KaRaHaMbArx TaNıYnLaR iÇeRi..:D

Alım - Satım ilanlarınızı buraya bırakabilirsiniz
KarahambarXX
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

KaRaHaMbArx TaNıYnLaR iÇeRi..:D

Mesaj gönderen KarahambarXX »

;) ;) ;) Arkadaşlar neden bilmiyorum ama carlarım susturma yedi nerden örencegimi kaç gün susturuldum bilmiyorum yardım edibilecek birini tanımıyorum ama o kadar çok carım varki bu oyunda en azından tanıdık olara bu oyunu örettigim kişiler olarak 100 kişiyi aşmıştır egerki millet anamıza sövüp ban yemiyorsa bn suçsuz bir çekilde neden ne şekilde susturuluyorum bana yardım edebilecekler msn eklesin (eren_faiz_1994@hotmail.com) bunu ekleyip bana ulaşırsınız belki item lasım olur bnde olabilir char çok nasıl olsa herkese teşekkür ederim kardeşlerim abilerim... herkese kolay gelsin :| :| :|
Kullanıcı avatarı
DehrayN
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: KaRaHaMbArx TaNıYnLaR iÇeRi..:D

Mesaj gönderen DehrayN »

:D :D :D :D :D :D
Kullanıcı avatarı
ozaerden
Çınaraltı Müdavimi
Çınaraltı Müdavimi
Sunucu: Eminönü

Re: KaRaHaMbArx TaNıYnLaR iÇeRi..:D

Mesaj gönderen ozaerden »

KarahambarXX yazdı:;) ;) ;) Arkadaşlar neden bilmiyorum ama carlarım susturma yedi nerden örencegimi kaç gün susturuldum bilmiyorum yardım edibilecek birini tanımıyorum ama o kadar çok carım varki bu oyunda en azından tanıdık olara bu oyunu örettigim kişiler olarak 100 kişiyi aşmıştır egerki millet anamıza sövüp ban yemiyorsa bn suçsuz bir çekilde neden ne şekilde susturuluyorum bana yardım edebilecekler msn eklesin (eren_faiz_1994@hotmail.com) bunu ekleyip bana ulaşırsınız belki item lasım olur bnde olabilir char çok nasıl olsa herkese teşekkür ederim kardeşlerim abilerim... herkese kolay gelsin :| :| :|
1- Mynetten üye girişi yapıp gelen kutundan bakabilirsin ve 2 ila 7 gün arasında bir susturma cezası alırsın.

2 - Burada sende farkındasın ki MSN adresi verdiğin için forum hesabının kapatılacağını biliyorsun ve yeni üyelik açmışsın. Lütfen böyle şeylerle forum kirliliği yapma. ;)
Pırasasapı (32)

Fareli avatarım cinsel içerik sebebiyle kaldırılmıştır. :D