Yeni Sunucu Açılsa Kimler Tekrar Oyuna Başlar?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: Yeni Sunucu Açılsa Kimler Tekrar Oyuna Başlar?

Mesaj gönderen Sonne »

Yok usta ben 59 dan devam.
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
HastaRuh
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: Yeni Sunucu Açılsa Kimler Tekrar Oyuna Başlar?

Mesaj gönderen HastaRuh »

byalone38 yazdı: 24 Mar 2024 01:28
HastaRuh yazdı: 23 Mar 2024 00:00
byalone38 yazdı: 22 Mar 2024 20:00
HastaRuh yazdı: 18 Mar 2024 01:44 Merhaba arkadaşlar. Oyuna betada başladım 2004 2005 civarıydı. O zamanlar bölgeye yazmak bile ücretsizdi tam hatırlamıyorum plus var mıydı o zaman :D
2013'e kadar hard core oynadım sabahlara kadar menekşe çektiğimi bile bilirim :D

2013 den sonra yine 2016 2018 2020 gibi ara ara girip eminönünde büyücülere tek atıp oyundan çıkıyordum.

Gelelim asıl konuya.

Oyuna yeni sunucu açılsa ve level sınırı 29 veya 39 olsa. Kütük yaranlar tekrar eklense kimler başlar?

Hadi level sınırı getirmeleri biraz zor gibi en kötü aktarımın olmadığı bir sunucu açılsa kimler başlar?

Ben ilk ay tüm gün oynarım mesela :')
Kardeşim siz ne zaman biteceksiniz acaba gerçekten merak ediyorum ?

Gün geçmiyor ki eski kılişe başlıklar tekrarlanmasın ama yok 2004 de başladım ne ??? Yok yeni sunucu açılsın yok 39 level gelsin, ee ben 49 level zamanında başladım ne olacak bazıları var 59 da başladı nedir yani bu 29 39 tutkusu anlamış değilim.
anlamazsın kardeş 39 savaşçıyken kütük yaranla büyücüye tek atsaydın bu saçma yorumu yapmazdın ;)
Aynen kardeşim aynen, sen kütük yaranı al eline büyücüyü tekle diye yeni sunucu açarlar kesin
sadece benim isteğim değil birçok yorumda gördüğüm kadarıyla oldschool tarzı 29 39 sunucu isteyen çok insan var. wow classic nedir araştır bi bak bakalım ;) insanların eskiye özlemi nasıl bir hype oluşturmuş belki görebilirsin...