Oyun ne zaman açılacak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
FrozeN
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Komando Tugayı

Re: oyuna giremiyorum bunu bilen varmı DESTEK?

Mesaj gönderen FrozeN »

kabusss49 yazdı: 23 May 2023 13:59 mERHABA OYUNA GİRERKNE SUNUCUYA BAĞLANILMADI OYUN SUNUCUSU İLE BAĞLANTI KURULMADI DİYE BİR SORUN VAR ANCAK 4 TANE İNTERNETTEN DENEDİM YİNE AYNI SORUN BUNU BİLEN VAR MI DESTEK OLABİLEEK FOTOGRAF BIRAKIYORUM.
https://resimlink.com/6FslEDTr
oyuna kimse giremiyor çünkü oyun kapalı :(
kabusss49
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Re: oyuna giremiyorum bunu bilen varmı DESTEK?

Mesaj gönderen kabusss49 »

peki herhangi bir açıklama yok mu ikv sayfasından
XxgreenWoLF
İskele Babası
İskele Babası

OYUN AÇILDI...

Mesaj gönderen XxgreenWoLF »

Oyun açıldı haberi gelmeden önce size şu komik videoyu paylaşıyorum .d iyi seyirler..

https://youtube.com/shorts/Vtp1nQaNynA?feature=share
Nuven3474
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Oyun ne zaman açılacak

Mesaj gönderen Nuven3474 »

herhangi bir serveri açın artık sıkıntıdan windows ekranını izliyorum
kawim
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen kawim »

Boşuna açılsın diye kendinizi yormayın şurda herkesin oynucağı en fazla 6 ay kaldı istnbul kadim neferleri çıkınca kimse ikv ye girmez girenlerde öyle hatırası war diyw girer çıkar artık ikv 16 yıldır milletin parasını yiyip oyuna gereken ilgiyi göstermediler bu kapanmayla birlikte şansları bitti diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

Çirkeflik yaparsa bile eğer İKN işini sağlama almışsa bir şey yapamaz.
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
kawim
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen kawim »

Reis oyun sobee nin değil mi? Büyük ihtimal anlaşmıştır yoksa bu kadar hazırlık boşa gider oyun daha çıkmadı ama alt yapı hazır gibi
Kullanıcı avatarı
adimihatirla
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen adimihatirla »

ikv'nin son şansını söylüyorum: 39-49-59 levellerin max. level olduğu 3 tane sıfırdan server açarlar.
doğru düzgün hileyi engellerler. sayın yöneticiler burayı okuduğunuzu biliyorum.
gidin takım elbisenizi kravatınız giyin türk telekom'a bu teklifi götürün biraz bütçe isteyin. 3 ay içinde iyi para kazanmaya başlamazsak oyunu kapatacağız deyin.
biraz bütçe ayırıp şu dediğim 3 tane hilesiz sıfırdan sunucuyu açarsanız insanlar oyuna geri döner. bu oyunun tadı çok farklı çünkü. ne gta ne cs go ne bilmem başka oyun bu tadı vermiyor. 2000 kişi düzenli oynasa her şekilde paranızı kazanırsınız.
fastang14
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen fastang14 »

Yönetim hiçbirşey düzenli gitmedi gitmiyorda biraz üstüne düşerek bize 29 ve 39 beta sunucu açın hatasız tek odaklanmanız gereken yer burası olsun izle o zaman 1 milyon eski kitleyi başka türlü bi cacık olcagı yok çok zor değil bunu yapması gerçi oyun 1 ay açılmaz şimdide şu oyuna biraz katkı sağlamak istiyorsanız az kenddinizi öne atın gm olmak isteyen 30+ bir sürü insan çıkar şu oyunda bilgili yazılımcıda dolu neyin savaşını veriyorsunuz yetemiyorsunuz kendiniz birşeye 2 gm neye yeticeniz zorlanıyorsunuz işte olmuyor biraz oyuncuları ciddiye alın yap 29 39 yap girişi aylık 200 hata olmasın yine gelen olur 1milyon olmaz 500 bin olur bu şekilde oyun iyice sarpa sarıcak derindeki sıra falan geri gitmeliyiz başka bir çaresi yok karaköy geldiginden beri herşey problemli geçmiş anlaşılan .
fastang14
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen fastang14 »

he birde bi fiyatlar çıkmadan bilgi verirsin veyahut insanların başka sitelerden depolaması vs bir sürü olay döndü 2 site güncelledi
bir sürü insan kayıp yaşadı onuda geçtim ertesi gün bile duyuru panosuna bir yazı yazması çok mu zor oyuncuları iplemiyorsunuz artık kapatıcaksanızda kapatın kökten 16 yaşında biter oyun mevlüt dinç abimizin kemikleri sızlamıyorsa ben bir şey bilmiyorum hayırlı geceler yönetime sinirim yokta kopyacısı bug kaçıranı userlerde sorun ; yönetimde karaköy dropu için demiyorum yeraltında 1 sene cin kesiyorum bir tane mi drop atmaz yok çar şansıymış oymuş buymuş adamlar 3 ayda nasıl yapıyorsa 70 çeşit silah reçetesi düşürüyor ben herşeyin adaletsiz oldugunu düşünüyorum artık ikv eskisi gibi degil 6 kişi 1 pluslu grupta torba attıgı günler nerdeeeeeeee ...
hileci adamın arzuhalciyi kesmeside normal betacıysa labi görevi zordu betada :grinning: