PLUS PAKETİ

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
gokayaydogan52
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

PLUS PAKETİ

Mesaj gönderen gokayaydogan52 »

Plus paketi bildiğimiz üzere eşya düşürme şansını arttırıyor ancak sormak istediğim birşey var, plus aldığımızda kestiğimiz hakir gbz veya komiserden düşen item düşürme şansını da arttırıyor mu ?
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: PLUS PAKETİ

Mesaj gönderen AGRESIF »

kesin bir bilgi yok arttırdığı söyleniyor
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: PLUS PAKETİ

Mesaj gönderen rembrandt »

gokayaydogan52 yazdı: 31 Ara 2023 20:40 Plus paketi bildiğimiz üzere eşya düşürme şansını arttırıyor ancak sormak istediğim birşey var, plus aldığımızda kestiğimiz hakir gbz veya komiserden düşen item düşürme şansını da arttırıyor mu ?
Buna en iyi yanıtı ben veririm sanırım. 49 seviye dönemi olsun 59 seviye dönemi olsun genellikle oyunu plussuz oynarım. Kullandığım esas hesapta plus vardır lakin yan hesaplara haliyle yüklemem. Şöyle örnek verebilirim ki çemberlitaş migrat sığınak olsun karaköydeki şef yaratıklar olsun plussuz tüm itemleri düşürmüş biriyim. Plusun şef yaratıklarda etkisi varmı yokmu bilemiyorum zannımca varsada çok azdır. Ama hortlak fanatik milis gibi tek başına kesilebilecek slotlarda etkisi çok fazla plussuz hesapla 10 fanatik kessen 2 3 poşet alırsın plus var ise daha fazla alırsın. Plussuz hesapla Ensari Altuncu kolye düşürmüşlüğümde var ama buda benim kırk yılda bir gelen şansım olsa gerek.
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...