Ceza Aldım

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
HastaRuh
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Re: CEZA İTİRAZA BAKICAK KİMSE KALMADIMI ?

Mesaj gönderen HastaRuh »

görev yaparken bloklanmamışsındır. birşey yapmışsındır bloklanmışsındır. oyundan çıkmadığın için sunucu sıfırlanınca bloklandığını farketmişsin.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: CEZA İTİRAZA BAKICAK KİMSE KALMADIMI ?

Mesaj gönderen AGRESIF »

görev yaparken kimse bloklanmaz yan karakterinle yapmışsındır birşeyler :')
endles26
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: H A N

Re: Ceza Aldım

Mesaj gönderen endles26 »

oyun sıfırlandı geri girdim 5 10 dakika yine görevımı yapmaya devam ettim hata kodu 5 verdı alışveriş bile yapmadım ki ticaretten ban yemiş olayım
endles26
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: H A N

Re: Ceza Aldım

Mesaj gönderen endles26 »

Kaldıki başka bir karakterimede girmedim sürekli aynı karakterde akşama kadar görev yaptım hep çt görevleri hol görevlerini yaptım karaköye geçtim ne olduysa orda oldu ticaret bile yapsam hadi neyse dicem o bile yok mantıklı bi izahı bile yok bu işin bi sorun var ama onu cevaplıcak kimsede yok galiba itirazda dönüş yok hala
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Terk İ Diyar

İTİRAZIM VAR BU ZALİM OYUNA

Mesaj gönderen okan54kaplan »

Arkadaşlar Merhaba Cezamı İtiraz Tabiki ettim 5 gün konuşmasam sorun değil Haftada 1 giriyorum zaten ahahaha Neyse Benim anlamadıgım 10 ay önce edilen şikayet şimdi devreye giriyorsa 10 aydır siz neredeydiniz oturup çaymı içiyordunuz Alta bırakıyorum cezamın örneğini

Ceza bilgileri:
Ceza başlangıç tarihi : 04.04.2024 02:30
Ceza süresi ve türü : 5 gün susturma
Karakter adı : ANCESTORLİNEAGEx

Şikayet bilgileri:
Şikayet No : 1686046896
Şikayet tarihi : 6.06.2023 13:21
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

Kullanıcı avatarı
Rasel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

7 günlük haksız ban

Mesaj gönderen Rasel »

merhaba karakterim dün 7 günlük ban yedi nedenini öğrenmek için itiraz ettim " BOSS kaçırma adı altındaki faaliyetlerinizden dolayı hesabınıza uyarı amaçlı 7 gün ban cezası uygulanmıştır. " cevabı aldım iyi de benim karakterim şifacı nara atıp kaçıramam ayrıca 27.02 yani hesabımın güya boss kaçırdığı gün edilen şikayet tarihinde bu karakterim daha 59 level bile değildi hatta yeni kasılıyordu ben neyi kaçırmışım kimin bossunu rahatsız etmişim anlayamadım yok yere hesabım banlandı rica ediyorum ilgili ekip tekrar bi incelesin bu işte bir yanlışlık var yok yere ban yedim.
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Re: 7 günlük haksız ban

Mesaj gönderen AGRESIF »

Rasel yazdı: 07 Nis 2024 22:38 merhaba karakterim dün 7 günlük ban yedi nedenini öğrenmek için itiraz ettim " BOSS kaçırma adı altındaki faaliyetlerinizden dolayı hesabınıza uyarı amaçlı 7 gün ban cezası uygulanmıştır. " cevabı aldım iyi de benim karakterim şifacı nara atıp kaçıramam ayrıca 27.02 yani hesabımın güya boss kaçırdığı gün edilen şikayet tarihinde bu karakterim daha 59 level bile değildi hatta yeni kasılıyordu ben neyi kaçırmışım kimin bossunu rahatsız etmişim anlayamadım yok yere hesabım banlandı rica ediyorum ilgili ekip tekrar bi incelesin bu işte bir yanlışlık var yok yere ban yedim.
GBZ'nin yanından geçerken agroyu üzerine almış ve kaçırmış olabilirsin
Kullanıcı avatarı
Rasel
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Rasel »

AGRESIF yazdı: 08 Nis 2024 00:37
Rasel yazdı: 07 Nis 2024 22:38 merhaba karakterim dün 7 günlük ban yedi nedenini öğrenmek için itiraz ettim " BOSS kaçırma adı altındaki faaliyetlerinizden dolayı hesabınıza uyarı amaçlı 7 gün ban cezası uygulanmıştır. " cevabı aldım iyi de benim karakterim şifacı nara atıp kaçıramam ayrıca 27.02 yani hesabımın güya boss kaçırdığı gün edilen şikayet tarihinde bu karakterim daha 59 level bile değildi hatta yeni kasılıyordu ben neyi kaçırmışım kimin bossunu rahatsız etmişim anlayamadım yok yere hesabım banlandı rica ediyorum ilgili ekip tekrar bi incelesin bu işte bir yanlışlık var yok yere ban yedim.
GBZ'nin yanından geçerken agroyu üzerine almış ve kaçırmış olabilirsin
Yok hocam gbz kesimi görürsem alt sokaktan dönüyorum hayatta geçmem ordan nolur nolmaz diye
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Geçmiş olsun kardeş umarım kalıcı değildir.
4 yıldır hesabımın açılmasını bekliyorum
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
Kullanıcı avatarı
Different
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen Different »

şikayeti eden bizzat benim video var raşel adlı şifacın ile hakirde bomba düşürdün kasıtlı şekilde.
yeni gm arkadaşlar görevlerine büyük ilgi gösteriyorlar aynı gün içerisinde 2 defa dönüş aldım sağolsunlar var olsunlar
Resim

Resim