İKV SUNUCULARININ SIFIRLANMASI-ADİL BİR OYUN

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
polatcakici
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Akademi

İKV SUNUCULARININ SIFIRLANMASI-ADİL BİR OYUN

Mesaj gönderen polatcakici »

HERKESE MERHABA.
İSTANBUL KIYAMET VAKTİ'NİN KİMİ OYUNCULARIMIZDA KAPLADIĞI YER BAŞKADIR.OYUNUN MEVCUT AÇIKLARI VE KOPYA DURUMUDA BİLİNİYOR. BU OYUNUN TEKRARDAN CANLANDIRMAK ADINA OYUNUN GERİ SARMA GİBİ DİĞER AÇIKLARI GİDERİLDİKTEN SONRA TÜM SUNUCULARIN SIFIRLANMASI SİZCE NASIL OLUR? ŞU AN ZATEN BİTİK BİR OYUNDAN BAHSEDİYORUZ. SUNUCULAR SIFIRLANIRSA KOPYASIZ BİR OYUNDA ESKİ OYUNCULARDA GERİ DÖNMÜŞ OLUR VE YENİDEN AYNI ZORLUKLA BAŞLAMAK YENİ BİR TAT VERECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BU KABUL GÖRMEMESİ HALİNDE YENİ SUNUCUNUN AÇILMASI VE O SUNUCUYA TRANSFERİN YASAKLANMASI HALİNDE İSTANBUL KIYAMET VAKTİ EFSANESİ YENİDEN DİRİLİR. SON YILLARDA MMORPG OYUNLARINDA DA GÖRDÜĞÜMÜZ ÜZERE, ESKİ OYUNLARIN YENİ LİSANSLI YA DA LİSANSSIZ SIFIRDAN SUNUCULARLA NASILDA CANLANDIĞINA ŞAHİT OLDUK BU ŞEKİLDE HEM İKV YÖNETİMİ KAZANCINI ARTTIRIR HEMDE BİZ O TADI TEKRARDAN ALIRIZ.
SÜREKLİ YENİ MMORPGLER ÇIKMAKTA AMA HEMEN HEMEN HİÇBİRİ BEKLENİLEN PERFORMANSA ULAŞAMIYOR. BU BİR FIRSATA ÇEVİRLEBİLİR.SİZLERİNDE DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAK EDİYORUM.
leika18
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: İKV SUNUCULARININ SIFIRLANMASI-ADİL BİR OYUN

Mesaj gönderen leika18 »

bence katılmıyorum aksine çok büyük bir tepki alınır emeğimiz var üszerine yatırdığımız tonla para var oyunun sıfırlanması bizim değil yönetimin iine gelir oyunu umursamaya yönetimle böyle birşey yaparlarsa muhtemelen sanılanın aksine herkes oyuu bırakır ha şunu yapabilirler extra sunucular açılı ma 39, 49, 59 tarzında isteyen orda sıfırdan başlar o ayrı konu ama tüm oyunu sıfırlamak batan gemiye füze atmak gibidir
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Esadullah »

Hayır bu çok büyük bir hata olur. Binlerce oyuncunun harcadığı zamanı emeği tek kalemde silmek çok çok büyük bir hata olur.

Var olan sorunu bu şekilde çözmek, çözüm değil daha büyük bir sorunu var etmektir. Oyun hatalarını düzeltmek için böyle bir uygulama değil, hem oyuncuların hemde yönetimin işini kolaylaştıracak başka çözümlemeler gerekli.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

kimsenin emeğinin sıfırlanmasına gerek yok aktarımsız yeni sunucu açılsa isteyen eski karakteriyle oynar isteyen yeni sunucuda oynar keyfine göre
HastaRuh
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen HastaRuh »

sıfırlanması saçma olur. şuan oyunda ki çoğu insandan daha büyük yaşta karakterler var oyunda :D

