Teşekkürler AhiEvran

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Re: Teşekkürler AhiEvran

Mesaj gönderen Alicavus »

byalone38 yazdı: 14 Mar 2024 20:15
Parlementxx yazdı: 14 Mar 2024 19:38 Karaköy başında Anka sunucusundaki dostlarını kayıran , dişe diş diyerek bosslarını kaçırmaya başladıgımızda dakikasında banlayan ama ne hikmetse karşı loncayı 1 hafta sonra banlayan.Sobee studiosu babasının çiftliği zanneden ve keyfine göre ban atan herhangi biriydi oyuncu olarak bile başlamaması dileğiyle.

+1 Özellikle Ahi'nin hala gönüllü çalıştığına inanan bazı saf arkadaşlar var en çok onlara
gülüyorum :')
Bende kocaman +1 diyorum.
Kimin ne olduğunu detaylı izleyen bilir gerisi vız gelir. Ben oyun bile olsa haksızlık yapana hakkımı helal etmem, ne hakkı falan denilirse, toplu iğne ucu kadar hakkım olsa bile yine etmem.
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
Kullanıcı avatarı
TURKEY
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Tılsım
Klan: Lodos
Lonca: Bizfarklı Clan
İletişim:

Re: Teşekkürler AhiEvran

Mesaj gönderen TURKEY »

Gitmesine çok sevindim. Bir defa oyunda denk gelince /nah yaptım diye beni 1 günlüğüne banlamıştı. Hemen bir sinirle mail attığımda da neymiş efendim yönetim ekibine duyulan saygıyı azaltmışım bilmem ne. Oyunda olan bir komutu bir defa yaptık diye beni hangi hakla banlarsınız diye sormuştum. Oyundaki ufacık görevinde bile iliklerine kadar yozlaşan bir şahıstı. Gittiği için çok mutluyuz. Umarız o ve onun gibi kişiler hayatın hiç bir alanında karşımıza çıkmaz.
Imerthan / Siberyus