Foruma Gelen Güncelleme

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Suminat
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: İttihad I Arz

Re: Foruma Gelen Güncelleme

Mesaj gönderen Suminat »

Esadullah yazdı: 20 Mar 2024 00:04
Suminat yazdı: 19 Mar 2024 19:59 Çok güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler. Güncelleme bekleyen yok fakat oyuna da ufak tefek dokunuşlar yapılsa tadından yenmez..
Çok yakında olacağına eminim :relaxed:
Bir istihbarat aldıysanız bizimle de paylaşın ':)
Ha yok sadece bir temenni ise inşallah diyelim dostum...
İttihad I Arz
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Suminat yazdı: 20 Mar 2024 13:34
Esadullah yazdı: 20 Mar 2024 00:04
Suminat yazdı: 19 Mar 2024 19:59 Çok güzel olmuş. Emeği geçenlere teşekkürler. Güncelleme bekleyen yok fakat oyuna da ufak tefek dokunuşlar yapılsa tadından yenmez..
Çok yakında olacağına eminim :relaxed:
Bir istihbarat aldıysanız bizimle de paylaşın ':)
Ha yok sadece bir temenni ise inşallah diyelim dostum...
Yok kardeşim, sadece temenni ve güven..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
vespalia
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Lonca: Pu Ma

Mesaj gönderen vespalia »

Geçen günlerde Orti oyuna girip oyuncuların sorularını cevaplamıştı. Soruları Discord sunucumda paylaştım, burada da paylaşayım.

[DEV]Muhammed'in oyuna girip sorulan soruları cevaplaması üzerine merak edilen sorular ve cevapları;

-Desteğe uzun süredir bakılmıyor?
-"Biliyorum arkadaşlar benim hatam uzun süre beklemeniz. Ama hatamı telafi etmek için desteği daha fazla incelemeye çalışıyorum."

-GM alımları ne zaman olacak
-"Doğrudan GM olmak söz konusu değil, ekibe alımlar haftaya olacak. Ekip içerisinde farklı görevlerde bulunacaksınız, GM alımı ise mevcut ekip içerisinden seçilecektir."

-Yeni takı, gözlük maraton ayakkabı gelecek mi?
-"Yeni gözlükler, maraton ayakkabı, şaheser yüzük kolye, bunları var olan problemleri giderdikten sonra değerlendireceğiz"

-Yurt dışı erişimi ne zaman açılacak?
-"Yurt dışına oyunu açtık aslında, ama güncelleme sunucuları ile ilgili bir sorun var o yüzden yurt dışından erişemiyorsunuz şuan."

-Haksız ban yiyen hesaplar ne olucak?
-"01/01/2024 tarihinden önceki destek talepleri zaman aşımı yediği için silindi, o tarihten sonra açılan ceza itirazları inceliyoruz."

-Kopya buluşma epeler neden banlanmıyor?
-"Tek tek hesap incelemiyoruz , buluşma ve epeler ile ilgili farklı yöntemlerimiz var hepsini tespit edeceğiz."

-Sunucu çökmeleri giderilecek mi?
-"Her şeyden önce bu konu üzerinde çalışıyoruz."

"Arkadaşlar, uzun zamandır yaşanan sorunlardan haberdarız. Çözüm bulmak için çaba harcıyoruz. Bir kısmını da çözdük."

Sorular ve cevapları bu şekildeydi 6 yıllık geriye sarma-kopya sorunu bile çözülmüşken "Yönetim oyuna bakmıyor ilgilenmiyor" demek yanlış.

Resim
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

Meşhur Neil Armstrong'un sözünü evirerek: Oyuncular için küçük, İKV için büyük bir adım. 😊

Hayırlı olsun her zaman yenilik iyidir. Modern tasarım için emeği geçenlere teşekkürler. Ufak bir kaç hata var kpd patlaması vs. Sevgili Orti bunları paylaşmamızı ister misin yoksa zaten test ekibi var ve yakaladıklarını düzeltiyorlar mı? Çorbada bizimde tuzumuz olsun 😇

Sevgili Muhammed tek başına büyük bir savaş veriyor ve biz İKV oyuncuları tüm desteğimiz seninle. Sen bizim umudumuzsun.

Önce oyun hataları güncellemesi sonra oyun sahibi gibi takılan GM'leri şutlaması şimdi site güncellemesi... 👏 Ben senden razıyım Orti 😇
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

vespalia yazdı: 20 Mar 2024 14:58 Geçen günlerde Orti oyuna girip oyuncuların sorularını cevaplamıştı. Soruları Discord sunucumda paylaştım, burada da paylaşayım.

[DEV]Muhammed'in oyuna girip sorulan soruları cevaplaması üzerine merak edilen sorular ve cevapları;

-"Biliyorum arkadaşlar benim hatam uzun süre beklemeniz. Ama hatamı telafi etmek için desteği daha fazla incelemeye çalışıyorum."

-"Doğrudan GM olmak söz konusu değil, ekibe alımlar haftaya olacak. Ekip içerisinde farklı görevlerde bulunacaksınız, GM alımı ise mevcut ekip içerisinden seçilecektir."

-"Yeni gözlükler, maraton ayakkabı, şaheser yüzük kolye, bunları var olan problemleri giderdikten sonra değerlendireceğiz"

-"Yurt dışına oyunu açtık aslında, ama güncelleme sunucuları ile ilgili bir sorun var o yüzden yurt dışından erişemiyorsunuz şuan."

-"01/01/2024 tarihinden önceki destek talepleri zaman aşımı yediği için silindi, o tarihten sonra açılan ceza itirazları inceliyoruz."

-"Tek tek hesap incelemiyoruz , buluşma ve epeler ile ilgili farklı yöntemlerimiz var hepsini tespit edeceğiz."

"Arkadaşlar, uzun zamandır yaşanan sorunlardan haberdarız. Çözüm bulmak için çaba harcıyoruz. Bir kısmını da çözdük."

Sorular ve cevapları bu şekildeydi 6 yıllık geriye sarma-kopya sorunu bile çözülmüşken "Yönetim oyuna bakmıyor ilgilenmiyor" demek yanlış.

Resim
en büyük sorun "geriye sarma-kopya" giderilmiş daha ne olsun
Kullanıcı avatarı
istanbulunsesi
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen istanbulunsesi »

vespalia yazdı: 20 Mar 2024 14:58 Geçen günlerde Orti oyuna girip oyuncuların sorularını cevaplamıştı. Soruları Discord sunucumda paylaştım, burada da paylaşayım.

Resim

Bir +1 de burdan Orti'ye 🤣
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Orti :clap: :muscle: :muscle:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Swordsman
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen Swordsman »

Helal olsun orti oyuna el attı uzun zamandır kimsenin tenezzül etmeyipte uğraşmadığı işleri çözmeye çalışıyor bunu görmek bile insanı mutlu ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum inşallah devamında çok daha güzel şeyler getirirsiniz
Hiç Birsey Eskisi gibi Olmayacak!
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Gözler sürmeli oluyor, umarım güzel bir temizlik yapılır.
Aktarımsız 1-39 / 1-49 / 1-59 sunucuları gelmesi dileğiyle ...
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Belli ki orti,dışardan birilerinden destek alıyor. Acaba onlar kim çok merak ediyorum?