çarı çalan arkadaştan itiraf (fotograflı)...

Tılsım sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
dreamtr
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Tr Army

Re: çarı çalan arkadaştan itiraf (fotograflı)...

Mesaj gönderen dreamtr »

Adım gecmiş yazam bari konuyla ilgili fazla bir sey demeyecem Azizin soylediklerinin altına imzamı atarım bir kac kişi konuyla ilgili bir seyler yazmıs su dogru bu dogru diye tartısmayacam biz bizi biliriz sonucta dun ak dedigine bugun kara diyen insanlar var bu Tılsımda onlarıda ogrendik sıkıntı yok.....
He is a dream,Er ist traume...
IıIKaRaDaYıIıI 49 Lw Savaşçı,
IıIxDreamTRxIıI 49 Lw Büyücü,
GrandEkinoks 49 Lw Şifa,
Kafkaslı 49 Lw Savaşçı...

Abdullah SUCU
Kullanıcı avatarı
hilalxxfenomen
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Klan: Lodos
Lonca: Z Y N

Mesaj gönderen hilalxxfenomen »

Galanoth İspatlayablirmısn Thexwanted yani Herqele nın Esmerr Oldğunu ????
Resim

xXFENOMENXx
Kullanıcı avatarı
Thexwanted
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Mesaj gönderen Thexwanted »

1)çarı çalan arkadaştan itiraf (fotograflı)...diyor ve camur atmaya başlıyor... sonra atıgı camurdan cıkamayacagını duşunen arkadaşş bir gün sonra sunu eklıyor
2)Şikayet Sistemine güvenimden foto almamıştım.O yüzden tartışmaya girmicem.Belgesizde kimseyi suçlayamam Tekrar geçmiş olsun Vusal..
Her iki başlıkta bıraz garıplık yokmu ne dersınız.?
Aklı bir adam önce fotoyu kontrol eder demi varmı yokmu dıye sonra baslıgına ekleme yapar.
Bunlar neysede Arok carı ne zmndan beri benım carım?
Senden başka bunu idea eden yok
Şimdi burya bir resim ekleyecem ve yukardakı yazdıklarımı okuduktan sonra yorumunuzu yaparsınız
Artık bu arkadaşa soracak tek sorum var oda şudur_? Vicdan varmı yada Allah korkusu!
Resim Yalan,Kıskançlık Ve İftira....! Kimsenin Başına gelmesin. Rahat ol oyunu bıraktım yeter artık oyunun suyu cıktı.! 2 3 Çakalla uğraşılmaz
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³

Resim
Kullanıcı avatarı
Gargoyle35
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi
Lonca: Deva

Mesaj gönderen Gargoyle35 »

1. şıktaki yazdığını Vusal 2. şıktaki Yazdıgnı ben yani Realxhaggard söyledi dikkat et sonra cevap yaz.Ayrıca benim elimde foto yok dediğim mevzu Vusalın olayından apayrı bir şey.Bu fotoda ne var anlamdım :) 7 lvl biri Sunucunun enlerini söyledi bende söyledm kendimce her ne kadar karaktersiz de olsan sağlam savaşcısın yigidi öldürür hakkını yemem ben.Kimsenin oyunu bırakmasını istemem buna sevinmemde ama böyle küfür edip yaptıklarına devam edersen bırakman iyi olur. YAZILANLARI iyi okuyon TEKRAR TEKRAR söylüyorum İYİ OKUYUN...
Resim
Kullanıcı avatarı
Thexwanted
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Vursall sana burdan sesleniyorum hala foto koymuş degilsin bu arada beni lekemeye calışan adamları adım gibi bilior artık seni fitledilermi seni ve Qwetliyimi kullanıyolarmı? bilmem ama şunu aklınıza sokun Fotosuz veya herhangı bır kanıtınız yoksa kıcınızın üstüne oturun;) Beni azda olsa bilirler adamına göre muamele yaparım. Ha bu arada küfür konusunda bişey diyemem dogrudur ve cezamız neyse cekioruz paşa paşa...

Ha Bu arada degerini bil seni adam Yurduna koyup cevap veriyorum.:)))
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³

Resim
Kullanıcı avatarı
AmartiS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen AmartiS »

cansuhzn yazdı:Amartis Bizi Tanıyan Tanıyor Beni Tanıyanların Listesini buraya Sana Sunsam Oku Oku Dermanın Kalmaz...Ki ben buna gerek bile duymam sana kanıtlıma gibi bi çabam yok beni tanıynlrı.ki sen benm lonca sayfmda da sorun çıkardın sen bu formun sorn adamımısn...ki infaz loncasının formunada yapmışn demki...amacın ne bizi çekemeyenler arasındamısn...+ forma yazdın yazlrda anlayana manlayana v.b şekilde konuşup felsefe yapma adam ol oyununu oyna...benm kim oldumu ogrenmek istiyosanda oyunda çık karşıma...beni eskilerdn de bilen bilir...oyuna bi ara werdk yeni hesp açtık adam bizi bebe sandı...sen yoktun busunucuda ikv ne bilmzdn bense senin gibi sornlrı ortadan kaldırırdm bu oyunda benm agzımı açtrma...lonca sayfmda saygıyı on plnda tuttm sana karşı ama saygı duyulucak bi kişilk dilsn...

