herkes bi fikir sunsa oyun daha güzel olur

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

İkv dükkan yeni ürün gelecekmi ?

Mesaj gönderen scorper »

Yeni ürün felan gelse güzel olmazmı akçe fiyatlarıda artcak ilerde ?.?
Kullanıcı avatarı
sonsuzadek45
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü

Re: İkv dükkan yeni ürün gelecekmi ?

Mesaj gönderen sonsuzadek45 »

oyun kapanacak mi acaba
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

sonsuzadek45 yazdı: 31 Ara 2023 00:10 oyun kapanacak mi acaba
Yok be kapanmaz dükkana ürün felan gelsin iyi olur şaheser gelsin karakter tip deg yeni kasa masa
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

dükkana kim ne ürünü getirecek dostum oyunda yetkili kalmadı :')
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Eski ürünler yerinde kalsın şeklinde yeni yıl dileklerini güncellemen gerekebilir dostum. :boy:
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Dikduran Piyasakuran

Mesaj gönderen flybaris12 »

scorper yazdı: 30 Ara 2023 23:32 Yeni ürün felan gelse güzel olmazmı akçe fiyatlarıda artcak ilerde ?.?
Yüksek bir artış bekleniyor... doğruluğuna %80 emin olduğum bir arkadaş fiyatlara çok yakında bir yükseltme olacağını söyledi... belki bilenler bilir xXx_iRFaN_xXx adlı oyuncu... Kendisi defalarca oyunda yapılacak bazı güncellemeleri öncesinde bana fısıldamıştı. Bu bilginin doğruluğuna güveniyorum ve tüm hesaplarıma plus çekiyorum.
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

flybaris12 yazdı: 02 Oca 2024 23:27
scorper yazdı: 30 Ara 2023 23:32 Yeni ürün felan gelse güzel olmazmı akçe fiyatlarıda artcak ilerde ?.?
Yüksek bir artış bekleniyor... doğruluğuna %80 emin olduğum bir arkadaş fiyatlara çok yakında bir yükseltme olacağını söyledi... belki bilenler bilir xXx_iRFaN_xXx adlı oyuncu... Kendisi defalarca oyunda yapılacak bazı güncellemeleri öncesinde bana fısıldamıştı. Bu bilginin doğruluğuna güveniyorum ve tüm hesaplarıma plus çekiyorum.

Bencede bunu ben öngörüyorum ilerde olacak çünkü neden derseniz zam olan bir yerde ürün haznesi geniş olur örnek veriyorum bir yerden yemek alıcaksınız ama ürün artmıs onu daha cazip çekebilmek için ürünü çeşitlendirirler örnek veriyorum karakter tipi deg olabilir sonra tılsım akçe karsılıgnda olabilir item vs vs tesekkurler dostum destegin için
seafightes
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen seafightes »

Dostum kim bu xXx_iRFaN_xXx adlı oyuncu her konu altında bu ismi yazıyosun, sen misin acaba? :)
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Kuklacı
Lonca: Dikduran Piyasakuran

Mesaj gönderen flybaris12 »

seafightes yazdı: 04 Oca 2024 23:09
Dostum kim bu xXx_iRFaN_xXx adlı oyuncu her konu altında bu ismi yazıyosun, sen misin acaba? :)
Dostum hayır ben değilim fakat olmak isterdim... Aylar önce tanıştığım oyundan uzaklaştırılan bir arkadaşım. Kendisi oyunda olmasa da halen forumu ve oyunu sıkı bir şekilde takip ediyor. Uzaklaştırma sebebini detaylı bilmiyorum fakat 1-2 defa yetkililerle konuşmaya çalıştı ama nafile, nuh diyorlar peygamer demiyorlar. :thinking_face:
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
SPIEGLEIN
Yalnız Adam'ın Dostu
Yalnız Adam'ın Dostu
Sunucu: Eminönü
Lonca: Kök Tengri

Mesaj gönderen SPIEGLEIN »

bu hangi hikaye :thinking_face: :thinking_face:
Resim