Sadece Eminönüne Giriş Yapamıyorum

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
aykut0516
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Sadece Eminönüne Giriş Yapamıyorum

Mesaj gönderen aykut0516 »

İKİ KARAKTERİMİN OLDUĞU HESABIM 2 GÜNDÜR EMİNÖNÜNE GİRERKEN AÇILIŞ EKRANIN DA DONUYOR AMA DİĞER SUNUCULARA GİRİYOR ... BU SORUNU DAHA ÖNCEDE YAŞADIM AMA 24 İÇİNDE DÜZELDİ AMA BU SEFER BİR ÇOK OYUNCUDAN AYNI ŞİKAYET GELDİ COĞU KARAKTERLERİNİ BAŞKA HESABA AKTARDI ... İLLA PARA MI HARCANAK TEKNİK SORUN İÇİN ? İKİNCİSİ NUMARAM ÖLÜ NUMARA OLDUĞU İÇİN BEN AKTARAMIYORUM SADECE BEYAZKÖŞK E TAŞIRSAM DÜZELİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM LONCAM DA BENİM PEŞİME GELMEK İSTİYOR ... BİR TEKNİK SORUNUNUZ İÇİN KAÇ KİŞİYİ MAĞDUR EDECEKSİNİZ ? 2024 YILINDAYIZ 2024 HALA TEKNİK PROBLEMLERLE BOĞUŞAN BİR OYUNDA ESKİ GÜNLERİN HATRINA DURUYORUZ AYIPTIR YAZIKTIR NE DESTEK EKİBİ BİRŞEYE CEVAP VERİYOR NE YÖNETİCİNİZ KALDI KAPATIN KOMPLE MAZİ OLSUN BİZİ DE BÖYLE STRES İÇİNDE BIRAKMAYIN
bendeturkum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Sadece Eminönüne Giriş Yapamıyorum

Mesaj gönderen bendeturkum »

Sorun çözüldü mü acaba ?
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Sivaslı Kardeşler

Mesaj gönderen manyetix »

bendeturkum yazdı: 05 Mar 2024 14:17 Sorun çözüldü mü acaba ?
Hayır
Resim
aykut0516
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

72 saat oldu hala aynı giremiyorum diğer hesabım giriyor ama kullandığım iki ana karakterimin olduğu hesap girmiyor ... aktarma kısmından teyit ettim ban cezam da yok ben anlamadım gitti destek de hala dönüş yapmadı ... artık beyazköşk e transfer edip orda devam edicem
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

aykut0516 yazdı: 05 Mar 2024 16:38 72 saat oldu hala aynı giremiyorum diğer hesabım giriyor ama kullandığım iki ana karakterimin olduğu hesap girmiyor ... aktarma kısmından teyit ettim ban cezam da yok ben anlamadım gitti destek de hala dönüş yapmadı ... artık beyazköşk e transfer edip orda devam edicem
aynı sorun bende de var ticaret flan da yapmadım kimseyle ki ban yedim desem yok. Durduk yere neden böyle oldu. Para verip başka hesaba aktarmak ne kadar mantıklı. Zaten ban varsa aktarma yapmaması lazım. Madem aktarabiliyoz neden hesabıma giremiyorum. o hesapta da emek var sonuçta. Kangal ayı tesla. çt kutu. Herşeye, size rağmen hala içimde şu oyunu oynama isteği doğuyor ama o istek sönene kadar durmayacaksınız belliki. Yazık günah valla :(
Resim
bendeturkum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Aynı sorun bir çok oyuncuda devam etmektedir.Lütfen yetkili biri açıklama yapabilir mi ?
aykut0516
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

şu muhabbet başka bir mmorp da yoktur zaten ne varsa ikv de oluyor ne hikmetse bu gece acıldı acıldı yoksa aktarıcam beyazköşk e orda sorunsuz girerse loncamda komple transfer yapacak kaç kişinin masraf yapmasına yol actı su sorun
bendeturkum
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Eğer düzelmeyecek bir sey ise aktaralım ama altardığımızda aynı seyin yaşanmayacagının garantisi yok.Bir açıklama gelirse çok sevineceğiz.
aykut0516
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

3 gün gece 00 ile 02 arasında gitti bu gece bu saattlerde gelemz ise aktaracam baktım beyazköşkte oynayabiliyorum devam baktım orayada girmiyor karakterler ile alaklı bir problem varsa buraya yazarım zaten kisme bosuna aktarmasın diye ama umarım düzelir yoksa bir daha türk yapımı hiç bir oyuna böyle yıllarca emek vermem ...
Kullanıcı avatarı
manyetix
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı

5500 aldım aktarmayı denemek için. güncellemeden sonra aktardı başka hesabıma bir karatkerimi. Sonra diğer hesaba bakayım girer mi diye onada girdi :grimacing: :grimacing:
Resim