bida heç bi şeklde sorn çıkrmaya çalışma benm adıma loncam adına ayanı kaydırırm bu formdan oyundan beni çıldrtma mevkini bil kendini bil adam gibi oyununu oyna...bu tehtid dil uyarı benm canımı sıkma...
Bu sunucuya ilk gün başlamasam da 1 hafta içinde başladım ben ki ilk gün sadece çarı açtım öylesine sonra can sıkıntısına başladım ve devam ettim.
Nedense herkez oyuna ara verdiğini söyler ama kimse kanıtlayamaz..

Bu oyundan ayağımı kaydırmazsan adam değilsin.
Bu akşam oyundayım elbet bulurum seni o zaman görürsün anyayı konyayı.
Yazsana bi seni tanıyanları :)

Karakter Adı :AmisosxxAmartis
Sunucu : TıLsım..
LonCa : Amisos
KLan : LoDoS..
KarakTer : Savaşçı
Kullanıcı avatarı
cansuhzn
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen cansuhzn »

Evet Bu Akşam Karşına Çıktım Ve Kafam + Zırhım Olmamasına Ragmen Çok Kolay Bi Rakip Çıktın...2-1Aldım Ws yi İlk Ws De Atmadık Say Hukmen Yenldm :) Kafam Ve ZIrhm Uretmden Çıkıcak Eli Kulanda Diger İtemlerim Ful Ozamn Yine Bekliyorm We İşin Çıkmasın Bu Sefer...Sende Biraz Hazrlık Falan Yap İtemlerini Yenile Weya Başkarından Da ALabilirsin Serbest :D Hodri Meydan Amartis AGA...

İnciticixhezeyan
Resim
Kullanıcı avatarı
kurtreis
İstihbarat Üyesi
İstihbarat Üyesi
Lonca: Kurt

Mesaj gönderen kurtreis »

Çok ilginç bir konu olmuş Duhan'ı uzun zamandır tanırım hırsızlık yapacak adam deil ama meselede o deil yani şimdi içinizden biri charını çaldırsa çalınan charıyla dialoğa girse çalan adamda ben Kurtreiis'im dese o zaman benide burada hırsızmı ilan ediceksiniz ? yada bende olmasan sen kendin olsan başka biri yine bir başkasının charını çalsa sen olduğunu söylese burada adın Hırsız diye çıkartılsa ne hissederdin ?
*** Kurt Loncaları Genel Başkanı ***

Kurt Loncası

KurtReiis
KurtReis
cCcREİScCc

Geciken Şafak Bir Kurt Uluması ile Sökecektir.

2008 Yılından Beri...
Kullanıcı avatarı
Thexwanted
Cin Avcısı
Cin Avcısı

Vursalmısın vusalmısın ne halt ısen al ben senın acık resmini vereyim senın gibi miileti oyalayıpta laga luga yapmayım Alın arkadaslar sıze madalyonun 2. yüzü .Adamın tek derdi benden item ve para kopartmak. puhhahah bende sana veririm gel.DD
Resim
Resim
Her Hakkım Saklıdır®
|l|lllll|lll||ll||lll
³³°¹³²¹³ °¹²¹²²³

Resim
Kullanıcı avatarı
AmartiS
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

Mesaj gönderen AmartiS »

cansuhzn yazdı:Evet Bu Akşam Karşına Çıktım Ve Kafam + Zırhım Olmamasına Ragmen Çok Kolay Bi Rakip Çıktın...2-1Aldım Ws yi İlk Ws De Atmadık Say Hukmen Yenldm :) Kafam Ve ZIrhm Uretmden Çıkıcak Eli Kulanda Diger İtemlerim Ful Ozamn Yine Bekliyorm We İşin Çıkmasın Bu Sefer...Sende Biraz Hazrlık Falan Yap İtemlerini Yenile Weya Başkarından Da ALabilirsin Serbest :D Hodri Meydan Amartis AGA...

İnciticixhezeyan
Bende diyorum bu neden oyunda kedi gibi burda aslan gibi konuşuyor şimdi anladım..Kişilik meselesiymiş meğersem.

Evet 2-1 di ws ama bitmemişti unutma ha 3-1 olsa amenna.
Biliyorum bu bir bahane değil fakat şöyle özetleyim 2-2.5 aydır oyuna yeni giriyorum yarım yamalak itemlerle bu kadar oldu e ben eski itemlerime kavuştuğumda acaba ne yapabileceksin ?

Sor 49 lwller geldiğinde ws atanlara beni anlatsınlar.İtemlerimi tekrar ayarlayım e o zaman ister 2-0 dan başlarsın ister 1-0 dan orası senin bilceğin iş..
Karakter Adı :AmisosxxAmartis
Sunucu : TıLsım..
LonCa : Amisos
KLan : LoDoS..
KarakTer : Savaşçı
Kilitli