İnternet kablosu mu alsam?

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
KuRDaNKoLLaRR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

İnternet kablosu mu alsam?

Mesaj gönderen KuRDaNKoLLaRR »

Öncelikle herkesin kandilini kutlarım.
Bir sorunum var, beni oyunda sık sık 183 hata kodu ile atmakta. Ne yaptıysam çözüm olmadı. Ben wifi ile laptoptan girmekteyim. Acaba Cat6 internet kablosu alıp onla bağlansam bağlantı kopması olmazmı yani 183 hata kodu? Sizin tecrübeleriniz nelerdir?
Kullanıcı avatarı
AndyWARHOL
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Re: İnternet kablosu mu alsam?

Mesaj gönderen AndyWARHOL »

Wifiden bağlanınca bende çok 183 alıyordum şuan kablo bağlı oyunda düşme hic yok
KuRDaNKoLLaRR
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen KuRDaNKoLLaRR »

AndyWARHOL yazdı: 12 Oca 2024 01:50 Wifiden bağlanınca bende çok 183 alıyordum şuan kablo bağlı oyunda düşme hic yok
Çok teşekkür ederim cevap için, demek ki büyük ihtimal kablo bağlanırsa çözülecek.
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: xXx_ArZ_aNd_TaLeP_xXx
İletişim:

Mesaj gönderen flybaris12 »

Dostum oyunun teknolojisi malum... outdated... ufak bir internet gidişi hissettiğinde suratına 183 adlı kadim kodu vuruyor... Kablo alman yararına olacaktır sadece bu oyun için değil tüm internet maceranda sana yol gösterecektir... prime...
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen rembrandt »

KuRDaNKoLLaRR yazdı: 12 Oca 2024 01:43 Öncelikle herkesin kandilini kutlarım.
Bir sorunum var, beni oyunda sık sık 183 hata kodu ile atmakta. Ne yaptıysam çözüm olmadı. Ben wifi ile laptoptan girmekteyim. Acaba Cat6 internet kablosu alıp onla bağlansam bağlantı kopması olmazmı yani 183 hata kodu? Sizin tecrübeleriniz nelerdir?

Aygıt Yöneticisi = Ağ bağdaştırıcıları = Oradaki Wifi ni bulup SÜRÜCÜ kısmından Sürücüyü Güncelleştir diyosun sonrasında Bilgisayarımdaki sürücülere gözata giriyosun Bilgisayarımdaki kullanılabilir sürücülerin bir listesinden seçmeme izin vere giriyosun, uyumlu donanımları gösterdeki tiki kaldırıyosun, wifi kartın hangi marka ise misal benimki broadcom onu seçiyosun, benimkide broadcom 802.11n windows formatlandığında Broadcom 802.11n Ağ Bağdaştırıcısı olarak yüklüyo bunu bende sürekli öyle internet kopmaları yaşıyordum, sonrasında Broadcom 802.11n Network Adapter (Broadcom) olanı işaretleyip kurdum sorunum düzeldi. Aynı bu şekilde bu hatayı düzeltebilirsin. Güncel wifi kartının parantez içerisinde yazanını bulup kur.
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

kablo çözer senin işi