Foruma Gelen Güncelleme

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
rifathankalin
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Sancak
Lonca: Whitechocolate

Re: Foruma Gelen Güncelleme

Mesaj gönderen rifathankalin »

vespalia yazdı: 20 Mar 2024 14:58 Geçen günlerde Orti oyuna girip oyuncuların sorularını cevaplamıştı. Soruları Discord sunucumda paylaştım, burada da paylaşayım.

[DEV]Muhammed'in oyuna girip sorulan soruları cevaplaması üzerine merak edilen sorular ve cevapları;

-Desteğe uzun süredir bakılmıyor?
-"Biliyorum arkadaşlar benim hatam uzun süre beklemeniz. Ama hatamı telafi etmek için desteği daha fazla incelemeye çalışıyorum."

-GM alımları ne zaman olacak
-"Doğrudan GM olmak söz konusu değil, ekibe alımlar haftaya olacak. Ekip içerisinde farklı görevlerde bulunacaksınız, GM alımı ise mevcut ekip içerisinden seçilecektir."

-Yeni takı, gözlük maraton ayakkabı gelecek mi?
-"Yeni gözlükler, maraton ayakkabı, şaheser yüzük kolye, bunları var olan problemleri giderdikten sonra değerlendireceğiz"

-Yurt dışı erişimi ne zaman açılacak?
-"Yurt dışına oyunu açtık aslında, ama güncelleme sunucuları ile ilgili bir sorun var o yüzden yurt dışından erişemiyorsunuz şuan."

-Haksız ban yiyen hesaplar ne olucak?
-"01/01/2024 tarihinden önceki destek talepleri zaman aşımı yediği için silindi, o tarihten sonra açılan ceza itirazları inceliyoruz."

-Kopya buluşma epeler neden banlanmıyor?
-"Tek tek hesap incelemiyoruz , buluşma ve epeler ile ilgili farklı yöntemlerimiz var hepsini tespit edeceğiz."

-Sunucu çökmeleri giderilecek mi?
-"Her şeyden önce bu konu üzerinde çalışıyoruz."

"Arkadaşlar, uzun zamandır yaşanan sorunlardan haberdarız. Çözüm bulmak için çaba harcıyoruz. Bir kısmını da çözdük."

Sorular ve cevapları bu şekildeydi 6 yıllık geriye sarma-kopya sorunu bile çözülmüşken "Yönetim oyuna bakmıyor ilgilenmiyor" demek yanlış.

Resim
Tek başına bir ordu. :)
Bir zamanlar bir tablo kadar güzel olan İstanbul' da sen bu savaşın neresinde duruyorsun?
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

AhiEvran, gittiğine göre forumumuz eski sıcak ortamına zamanla kavuşacaktır. Forum güncellemesi de çok güzel olmuş tebrikler... ,')

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
Kullanıcı avatarı
Parlementxx
Bab-ı Ali Muhafızı
Bab-ı Ali Muhafızı

Mesaj gönderen Parlementxx »

LethieN yazdı: 20 Mar 2024 21:00 AhiEvran, gittiğine göre forumumuz eski sıcak ortamına zamanla kavuşacaktır. Forum güncellemesi de çok güzel olmuş tebrikler... ,')
Erdoğan , Silahçı ve CaptainAtx gibi delikanlılardan Ahievran gibi yandaş egoist güç zehirlenmesini basit bir Gm tagında bile yaşayan insanlara düşüren hayat utansın be kardeşim.
Resim
ManTheBoundaries
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen ManTheBoundaries »

Banlanan carlardan ümit kesenler varsa desteğe yazin bir sene sonra acildi carlarım. 3 ay sonra cevap verdiler.
LethieN
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Lonca: So Real

Mesaj gönderen LethieN »

Parlementxx yazdı: 20 Mar 2024 21:42
LethieN yazdı: 20 Mar 2024 21:00 AhiEvran, gittiğine göre forumumuz eski sıcak ortamına zamanla kavuşacaktır. Forum güncellemesi de çok güzel olmuş tebrikler... ,')
Erdoğan , Silahçı ve CaptainAtx gibi delikanlılardan Ahievran gibi yandaş egoist güç zehirlenmesini basit bir Gm tagında bile yaşayan insanlara düşüren hayat utansın be kardeşim.

Birçok kişi bu egoist, yandaş kişi yüzünden foruma girmeyi bıraktı. En ufak bir eleştiriyi kabul etmeyip, kendisine yapılan saygı çerçevesindeki mizahları bile kaldıramayıp ceza uygulayarak insanları soğuttu. Eskilerden bir şey kalmadı.
Sorulan sorularda bile insanları tersliyordu.

LethieN

İnzivaya Çekilmiş Münzevi

Mehmet Ali A.
Resim
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Font tercihi harika olmuş bence, göze hitap eden bir forum dizaynı. Ellerine emeklerine sağlık Orti.
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen rembrandt »

yeni forum ara yüzünü beğendim elinize sağlık öncelikle yetkililer, lakin oyun içerisinde şef yaratıkları kapalı bölgeye almanız gerektiğini düşünüyorum. Oyuna girip şef yaratık kesip eğlenelim diyoruz tahminim yaşı küçük bir topluluk o varsa şöyle yaparım bu varsa şöyle olur gibi tehditkar sözleriyle oyuncuları oyundan soğutuyolar bunu engellemeniz gerekiyor.
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...