Test Sunucusu

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
hanhan12
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat

bilgilendirme istiyoruz

Mesaj gönderen hanhan12 »

sayın orti; anladıgım kadarıyla test sunucusunu teskılat sunucusunun üzerine yapmıssınız.test sunucusu var oldukça teskılat sunucusunu açmayak mısınız ? Teskilat sunucusunda aktif olan,pluslarını almış,emek verdıklerı charları olan ve açılmasını bekleyen onlarca ınsan var,en azından daha ne kadar kapalı kalacagını bilelim, lütfen teskılat sunucusunun akıbeti hakkında güncel bilgi verebilir misin ?
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Re: Test Sunucusu

Mesaj gönderen adimihatirla »

Alicavus yazdı: 23 Şub 2024 16:57 Test sunucusu hoş güzel ama keşke bunun yerine maksimum 39 lvl olacak bir sunucu açılsa ve eskisi gibi sert ağır olmadan ws atılsa ve elementlerin değeri yeniden canlansaydı, kütük reçetesi, 26 bin savunmalı şifa ayakkabısı vb eski itemler olsaydı. Hem savaşların tadından geçilmez hem de yeniden bir başlangıç olurdu.
Madenlerin başında yine civan çiçeği, ısırgan tohumu vs çekerdik ah ah o günlerin yeri doldurulamaz.
elbet birgün böyle bir sunucu açılacaktır. o günü kendim için bayram ilan edecem işe gitmeyip rapor alacam. :')
Kullanıcı avatarı
SeRRuh
Dev Ana'nın Gözdesi
Dev Ana'nın Gözdesi
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Ütopia
İletişim:

Mesaj gönderen SeRRuh »

adimihatirla yazdı: 23 Şub 2024 21:28
Alicavus yazdı: 23 Şub 2024 16:57 Test sunucusu hoş güzel ama keşke bunun yerine maksimum 39 lvl olacak bir sunucu açılsa ve eskisi gibi sert ağır olmadan ws atılsa ve elementlerin değeri yeniden canlansaydı, kütük reçetesi, 26 bin savunmalı şifa ayakkabısı vb eski itemler olsaydı. Hem savaşların tadından geçilmez hem de yeniden bir başlangıç olurdu.
Madenlerin başında yine civan çiçeği, ısırgan tohumu vs çekerdik ah ah o günlerin yeri doldurulamaz.
elbet birgün böyle bir sunucu açılacaktır. o günü kendim için bayram ilan edecem işe gitmeyip rapor alacam. :')
eskiden okula gitmeyip derdik şimdi işe gitmiyoruz :D ikv bizim için ayrı bir dünya :')
Kullanıcı avatarı
YASLIPLANET
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Mesaj gönderen YASLIPLANET »

peki bunca zaman sonra bu tarz hatalar neden giderildi, giderilmesi tabi ki güzel bir şey yanlış anlaşılma olmasın ama sebebi ne acaba
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

Resim

Resim

Maalesef bazı hatalar giderelimiyor hala,test sunucusu.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

ejedrogl yazdı: 24 Şub 2024 11:44 Resim

Resim

Maalesef bazı hatalar giderelimiyor hala,test sunucusu.
banlı karakterlere girilebiliyor sunucuda. belkide yeni yapmamıştır.
KulBilgeKagan
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen KulBilgeKagan »

Lütfen sandboxie yi engellemeyin. İnsanların birden çok hesabı var. Benim mesela 6 sunucuda büyücüm var , hepsini aynı anda açıp yılanlarda item kasıyorum. Aradığım itemleri düşürmek için. Ayrıca karakterler arasında alışveriş yapıyorum. Sandboxie 'nin hiç bir zararı yok.
Kullanıcı avatarı
Koygocuren
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Koygocuren »

Sadece bu hata düzeltmeleriyle kalacak mı yoksa yeni hata düzeltmeleri vs. gelecek mi acaba test sunucusunda
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

Koygocuren yazdı: 24 Şub 2024 16:34 Sadece bu hata düzeltmeleriyle kalacak mı yoksa yeni hata düzeltmeleri vs. gelecek mi acaba test sunucusunda
bende bunu merak ediyorum
xLuCaGox
Kobra Takipçisi
Kobra Takipçisi
Sunucu: Tılsım
Lonca: Nemesis

Mesaj gönderen xLuCaGox »

Bir an şaka yapıyorsunuz sandım, gerçekten de hem duyuru gelmiş hem test sunucusu.. Davulcu. Vur davula!
xLuCaGox | LLAMA | dRopheaLing | Smegma | PaRCHeR | PaRCHeRII | PaRCHeRIII | Lucago | DrKojiro
since 2007
Tılsım - Anka - Eminönü
İKV 2020 Mani Birinciliği*