Yeniler ve Yeniden Başlayanlar

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Pasaxkurt
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Kuva i Milliye

Yeniler ve Yeniden Başlayanlar

Mesaj gönderen Pasaxkurt »

Merhabalar, oyuna yıllar sonra içimde ki özlemle büyük bir beklentiye girmeden tekrar başladım düşük levellarda beklediğimden daha çok insan gördüm ve yeraltı vb. şuan orta seviyeler sayılabilecek kısımlarda insanlar var mı bilmiyorum o yüzden benim gibi sıfırdan Eminönü sunucusunda başlayan ya da sıfırdan başlayan arkadaşlar ile görevleri birlikte yapabiliriz diye böyle bir başlık açmak istedim.

Aktif olarak kitabe, labirent görevlerindeyim bu seviyelerde veya daha düşük seviyelerde yardım isteyen arkadaşlar olursa oyun içinden pmleşebilir tanışabiliriz.

Herkese iyi oyunlar, bol şans.

Nick : Pasaxolddays
Paşaxcronos
Paşaxkurt
Paşaxmagicboy
2010-2016

Paşaxolddays
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı
Sunucu: Eminönü

Re: Yeniler ve Yeniden Başlayanlar

Mesaj gönderen Esadullah »

Bu oyun bağımlılık yapıyor. Oyunu bıraktım diyenler ya İKV Forumda geziyor yada oyuna ara ara gidiyor, bir ihtimal ki kimisi yeniden başlıyor.

Hadi hayırlısı..
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: xXx_ArZ_aNd_TaLeP_xXx
İletişim:

Mesaj gönderen flybaris12 »

Esadullah yazdı: 21 Tem 2023 19:29 Bu oyun bağımlılık yapıyor. Oyunu bıraktım diyenler ya İKV Forumda geziyor yada oyuna ara ara gidiyor, bir ihtimal ki kimisi yeniden başlıyor.

Hadi hayırlısı..
Dostum gerçekten haklısın... uzun bir süredir oynamadım... fakat halen foruma girip bu oyunu tatmış olan harika insanlarla iletişime geçmeyi yeni açılan konuları merakla okumayı bırakmadım... acaba düzelir mi?? sağda solda konuşulan yeni ekip oluşturulacağı haberleri beni ufaktan heyecanlandırıyor...? Acaba IKV'nin yeniden yükselişini görmemiz nasip olur mu? amin.
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
MobilSorun78
Demirci Çırağı
Demirci Çırağı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Yalnızlık Paylaşılmaz
İletişim:

Mesaj gönderen MobilSorun78 »

flybaris12 yazdı: 23 Tem 2023 18:20
Esadullah yazdı: 21 Tem 2023 19:29 Bu oyun bağımlılık yapıyor. Oyunu bıraktım diyenler ya İKV Forumda geziyor yada oyuna ara ara gidiyor, bir ihtimal ki kimisi yeniden başlıyor.

Hadi hayırlısı..
Dostum gerçekten haklısın... uzun bir süredir oynamadım... fakat halen foruma girip bu oyunu tatmış olan harika insanlarla iletişime geçmeyi yeni açılan konuları merakla okumayı bırakmadım... acaba düzelir mi?? sağda solda konuşulan yeni ekip oluşturulacağı haberleri beni ufaktan heyecanlandırıyor...? Acaba IKV'nin yeniden yükselişini görmemiz nasip olur mu? amin.
Kaynak neydi kardeş ?
Gizlenmiş İçerikGöster
Resim
Resim
Resim
Resim
ResimResim

Beyazköşk / Mushroom - Lonelycowboy \
Pasaxkurt
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Kuva i Milliye

Mesaj gönderen Pasaxkurt »

Eskisi gibi tekrardan toparlanır mı bilmiyorum, oyun motoru artık izin vermez ve geliştirilemez. Zaten hiçbir şey eskiden verdiği keyfi vermez hayatta. Çok büyük beklentilere girmez vakit öldürmek, kendi eğlencenize bakmak isterseniz PvE keyfi hala ayrı güzel.
Paşaxcronos
Paşaxkurt
Paşaxmagicboy
2010-2016

Paşaxolddays
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: xXx_ArZ_aNd_TaLeP_xXx
İletişim:

Mesaj gönderen flybaris12 »

MobilSorun78 yazdı: 23 Tem 2023 19:13
flybaris12 yazdı: 23 Tem 2023 18:20

Hadi hayırlısı..
Kaynak neydi kardeş ?
dostum 2-3 konuda böyle şeyler yazan insanlar görmüştüm kesin bir bilgim yok üzgünüm :(
Good bye...

:(