31 yaşıma girdim İKV abi

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
HUMASUN
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

31 yaşıma girdim İKV abi

Mesaj gönderen HUMASUN »

Seninle bir lise talebesi olarak tanıştım az parada dökmedim uğruna hani.. neyse helali hoş olsun eski dost. Şimdi iki yavrum var sana zaman ayırıp giremiyorum. Hani iridyum madeninde sabahlardım ya ejder asa basacağım zengin olacağım diye. Hani o maden başında ki müziği dinlemek için tekrar tekrar gider gelirdim ya.. çok güzeldin ve İKV abi.özledim be.. sende yaşlandın kapanacak diyorlar senin için. Ben de yaşlandım be İKV abi bende.. hani üyelikaldan kutu almıştım ya ilk çıktığında plusla hani bölgeye ilk yazdığımda ki o heyecan.. neyse beni üzme daha fazla ben doğum günü çocuğuyum İKV abi hoşçakal.. 2006 - ∞
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: 31 yaşıma girdim İKV abi

Mesaj gönderen YedarS »

bende ilk basladıgımda cok kücüktüm şuanda benımde yasım 30 a dayandı zaman hızlı gecıyor.. oyunu ilk dayım oynuyordu kendi kendime diyordum bu nasıl bi oyun ne anlıyor bundan sonrasında ben basladım ve cok güzel zamanlarım gecti 2013 yılları gibi bıraktım geçen sene tekrar basladım ama bazen diyorum keske baslamasaydım oyunu bu sekılde görmek beni gerçekten üzüyor eski halini hatırlasaydım keske hep yeni halini bilmeseydım. ama herşeye ragmen stresten kötü düşüncelerimizden uzaklaşıyoruz ikvye girince bu bile yeter umarım yetkililer artık oyunun düzelmesi icin çabalar cünkü biz oyuncular cok cabalıyoruz oyunu bırakmamak icin hatalarına sorunlarına ragmen hala oynuyoruz hala destek oluyoruz ikvye bizler ikvnin son şansıyız o yüzden bizleri görmezden gelmeyip iyileştirmeler yapmalılar buna hem bizim hem ikvnin ihtiyacı var....
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Ooo yaşlı ihtiyar Hoşgeldin
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Yaşadığının aynısını yaşıyoruz. umarım inş. kapanmaz, gelişmeler başlar.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
Auril
Meran Kaşifi
Meran Kaşifi
Sunucu: Sancak

Mesaj gönderen Auril »

Zaman çok çabuk geçiyor be aga
auril & DoubleLift
Kullanıcı avatarı
Rexonas
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Lonca: Ghosts of Anatolia

Mesaj gönderen Rexonas »

Esadullah yazdı: 05 Kas 2023 12:12 Yaşadığının aynısını yaşıyoruz. umarım inş. kapanmaz, gelişmeler başlar.
Zor..