İKV tablete yüklenir mi?

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Uzaylılar

İKV tablete yüklenir mi?

Mesaj gönderen Mcerezci »

Arkadaşlar sorum biraz garip gelebilir ama İKV’yi tablete yükleyip klavye mouse ile oynayabilme şansım var mı? Sonuçta 2007 de çıkmış bir oyun. Gereksinimleri çok düşük bir oyun tabletim Samsung Tab8. Eğer böyle bir şey mümkünse anlatabilecek varsa sevinirim.
La Vittoria Sara Nostra...
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Re: İKV tablete yüklenir mi?

Mesaj gönderen benibanladilar »

yok hocam mümkün değil, en fazla yapabilceğin şey team viewer gibi programlarla tabletten pc ye bağlanarak oynamak.
Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası

benibanladilar yazdı: 30 May 2023 21:55 yok hocam mümkün değil, en fazla yapabilceğin şey team viewer gibi programlarla tabletten pc ye bağlanarak oynamak.
:( bu beni üzdü şimdi koca masaüstü bilgisayarımı yeni eve taşıyacağım. Ama bazı eski oyunlar mesela GTA vice city, san andreas vs gibi yüklenip oynanabiliyor belki İKV de yüklenir diye düşünmüştüm. Belki bi yolu yöntemi vardır araştırmaya devam edeyim.
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Terk İ Diyar

Mesaj gönderen okan54kaplan »

• İkv Mobile geldi hatta kanka Telefondan oynanabiliyor yalnız girerken adam üyeliğini yazmaya üşeniyor o kadar :)
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası

okan54kaplan yazdı: 31 May 2023 20:29
  • İkv Mobile geldi hatta kanka Telefondan oynanabiliyor yalnız girerken adam üyeliğini yazmaya üşeniyor o kadar :)
Keşke girse de girerken üşenmem ben :')
Kullanıcı avatarı
Leagu3
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Leagu3 »

Mcerezci yazdı: 31 May 2023 19:31
benibanladilar yazdı: 30 May 2023 21:55 yok hocam mümkün değil, en fazla yapabilceğin şey team viewer gibi programlarla tabletten pc ye bağlanarak oynamak.
:( bu beni üzdü şimdi koca masaüstü bilgisayarımı yeni eve taşıyacağım. Ama bazı eski oyunlar mesela GTA vice city, san andreas vs gibi yüklenip oynanabiliyor belki İKV de yüklenir diye düşünmüştüm. Belki bi yolu yöntemi vardır araştırmaya devam edeyim.
Bahsettiğiniz oyunlar mobil'e optimize edilen oyunlar. PC oyunlarını telefon, tablet vb. cihazlarda oynayabilmeniz için o cihazlara optimize edilmesi gerekiyor..
Since 2007.