı yapp....
Resim
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³

Resim
arok
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

vusal süten çıkmıi ak kaşı sanki adam ifrira atma

Mesaj gönderen arok »

vusal vusal cakalı yapma olum sen ne #@!? herifsindir sen domuz herif seni adam ol biraz yusuf yalakcısı seni ben arok bu car gercek saybi sen çok temizsin dime süten çıkmış ak kaışsın dime ben konuşturma akılı ol yusuffb arkadaş vursal bak helle kimbu
Kullanıcı avatarı
cansuhzn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen cansuhzn »

İtemlerin Eskiyse Bana Burdan Akşama Oyundayım Elbet Çıkrsın Karşıma ozamn Anyayı Konyayı Gorursn Demeyi Biliyosun ama Amartis Efendi...Ws Leri Çok Rahat ALdm Heç Zorlanmadan...We KAfam İtemsiz Zırhm Eksik...Ki Seni Bu Şekilde De ALdm Bunları Bahane Etmedm Tamam Gel Ws Dedim...Ki Sen Oyunun En İyi İtemlerini Dİzsen Ne Olucak...Sen Kimsn 2-0 Dan Başla Ozamn dİyosn...Sen Kimsn Bu şeklde BEni Küçk Goruyosn...Sen Kimsn Bİliyomusn Benim Onumde Akşam Oyunda Eğilen Yerle Bir Olan Adamsın...

Oyunda Kedi Kesiliyosn Diyosn Akşam İşim Çıktı Dedin tamam Peki Kolay Gelsin Benmde Zatn İtmlerm EKsk Tamamlıcm Eli Kulanda Dedim Yine Bekliyorm DEdim Ve bunu Kedi Kesilmeye Bagldn Sen İnsanlıktan Anlamıyosn Birader...Saygı Ne Bilmiyosn..Sana Tavsiyem Toplum İçine Çık Bİraz Herşey Oyun Değil...KEndini Yeme Bİ Oyun çin BU şekilde GUlüm...Heryere Olusuz Yazılr Yazıp Mnltle SOrnlu Olmaya Çalışma İlk Kendinle Olan SOrununu Halet Sen...

Sen İstedin İtemi Dİz Koçum...Akşamki Gİbide 1-0 Onden Başla HEr Kafa Dİyorum Sana HOdri Meydan BAşkasından İtem AL dİyorm Eyw İstedini Yap Ama YİNE KARŞIMDA EĞİLECEKSİN....
Resim
Kullanıcı avatarı
Sevimsiz
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen Sevimsiz »

Yani atılırda bu kadar mı atılır. Vusal sen nasıl tılsım ın en eski oyunculuarından birisi oluyorsun onu anlamadım :D. Tabi yeni veya eski olman hiçbirşeyi değiştirmez ama yalan konuşma bari. Bana iftira atıyor gibi geldi vusal. Sonuçta insan emeği çalınınca suçlayacak birilerini arar. İftira çok büyük günah bu kadar kolay suçlayamazsın kimseyi.
Kullanıcı avatarı
silentall
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen silentall »

Vusal kendi iftiranda kendin boguldun. Camur atacam die camura batın. Bölgeden yazıyordun ne yüzsüz insan die sen karekterliysen yakışanı yap sil carını erkeksen eger sahıyet sahıbıysen. Ben iftıra atmana ragman adım cıktı die sıldım sıra sende.
Nefsini sabretmeye alistirabildiysen ona zaferlerini müjdele...
Resim Resim
Kullanıcı avatarı
AmartiS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen AmartiS »

cansuhzn yazdı:İtemlerin Eskiyse Bana Burdan Akşama Oyundayım Elbet Çıkrsın Karşıma ozamn Anyayı Konyayı Gorursn Demeyi Biliyosun ama Amartis Efendi...Ws Leri Çok Rahat ALdm Heç Zorlanmadan...We KAfam İtemsiz Zırhm Eksik...Ki Seni Bu Şekilde De ALdm Bunları Bahane Etmedm Tamam Gel Ws Dedim...Ki Sen Oyunun En İyi İtemlerini Dİzsen Ne Olucak...Sen Kimsn 2-0 Dan Başla Ozamn dİyosn...Sen Kimsn Bu şeklde BEni Küçk Goruyosn...Sen Kimsn Bİliyomusn Benim Onumde Akşam Oyunda Eğilen Yerle Bir Olan Adamsın...

