TESKİLAT’TA DURUM NEDİR?

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
aTakKq
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları

TESKİLAT’TA DURUM NEDİR?

Mesaj gönderen aTakKq »

Oyuna ilk başladığım dönemden beri Teşkilat sunucusundaydım. Oyuna geri dönmek istiyorum ama sunucu boş vs. söylentilerini okudum. Güncel olarak son durum nedir? Teşkilat ve eskileri candır acayip özledim.
Resim
Kullanıcı avatarı
YokSatanNihilist
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Re: TESKİLAT’TA DURUM NEDİR?

Mesaj gönderen YokSatanNihilist »

teşkilat bütün oyundaki en berbat en iğrenç sunucudur ne kadar beş para etmez tip varsa hepsi oraya doluşmuş diyebilirim
pınk shroud loncası ve SFA loncası bu oyundaki en pis insanların toplandığı rezil bir loncadır ne laftan anlarlar ne sözden aileye küfür bos kaçırma bug kesme hepsini yaparlar
oyuna başlayacaksan sadece eminönünde başlamanı öneririm hadi eminönü çok kalabalık dersen teşkilatta oynamada nerede oynarsan oyna diyebilirim o kadar yani
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Re: TESKİLAT’TA DURUM NEDİR?

Mesaj gönderen rembrandt »

aTakKq yazdı: 31 Ara 2023 20:09 Oyuna ilk başladığım dönemden beri Teşkilat sunucusundaydım. Oyuna geri dönmek istiyorum ama sunucu boş vs. söylentilerini okudum. Güncel olarak son durum nedir? Teşkilat ve eskileri candır acayip özledim.
Öncelikle teşkilat sunucusunda oynayan birisi değilim, lakin orda 59 seviye bir hesabım bulunmakta. Ara sıra girip bakarım gördüğüm Teşkilat sunucusunun tenha olması, bunun sebebi tüm ikv oyuncularının tek bir sunucuda birleşmiş olduğudur. Yani uzun sözün kısası oyuna başlayacaksan oynayabileceğin tek yer var oda Eminönü sunucusu.
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...