çarların soyunması ( Orti ? )

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: çarların soyunması ( Orti ? )

Mesaj gönderen AGRESIF »

Paprikas yazdı: 30 Mar 2024 12:51
vespalia yazdı: 30 Mar 2024 10:19
byalone38 yazdı: 29 Mar 2024 23:44
AGRESIF yazdı: 29 Mar 2024 20:00 Şifrelerin çalınması tarayıcından kaynaklı bi durum. Oyunda data sızıntısı olsa herkesin charları soyulur. İnternette biraz araştırırsan bir çok netflix, sportify hesap bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsin. Bunun gibi bi durum olarak düşünebilirsin.
Aynen kardeşim aynen yabancı hackerlerin işi gücü yok işi bitmiş oyundaki 3 5 kuruş Türk lirasına tekabül eden karakterleri soyacaklar
Yabancı hacker ne alaka hocam :) yapması zor bir şey değil, her yerde anlatıyorum olayın yönetimle alakası yok, hesapları TT'den çeken birisi varsa bu oyunun kaynak kodlarınıda rahatlıkla çeker. Az bir şey düşünme yeteneğiniz olsa yönetimle alakalı olmadığını anlardınız. Bizde size burada laf anlatmaya çalışıyoruz.
Hocam ne demek istediğini biliyorum benim bir ton hesabım var ve sadece maile bağlı olanlar çalındı telefon numarasına bağlı olanlar çalınmadı. Discorddaki arkadaşlara da sordum bu sorunu yaşayanlar mevcut. Oyun zaten buglarla dolu. Her yaptıkları bir güncellemede bir ton bug meydana geliyor. En son hatırlarsan hızlı girişi kaldırma ve bazı bugları düzeltmek için güncelleme yaptılar. Oradan kaynaklı bir bug yüzünden çalındı. Belki şifreyi bilmelerine bile gerek yoktur. Bunu sadece ben söylemiyorum.
Bug yüzünden hesaplar çalındı peki sen bu bilgiye nasıl ulaştın bir kanıtın falan var mı merak ediyorum
Kullanıcı avatarı
bymehmett
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: çarların soyunması ( Orti ? )

Mesaj gönderen bymehmett »

sonuc olarak ne oldu bu baslık varmı bır gelisme sonuc ?