BAYRAMDA AKÇELERE İNDİRİM BEKLİYORUZ...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

BAYRAMDA AKÇELERE İNDİRİM BEKLİYORUZ...

Mesaj gönderen YedarS »

Bayramda akçelere indirim gelir mi acaba ? gelirse % kac gelir bizleri sevindirir mi gelen indirim. görüşlerinizi merak ediyorum..
Kullanıcı avatarı
IKVFATALITY
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Sunucu: Beyaz Köşk
Lonca: Game Of Karaköy

Re: BAYRAMDA AKÇELERE İNDİRİM BEKLİYORUZ...

Mesaj gönderen IKVFATALITY »

Valla geçen bayramda 17.5 liraya aldığım ÇT kutuya şu an 240 lira vermeye elim gitmiyor. Ki maddi durumu da iyi olan biriyim Allah'a şükür ama 7 hesabım var ( her birinde farklı karakterler var ) bunlara 3 ayda bir 1680 lira para verecek değilim.

Akçeler ucuz olunca hiç gözüme gelmiyordu. Bol bol silah da parlatıyordum. Şimdi silah parlatmak 100 lira. Sıfırdan çar kassak 4 asa parlatmak 400 liraya maloluyor. Gerçekten mantıksız bir fiyatlama var. 100+ GB lik devasa oyunlar 200-300 lira arasına satılırken 5500 akçenin 280 lira olması mantıksız.

Bari bayramda yüzde 80 indirim yapın da hesapların hepsine yıllık plus çekelim.
Eminönü: onix - onixx - oonix
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

indirim gelse ne olacak verecek misin 250 tl lik ürüne 125 tl ölmüş oyuna bence oyunu singleplayer hale getirsinler tek takılsın herkes
BuLveYOKET
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sonuna Kadar

Mesaj gönderen BuLveYOKET »

Çok beklersin 2,3 bayramdır unutuyorlar zannetmiyorum akıllarına gelsin😂
Sonuna Kadar - Beyazköşk
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen YedarS »

MetalV yazdı: 20 Haz 2023 08:57 indirim gelse ne olacak verecek misin 250 tl lik ürüne 125 tl ölmüş oyuna bence oyunu singleplayer hale getirsinler tek takılsın herkes
böyle diyenler ilk indirimde stok yapacak insanlar o yüzden yok ölmüş yok bitmiş oyun demeye gerek yok.. hepimiz alacağız plus akçe indirime girmese bile 1 2 ay icinde mecbur alacak insanlar cünkü emek verdik oyuna emeklerimizi hiç olmasına izin vermıcem hem snir stres atmak icin kafa dagıtmak icin mükemmel oyun en azıdan gerçek hayattaki kötü düşüncelerimi bi kenara bırakıyorum ikv oynadıgımda o yüzden zindirim gelmesede alacagım.. akce
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen YedarS »

BuLveYOKET yazdı: 20 Haz 2023 09:22 Çok beklersin 2,3 bayramdır unutuyorlar zannetmiyorum akıllarına gelsin😂
umarım gelir...
Kullanıcı avatarı
flybaris12
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Kuklacı
Lonca: xXx_ArZ_aNd_TaLeP_xXx
İletişim:

Mesaj gönderen flybaris12 »

%100 Doğruluğuna inandığım bir bilgiye göre bayramda %75e varan indirimler gelecek...

Ben parayı hazırladım 10 hesaba yıllık plus çkeceğim bunu yapmak zorundayım...

Ayrıca bu indirimlerden sonra ufak bir zam geleceğini de öğrendim...

Güncelleme: Kaynağım indirimlerin %60-%70 arasında olacağını düzeltti. B-) bence hala harika bir indirim... Stok yapılmalı...
Good bye...

:(
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen YedarS »

flybaris12 yazdı: 22 Haz 2023 16:11 %100 Doğruluğuna inandığım bir bilgiye göre bayramda %75e varan indirimler gelecek...

Güncelleme: Kaynağım indirimlerin %60-%70 arasında olacağını düzeltti. B-) bence hala harika bir indirim... Stok yapılmalı...
umarım dogrudur kanka bende hesaplarıma yıllık plus ve 12 bin akce cekecegim
fikirmatik
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen fikirmatik »

flybaris12 yazdı: 22 Haz 2023 16:11 %100 Doğruluğuna inandığım bir bilgiye göre bayramda %75e varan indirimler gelecek...

yav he he. dün hesap açmışsın bugün forumda tavsiyeler veriyorsun. zaten bütün millet de seni bekliyordu flybaris12 bize bi akıl verse de biz de peşinden gitsek diye. şimdi hepsi sayende %899032 zamlanmış akçeye hücum edecekler. oyuna olan katkıların için de sana 10 tane multicin iksir verir artık gmler.

bu başlığa gelip de yıllık akçe alacağim diyenlerin %10u enayidir %90ı da yönetimin tuttuğu paralı hesaplardır. akılları sıra bu fiyatları normal diye yedirecekler size. bir de içerden kaynağı varmış, ya bi yürüyün gidin arkadaş ya :D
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

Mesaj gönderen YedarS »

fikirmatik yazdı: 23 Haz 2023 09:16

yav he he. dün hesap açmışsın bugün forumda tavsiyeler veriyorsun. zaten bütün millet de seni bekliyordu flybaris12 bize bi akıl verse de biz de peşinden gitsek diye. şimdi hepsi sayende %899032 zamlanmış akçeye hücum edecekler. oyuna olan katkıların için de sana 10 tane multicin iksir verir artık gmler.

bu başlığa gelip de yıllık akçe alacağim diyenlerin %10u enayidir %90ı da yönetimin tuttuğu paralı hesaplardır. akılları sıra bu fiyatları normal diye yedirecekler size. bir de içerden kaynağı varmış, ya bi yürüyün gidin arkadaş ya :D
dostum problemin ne senin ? bana ne sallıyorsun indirim gelirse hesaplarıma 1 yıllık plus alacagım bundan sanane suan hesaplarımda 6 aylık plus var zaten ben her zaman yıllık plus alıyorum her indirimde bu durum seni neden rahatsız ediyor. sen ister al ister alma