2.grup bölgelerinin anlamsızlığı? Hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

2.grup bölgelerinin anlamsızlığı? Hk.

Mesaj gönderen scorper »

Merhabalar, ya bu ikinci grup bölgeleri çook saçma değilmi görevi olanlar için açtık vs demişlerdi kimsenin yıllarca oraya girdiği yok item zaten torbada atmıyor ve slotlar ölüp tekrar diriliyor. Bence ikincileri kaldırın gitsin kimse girmiyorki haksızmıyım agalar ??
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Re: 2.grup bölgelerinin anlamsızlığı? Hk.

Mesaj gönderen adimihatirla »

kimsenin girmediği yerleri kaldıracaksak oyunun yarısını kaldırmaları lazım :') :')

şaka bir yana haklısın ama geliştirici yok oyunda.
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

adimihatirla yazdı: 08 Oca 2024 21:40 kimsenin girmediği yerleri kaldıracaksak oyunun yarısını kaldırmaları lazım :') :')

şaka bir yana haklısın ama geliştirici yok oyunda.
Teşekkürler kankam hak verdiğin için ama gerçekten bu ne amaçlı yapıldı sayın gmler haksızmıyım silin gitsin ikinci olan bölgeleri çok saçma hem poşet atmıyor hem slotlar diriliyor düşünsenize çemberlitaşa 300 kişi bile girse gene ölürler 😅🤣🤣 yani ölmezlerde saçma geliyor bana
Kullanıcı avatarı
cehennemsogugu
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen cehennemsogugu »

Her kuşu ... öptük bi bu kaldı
Resim
Kullanıcı avatarı
Leagu3
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Leagu3 »

Açtığın konuları takip ediyorum. Herkes sana oyunun developer desteğinin olmadığını, herhangi bir ekleme veya silme işlemi dahil hiç bir işlem yapılamayacağını, yeni bir güncelleme alamayacağını ısrarla söylüyor ama hala böyle konular açıyorsun çok garip :grinning:

Konularında belirttiğin taleplerinin hiç bir zaman yerine getirilmesi mümkün değil, keşke olsa evet ama artık bu durumu kabullensen iyi olacak.
Since 2007.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

toplu görevler yapılsın diye getirilmişti ama kullanıldığını görmedim kaldırılsa kimsenini umrunda olmaz muhtemelen
Kullanıcı avatarı
YokSatanNihilist
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen YokSatanNihilist »

Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen rembrandt »

Görevler rahat yapılsın diye toplu girilebilen bir bölge güzel yalnız, slotların kısa bir süre içerisinde kalkması bunu oyuncuların dezavantajına döndürüyor.
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen scorper »

Leagu3 yazdı: 09 Oca 2024 13:16 Açtığın konuları takip ediyorum. Herkes sana oyunun developer desteğinin olmadığını, herhangi bir ekleme veya silme işlemi dahil hiç bir işlem yapılamayacağını, yeni bir güncelleme alamayacağını ısrarla söylüyor ama hala böyle konular açıyorsun çok garip :grinning:

Konularında belirttiğin taleplerinin hiç bir zaman yerine getirilmesi mümkün değil, keşke olsa evet ama artık bu durumu kabullensen iyi olacak.

Ben ilerde güncelleneceğini düşünüyorum hiç bir şey imkansız değil ben çok fikir sundum oyuna hatta ikv çemberlitas kutu dükkan fikrinide bir ara söylemiştim nihat abiye daha dükkanda yoktu bence önerilerimi dinlerler merak etme.) fikir benden önce yapılmıstı zaten ama ben gene sunmustum
Kullanıcı avatarı
YokSatanNihilist
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen YokSatanNihilist »

Konu değişiyor ama yeri geldiği için söyleyeyim:
3 gün önce Muhammed nickli bir GM oyuna girdi 50 level büyücü gören vardır Karaköy arz sancağa geldi. Muhtemelen Orti dir.
Çok önemli şeyler söyledi bence. Oyundaki hataların ve şikayette bulunduğumuz durumlardan haberdar olduğunu ve yönetime, bu konuda çalışma yapmak izin talepte bulunduğunu söyledi. Olurmu olmazmı bilemem ama oyun o kadarda başıboş değil gibi geldi bana.