Yeni Sunucu Açılsa Kimler Tekrar Oyuna Başlar?

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
HastaRuh
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Yeni Sunucu Açılsa Kimler Tekrar Oyuna Başlar?

Mesaj gönderen HastaRuh »

Merhaba arkadaşlar. Oyuna betada başladım 2004 2005 civarıydı. O zamanlar bölgeye yazmak bile ücretsizdi tam hatırlamıyorum plus var mıydı o zaman :D
2013'e kadar hard core oynadım sabahlara kadar menekşe çektiğimi bile bilirim :D

2013 den sonra yine 2016 2018 2020 gibi ara ara girip eminönünde büyücülere tek atıp oyundan çıkıyordum.

Gelelim asıl konuya.

Oyuna yeni sunucu açılsa ve level sınırı 29 veya 39 olsa. Kütük yaranlar tekrar eklense kimler başlar?

Hadi level sınırı getirmeleri biraz zor gibi en kötü aktarımın olmadığı bir sunucu açılsa kimler başlar?

Ben ilk ay tüm gün oynarım mesela :')
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: Yeni Sunucu Açılsa Kimler Tekrar Oyuna Başlar?

Mesaj gönderen adimihatirla »

kardeş oyunun betası 2007'de çıkmadı mı sen nasıl 2004'te başladın? yok 1994.
hattihumayun
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen hattihumayun »

geliştirici ekip kurulsa üstüne dediklerin yapılsa okey oynanır sonuna kadar da desteklenir ama geliştirilmeyeceğini yol kat etmeyeceğini bildikleri bir oyuna neden tekrar aylarını gömsünler ki , hatta oyunda oluşan sorunların bile fixlenmeyeceğini bile bile , yıl 2011 ejder ecel falan üretmek çok meşakatliydi eskiden , üretim için aylarca maden çekerdik bir daha kim geliştirilmeyecek oyun için aylarca uğraşır :D
Kullanıcı avatarı
Galette
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ottoman Nobility

Mesaj gönderen Galette »

Yeni sunucu açılsa eskisi gibi bir kalabalık olacağını hiç sanmıyorum çünkü oyun zamanın jenerasyonu için vazgeçilmezdi. Fakat aynı jenerasyon şuan iş evlilik geçim derdinde olduğunu düşünüyorum. En azından oyundan tanıdığım çevreyle ilgili bu çıkarımı yapıyorum. Oyun kapanana kadar oynamak zevkini çıkartmak gerek.
FERASET
zahH
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

ben ekibimle başlarım heveslede oynarım ve yeni sunucuyu duyan hâlâ oyun dünyasında olan eski ikv oyuncularınında tereddütsüz başlayacağını düşünüyorum hatta buraya kim ecel ejder üretmekle uğraşacak yazanların bile gireceğini düşünüyorum kandırmayın kendinizi :')
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

adimihatirla yazdı: 18 Mar 2024 05:42 kardeş oyunun betası 2007'de çıkmadı mı sen nasıl 2004'te başladın? yok 1994.
26 aralık 2006, açık beta.
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
HastaRuh
İskele Babası
İskele Babası

adimihatirla yazdı: 18 Mar 2024 05:42 kardeş oyunun betası 2007'de çıkmadı mı sen nasıl 2004'te başladın? yok 1994.
oyunun beta zamanında başladım tarihi de hatırlayamayacağıma göre google'dan ikv ne zaman çıktı yazdım 2004 yazısını çıkış tarihi olarak gördüm kısaca betada başladım ;)
HastaRuh
İskele Babası
İskele Babası

Galette yazdı: 18 Mar 2024 12:16 Yeni sunucu açılsa eskisi gibi bir kalabalık olacağını hiç sanmıyorum çünkü oyun zamanın jenerasyonu için vazgeçilmezdi. Fakat aynı jenerasyon şuan iş evlilik geçim derdinde olduğunu düşünüyorum. En azından oyundan tanıdığım çevreyle ilgili bu çıkarımı yapıyorum. Oyun kapanana kadar oynamak zevkini çıkartmak gerek.
bu oyunun çakmasının youtube kanalına bakarsan on binlerce insan bekliyor o çakma 2000 yıllarından kalma grafikli oyunu. o kitle komple yeni sunucuya gelir
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Bu oyun 2007 - 2012 (2014) yıllarında tam üst düzeye çıktı. TT Mevlüt Bey 'in hayallerini daha üst düzeylere getirmek yerine maalesef tam tersi yönde izlenim çizerek bu oyunu bitirdiler. Bunu öngören bir çok developer oyunu o dönemlerde bıraktı. Benim en çok zevk altığım 2007-2014 dönemlerine geri gitmek isterim ama ne ben eski benim, ne de oyun eski oyun olarak kaldı.
Herkes birbirini kandırma dolandırma derdindeyken oyun nasıl toparlanır. Adamlar artık oyunla değil oyunun kodlarıyla oynamaya başladılar.
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
Kullanıcı avatarı
Galette
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Ottoman Nobility

Mesaj gönderen Galette »

Alicavus yazdı: 18 Mar 2024 16:52 Bu oyun 2007 - 2012 (2014) yıllarında tam üst düzeye çıktı. TT Mevlüt Bey 'in hayallerini daha üst düzeylere getirmek yerine maalesef tam tersi yönde izlenim çizerek bu oyunu bitirdiler. Bunu öngören bir çok developer oyunu o dönemlerde bıraktı. Benim en çok zevk altığım 2007-2014 dönemlerine geri gitmek isterim ama ne ben eski benim, ne de oyun eski oyun olarak kaldı.
Herkes birbirini kandırma dolandırma derdindeyken oyun nasıl toparlanır. Adamlar artık oyunla değil oyunun kodlarıyla oynamaya başladılar.
Tam olarak dediğim buydu aslında.
+1
FERASET
zahH