BURADAN ESKİ ( Sobee ) ÇALIŞANLARINA SESLENİYORUM..

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos
Lonca: Hamunaptra

Re: BURADAN ESKİ ( Sobee ) ÇALIŞANLARINA SESLENİYORUM..

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

Scalgar yazdı: 09 Eyl 2023 00:55
02ARMA02 yazdı: 08 Eyl 2023 23:20
adimihatirla yazdı: 08 Eyl 2023 17:38 Mevlüt Dinç söyleşisinde dönmem mümkün değil diyor arkadaşlar. Anlıyorum mümkün değildir, amacım neden dönmüyor demek de değil.
Fakat sebebini merak ediyorum. Hukuki bir olay mı? Parasal bir şey mi? Bir hüsumet mi nedir? Türk Telekom şu adamın kariyerini bitirelim mi dedi? Ne abi bu olay. Paraysa biz para toplayıp alalım oyunun haklarını TT'nin elinden.
Valla kardeş bende onu anlamıyorum adamı sanki tehdit etmişler. Hiç bir şekilde ağzını bıçak açmıyor. Ne oldu ne dediler zorla mı aldılar.
Turktelekomu öyle aldılar komple ne oyunu :D

Tamam da oyun bu sonuçta. Ama hala anlam veremiyoruz. Kaldı ki şirkette ne telifi veriyor nede geliştirme yapıyor.
...COMANDANTE...

... Semsûr...
Kullanıcı avatarı
Scalgar
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen Scalgar »

02ARMA02 yazdı: 09 Eyl 2023 10:18
adimihatirla yazdı: 08 Eyl 2023 17:38 Mevlüt Dinç söyleşisinde dönmem mümkün değil diyor arkadaşlar. Anlıyorum mümkün değildir, amacım neden dönmüyor demek de değil.
Fakat sebebini merak ediyorum. Hukuki bir olay mı? Parasal bir şey mi? Bir hüsumet mi nedir? Türk Telekom şu adamın kariyerini bitirelim mi dedi? Ne abi bu olay. Paraysa biz para toplayıp alalım oyunun haklarını TT'nin elinden.
Valla kardeş bende onu anlamıyorum adamı sanki tehdit etmişler. Hiç bir şekilde ağzını bıçak açmıyor. Ne oldu ne dediler zorla mı aldılar.

Tamam da oyun bu sonuçta. Ama hala anlam veremiyoruz. Kaldı ki şirkette ne telifi veriyor nede geliştirme yapıyor.
yeni nesil artık böyle oyunları pek oynamıyor o yüzden getirisi az bir oyun turktelekom için önemsenmeyecek kadar küçük bir organizasyon
Nothing
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen YedarS »

Scalgar yazdı: 11 Eyl 2023 17:33
02ARMA02 yazdı: 09 Eyl 2023 10:18

yeni nesil artık böyle oyunları pek oynamıyor o yüzden getirisi az bir oyun turktelekom için önemsenmeyecek kadar küçük bir organizasyon

aslında yeni nesilde oynar sadece oyuna yeni başlayan biri bu kadar hatanın bu kadar problemin oldugu bi oyuna vakit harcamaz bakma biz cocuklugumuzdan beri oynadıgımız icin hataları görmezden gelıyoruz.. ben karaköyde 5 dakikada bir düşüyorum ama yinede oynamaktan vazgecmıyorum veya cok itemim oyun sardıgı icin kayboldu yine oynamaktan vazgecmedim hesaplarım banlandı yine devam ettim ve etmeyede devam edeceğim.

yeni oyuncunun gelmesi icin ufakta olsa hataların giderilmesi lazım ve eskisi gibi rehberlerin yeni oyunculara eşlik etmesi lazım göruyorum bölgeden insanlar yazıyor şu görev nasıl yapılıyor nereden alınıyor veya yardım edebilecek varmı adamlar resmen yardım icin haykırıyor ben elımden geldigince destek oluyorum ama bi yere kadar.... yeni oyuncu cekmek icin ilk önce rehberlere ihtiyacımız var
Kullanıcı avatarı
BendeSENIN
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: La Tahzen Sabr

Mesaj gönderen BendeSENIN »

Bu konu için vaktinde yazmıştım gerekirse oyunu parası neyse verip biz akalım diye , tt de oyunu kimse bilmiyor çalışanların bazıları biliyor onlarda bosver diyorlar
Kullanıcı avatarı
mlhfblt
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mlhfblt »

Büllüğü basarım büllüğü
Resim
kahredenyillar
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Meran

Mesaj gönderen kahredenyillar »

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın da oyunu bırakmış, forumu takip eden biri olarak diyorum. Oyuna yeni başlayan bir kitle yok, sıfırdan çar kasan kitle var. Oyuna yeni başladık diye değil, oyunun getirisi olsun da devam edelim diye çar kastık. Kolay değil ayın 15'inde yatan maaşın zevk ve eğlence için bir kısmını yatıtmak. Ama şuan ki fiyatlara bakınca mmorpg olarak ikv den çok gelişmiş üst düzeyde takribi euro dolar bazında aynı tutarlara denk gelen oyunlar var. Millet onlar yerine tipik tekrar tekrar yerinde sayan oyunu mu seçicek. Hayal kurmayalım. Bitkisel hayattaydı ve fişini çektiler iyi günler
Kullanıcı avatarı
mehmetoskay61
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen mehmetoskay61 »

Eski çalışanlarının çoğu yeni projelere oyunlara yönelmiş durumda dostum maalesef koca çınarımızla biz başbaşayız. :(
Kullanıcı avatarı
02ARMA02
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Hamunaptra

Mesaj gönderen 02ARMA02 »

mehmetoskay61 yazdı: 16 Eyl 2023 18:25 Eski çalışanlarının çoğu yeni projelere oyunlara yönelmiş durumda dostum maalesef koca çınarımızla biz başbaşayız. :(
Eskiler Yenileri yüceltir sözü gerçekleşse keşke :(
...COMANDANTE...

... Semsûr...
HastaRuh
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen HastaRuh »

Eski Sobee Çalışanları: Tabi efendim
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen YedarS »

yöneticiler neden düşüncelerimi dile getirmeme izin vermıyorsunuz. yazdıklarımı neden siliyorsunuz amaç ne