çarların soyunması ( Orti ? )

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Paprikas
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları

çarların soyunması ( Orti ? )

Mesaj gönderen Paprikas »

Bugün çarımdaki tüm tılsım ve eşyalar çalınmış. Üstelik şifresi kimsede yoktu. Yönetimin yaptığu hata yüzünden mail ile giriş yapan tüm arkadaşlar mağdur. Şimdi bizim bu zararımızı kim karşılayacak ? @Orti ?
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Re: çarların soyunması ( Orti ? )

Mesaj gönderen AGRESIF »

Şifrelerin çalınması tarayıcından kaynaklı bi durum. Oyunda data sızıntısı olsa herkesin charları soyulur. İnternette biraz araştırırsan bir çok netflix, sportify hesap bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsin. Bunun gibi bi durum olarak düşünebilirsin.
vespalia
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Pu Ma

Mesaj gönderen vespalia »

Tarayıcı çerezlerine izin vermeyin, yönetimin ne suçu var burada anlamadım.
Paprikas
İskele Babası
İskele Babası

Sanki sadece benim çarlarımdaki eşyalar çalınmış gibi konuşuyorsunuz. Üstelik ben bu hesaplara aylardır giriş yapmadım. Bu sorun bir tek bende yok. Yönetim de iyi biliyor ki en son yaptığı güncelleme yüzünden bu açık oluştu. Kimse kimseyi gözüne bakarak kandırmasın. Yönetime yalakalık yapacaksanız başka yerde yapın bu ciddi bir iş.
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

AGRESIF yazdı: 29 Mar 2024 20:00 Şifrelerin çalınması tarayıcından kaynaklı bi durum. Oyunda data sızıntısı olsa herkesin charları soyulur. İnternette biraz araştırırsan bir çok netflix, sportify hesap bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsin. Bunun gibi bi durum olarak düşünebilirsin.
Aynen kardeşim aynen yabancı hackerlerin işi gücü yok işi bitmiş oyundaki 3 5 kuruş Türk lirasına tekabül eden karakterleri soyacaklar
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

Benim ve çevremin charlarına hiçbir şey olmadı sen sana oldu diye herkese oldu bu olay sanıyorsun ama işin aslı maalesef öyle değil.
Paprikas
İskele Babası
İskele Babası

AGRESIF yazdı: 29 Mar 2024 23:45 Benim ve çevremin charlarına hiçbir şey olmadı sen sana oldu diye herkese oldu bu olay sanıyorsun ama işin aslı maalesef öyle değil.
İşin aslını anlatır mısın madem hocam ?
Sizin de aslınızı dinleyelim
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

Paprikas yazdı: 30 Mar 2024 00:30
AGRESIF yazdı: 29 Mar 2024 23:45 Benim ve çevremin charlarına hiçbir şey olmadı sen sana oldu diye herkese oldu bu olay sanıyorsun ama işin aslı maalesef öyle değil.
İşin aslını anlatır mısın madem hocam ?
Sizin de aslınızı dinleyelim
yukarıda yazdım okuyabilirsin.
vespalia
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Pu Ma

Mesaj gönderen vespalia »

byalone38 yazdı: 29 Mar 2024 23:44
AGRESIF yazdı: 29 Mar 2024 20:00 Şifrelerin çalınması tarayıcından kaynaklı bi durum. Oyunda data sızıntısı olsa herkesin charları soyulur. İnternette biraz araştırırsan bir çok netflix, sportify hesap bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsin. Bunun gibi bi durum olarak düşünebilirsin.
Aynen kardeşim aynen yabancı hackerlerin işi gücü yok işi bitmiş oyundaki 3 5 kuruş Türk lirasına tekabül eden karakterleri soyacaklar
Yabancı hacker ne alaka hocam :) yapması zor bir şey değil, her yerde anlatıyorum olayın yönetimle alakası yok, hesapları TT'den çeken birisi varsa bu oyunun kaynak kodlarınıda rahatlıkla çeker. Az bir şey düşünme yeteneğiniz olsa yönetimle alakalı olmadığını anlardınız. Bizde size burada laf anlatmaya çalışıyoruz.
Kullanıcı avatarı
GERBE
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen GERBE »

Paprikas yazdı: 29 Mar 2024 23:09 Sanki sadece benim çarlarımdaki eşyalar çalınmış gibi konuşuyorsunuz. Üstelik ben bu hesaplara aylardır giriş yapmadım. Bu sorun bir tek bende yok. Yönetim de iyi biliyor ki en son yaptığı güncelleme yüzünden bu açık oluştu. Kimse kimseyi gözüne bakarak kandırmasın. Yönetime yalakalık yapacaksanız başka yerde yapın bu ciddi bir iş.
aynen bende oldu hic girmedigim hesaplarin sifresi calinmis icleri bosaltilmisti
11 mart gunu gerceklesti
son guncelden sonra bir cok arkadasiminda aynisi basina geldi
sorunu bildirdik cevap maalesef alamadik
tamamen oyun sizintisi ile alakali
Resim