Boss Kaçırma Furyası

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Notcry
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Boss Kaçırma Furyası

Mesaj gönderen Notcry »

Merhaba,

Bu Boss furyası hakkında yöneticilerden herhangi bir açıklama yapılacak mı? Veya aksiyon alınacak mı?
Tüm sunucu oyunu bıraksın siz de rahatlayın biz de anlayışı mı mevcut?
BOLDTIME
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Boss Kaçırma Furyası

Mesaj gönderen BOLDTIME »

Notcry yazdı: 04 Mar 2024 21:47 Merhaba,

Bu Boss furyası hakkında yöneticilerden herhangi bir açıklama yapılacak mı? Veya aksiyon alınacak mı?
Tüm sunucu oyunu bıraksın siz de rahatlayın biz de anlayışı mı mevcut?
Merhaba,

Geçen haftalarda malesef destek ekibine görüş ve önerilerimi ilettim.
Verilen cezaların yetersiz olduğunu, kasıtlı eylemlerin oyuncuların büyük zaman ve emeklerini harcamasına dair..

Verilen cezalar yetersiz, oyuncuları tatmin etmiyor.
Kasıtlı eylemi uygulayan kullanıcılar hakkında, eylemi tekrarlaması, eylemi şikayet edilen video içerisinde defalarca tekrarlamasına dikkat edilmeli.

Malesef ceza verilirken, karaktere normal ceza veriliyor.
Şikayet edilen video içerisindeki eylemlerini kaç kez tekrarladığı bakılmıyor.
Buna bir önlem almanın tek yolu direk 999 gün atmaktır.
Diyeceksiniz ki şimdi yanlışlıkla olmuştur vs. ben kasıtlı eylemden bahsediyorum. Çünkü o kasıtlı eylemi yapan kullanıcı, ceza süresinin açılmasını bekliyor zaten, açıldığı gibide gelip aynı eyleme devam ediyor.

Yaklaşık iki yıldır oynamıyordum. Ama hala bu eylemlere göz yumuyorlar.
Yaklaşık bir ay önce destek ekiplerini güncellediler ama hala çözüm yok.
Böyle eylemlere ceza veremiyorsanız oyun içerisinde düzeni sağlayın, destek ekibine gönüllü alırken 6 saat şartı aranıyordu. Bu 6 saati mail okumakla geçiriyorlarsa vah hallerine...

Önceden de söylüyordum tekrarlayayım.
Oyun ttnet bünyesinde bulunabilir, biz eski oyuncular olarak, oyundan ne beklediğimizi veya oyun içerisinde oyuncuların ne beklediğini biliyoruz. Ttnet bünyesindeki kişilere bunları aktaramazsanız boşuna o ekipte yer almasınlar.