Oyunda Kedi Kesiliyosn Diyosn Akşam İşim Çıktı Dedin tamam Peki Kolay Gelsin Benmde Zatn İtmlerm EKsk Tamamlıcm Eli Kulanda Dedim Yine Bekliyorm DEdim Ve bunu Kedi Kesilmeye Bagldn Sen İnsanlıktan Anlamıyosn Birader...Saygı Ne Bilmiyosn..Sana Tavsiyem Toplum İçine Çık Bİraz Herşey Oyun Değil...KEndini Yeme Bİ Oyun çin BU şekilde GUlüm...Heryere Olusuz Yazılr Yazıp Mnltle SOrnlu Olmaya Çalışma İlk Kendinle Olan SOrununu Halet Sen...

Sen İstedin İtemi Dİz Koçum...Akşamki Gİbide 1-0 Onden Başla HEr Kafa Dİyorum Sana HOdri Meydan BAşkasından İtem AL dİyorm Eyw İstedini Yap Ama YİNE KARŞIMDA EĞİLECEKSİN....
Kendini çok büyük görme bizim sayemizde buralara geldiniz bunu unutma.
Allah'tan başka kimsenin önünde eğilmem ben sen kimsin ?
İtemim eski demedim a beyinsiz.
Sadece yarım yamalak itemlerle ws attım dedim.
Ha anlamazsan o senin kapasiteni ilgilendirir zaten az kapasiten var onu da bunun için harcama yazık olur sana.

Hem bahane kullanıyorsun demişsin bak bakalım oraya ne yazmışım ? Bahane değil dedim değil mi ama diyorum sende kapasite yok.Beni eskilere sor 49 lwl ler yeni geldiğinde deviren 2-3 isim vardı başka da kesebilen yoktu.
İtemlerime kavuştuğumda aynı aslanlığını sürdürebilecek misin ?
Ha ben kimseden item almam kendi itemlerimle neysem onu yaparım.

Ama seni bilemem ?
Karakter Adı :AmisosxxAmartis
Sunucu : TıLsım..
LonCa : Amisos
KLan : LoDoS..
KarakTer : Savaşçı
Kullanıcı avatarı
cansuhzn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Düzenlendi.
Resim
Kullanıcı avatarı
cansuhzn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Lan Warya Senin Bu Ezikline Da bişey Demiyorum...Tam Eziksn...Oyunda Çıkma Karşıma Ki Çıkamazsın Son Sözüm...
Resim
Kullanıcı avatarı
AmartiS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen AmartiS »

cansuhzn yazdı:Lan Warya Senin Bu Ezikline Da bişey Demiyorum...Tam Eziksn...Oyunda Çıkma Karşıma Ki Çıkamazsın Son Sözüm...
Beni görmek için göz gerekmez beyin gerekir insan gözüyle değil beyniyle algılar çünkü..

Bu arada sanırım orada küfür ettin veya ağır hakaret kullandın.
Birşey demiyorum sadece küçük olduğun için böyle şeyler kullanıyorsun kelime haznen geniş değil ya hani o yüzden küfüre başvuruyorsun.
Neyse öğrenirsin sende zamanla ..
Karakter Adı :AmisosxxAmartis
Sunucu : TıLsım..
LonCa : Amisos
KLan : LoDoS..
KarakTer : Savaşçı
muhammet2290
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen muhammet2290 »

vay be demek thexwanted hırsızmış bide benden çarımı isttemişti bi gün vermemiştim vay adama bag bu adamlar yüzünden oyunun bi anlamı çıkmıor oyunu bozuolar :evil:
Kilitli