yeni ve aktarımın kapalı olduğu bir sunucu gelse ben bile başlarım oyuna :D

ki bana göre gelecek gibi de test serveri boşuna açılmadı bence :D
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Mesaj gönderen adimihatirla »

bu dediğinin kolayı var; aktarıma kapalı yeni bir sunucu açılabilir. herkes mutlu olur diye düşünüyorum 100 bin tane iksirle ticaret yapmak isteyenler eski sunucularda devam eder, biz oyunu eğlenmek için oynamak isteyenler de bu yeni açılacak sunucuda oyunumuza bakarız.
Paprikas
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen Paprikas »

polatcakici yazdı: 14 Mar 2024 23:01 HERKESE MERHABA.
İSTANBUL KIYAMET VAKTİ'NİN KİMİ OYUNCULARIMIZDA KAPLADIĞI YER BAŞKADIR.OYUNUN MEVCUT AÇIKLARI VE KOPYA DURUMUDA BİLİNİYOR. BU OYUNUN TEKRARDAN CANLANDIRMAK ADINA OYUNUN GERİ SARMA GİBİ DİĞER AÇIKLARI GİDERİLDİKTEN SONRA TÜM SUNUCULARIN SIFIRLANMASI SİZCE NASIL OLUR? ŞU AN ZATEN BİTİK BİR OYUNDAN BAHSEDİYORUZ. SUNUCULAR SIFIRLANIRSA KOPYASIZ BİR OYUNDA ESKİ OYUNCULARDA GERİ DÖNMÜŞ OLUR VE YENİDEN AYNI ZORLUKLA BAŞLAMAK YENİ BİR TAT VERECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. BU KABUL GÖRMEMESİ HALİNDE YENİ SUNUCUNUN AÇILMASI VE O SUNUCUYA TRANSFERİN YASAKLANMASI HALİNDE İSTANBUL KIYAMET VAKTİ EFSANESİ YENİDEN DİRİLİR. SON YILLARDA MMORPG OYUNLARINDA DA GÖRDÜĞÜMÜZ ÜZERE, ESKİ OYUNLARIN YENİ LİSANSLI YA DA LİSANSSIZ SIFIRDAN SUNUCULARLA NASILDA CANLANDIĞINA ŞAHİT OLDUK BU ŞEKİLDE HEM İKV YÖNETİMİ KAZANCINI ARTTIRIR HEMDE BİZ O TADI TEKRARDAN ALIRIZ.
SÜREKLİ YENİ MMORPGLER ÇIKMAKTA AMA HEMEN HEMEN HİÇBİRİ BEKLENİLEN PERFORMANSA ULAŞAMIYOR. BU BİR FIRSATA ÇEVİRLEBİLİR.SİZLERİNDE DÜŞÜNCELERİNİZİ MERAK EDİYORUM.
O kadar silah yükseltme akçe vs vs bin ton masrafı sen ödeyeceksen sıfırlansın dostum. İnsanların bi ton emeği var
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

adimihatirla yazdı: 18 Mar 2024 14:01 bu dediğinin kolayı var; aktarıma kapalı yeni bir sunucu açılabilir. herkes mutlu olur diye düşünüyorum 100 bin tane iksirle ticaret yapmak isteyenler eski sunucularda devam eder, biz oyunu eğlenmek için oynamak isteyenler de bu yeni açılacak sunucuda oyunumuza bakarız.
100bin az kalır milyon milyon iksirler
polatcakici
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Lonca: Akademi

Mesaj gönderen polatcakici »

Hepimiz haklısınız, emekler,yatırılan paralar büyük ama hak vereceksiniz ki gerek siz gerekse sizin dışınızdaki insanlar milyonlarca kopya yaptı. Bir noktadan sonra emeği aşan durumlar oluştu, Sözüm meclisten dışarı(bu işe bulaşmayanlar)... Ama ortak kanaat aktarımsız sıfırdan sunucu en mantıklısı duruyor. Test serverinden yola çıkarak bu yorumları yöneticiler dikkate alırsa seviniriz :)
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

elə bişəy yok
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?