Oyun ne zaman açılacak

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
zulkarneynn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Beyaz Köşk

Oyun ne zaman açılacak

Mesaj gönderen zulkarneynn »

Yine hileciler yuzunden mi kapatıldı oyun yoksa başka bir çalışma mı var bilgi verirseniz iyi olur
Kullanıcı avatarı
onurcinucen
İskele Babası
İskele Babası

Re: Oyun ne zaman açılacak

Mesaj gönderen onurcinucen »

Şu konuyu uplayalım ya eminönü hala çok kalabalık gözüküyor istemcide ancak oyuna giriş yapamıyorum sunucu ile bağlantı kurulamadı diyor hatada isterseniz ekran görüntüsü de atarım.
Kullanıcı avatarı
mirkan1453
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Sunucu: Meran
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Lotus

Mesaj gönderen mirkan1453 »

İki gündür İstanbul sokaklarında fare benzeri yaratıklar göründüğüne dair dedikodular duyuluyordu. Logardan bir fare arkadaşlarıyla çıkıp olur olmadık işlere kalkışırsa diye Teşkilat Neferleri önlem almış olabilir!
Kinaye bir yana Karaköy güncelleme paketi geldiğinde oyuncular hep aynı konsept hep fareler var, Meran halkı gibi yeni yaratıklar istiyoruz diyorlardı. Şöyle bir bakacak olursak oyun hikayesinde yeri olmasına rağmen oyunda çok fazla fare türevleri var. İşin ironik yanı Farelerin İKV'nin köküne kibrit suyu dökme hazırlığında olmaları. Umarım TTNET yönetim kurulu değişmeden oyun kapanmaz! ;)
Resim
zulkarneynn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Umarım dediğin gibi olur
Kullanıcı avatarı
Rowerer381
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen Rowerer381 »

Eminönü sunucusundaki hileleri youtubeye yükleyen arkadaşlar mevcut chavo isimli bi kanal hile paylaşımını yapmakta ve halen bir tedbir bir güvenlik önlemi alınmış değil .Sunuculara erişimi kapatınca düzelmiyor bu sorun yönetim işini yapmıyor gerekli birime iletildi deniyor aslı yok adamlar emek veriyor bir şeyler yapmaya çalışıyor oyuna bazı insanlar oyunun sözleşmesini ihmal ederek kendi aleyhine maddi değeri yüksek eşya tılsım vb gibi itemler aktarıyor .Sunuculara erişimi kapatmak çöüm değil gerekli mercilere iletip bu durumu geçici olarak değil kalıcı olarak bir çözümle son verilmesi gerek
Kullanıcı avatarı
xstreetglowx06
İskele Babası
İskele Babası
Klan: Lodos

OYUNU AÇMAYIN

Mesaj gönderen xstreetglowx06 »

Herkese merhabalar
Çocukluğumuzdan bu günlere kadar oynamış olduğumuz İstanbul kıyamet vakti oyununun son bir kaç gündür büyük saldırılara maruz kaldığını hepimiz gördük,şahit olduk.Ne yazık ki oyunumuz belki de bir daha açılmamak üzere kapatıldı.Benim kendi düşüncem kesinlikle ve kesinlikle oyunun bütün hataları ortadan kaldırılıncaya kadar tekrardan açılmaması yönünde.Bu süre ne kadar uzun olursa olsun.
ResimResim
zulkarneynn
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: OYUNU AÇMAYIN

Katılıyorum bro
Kullanıcı avatarı
Darkliqht
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları

Re: OYUNU AÇMAYIN

Mesaj gönderen Darkliqht »

Buyur bir de burdan yak dostum bundan 2-3 saat önce aldığım bir görüntü, adam alenen elindekini yansıtıyor 1lv çara 59 zırh asa giyeni mi dersin, arbaletle 97k vuran mı dersin, bitmiyor bir türlü salmıyorlar oyunu
Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Lonca: Uzaylılar

Mesaj gönderen Mcerezci »

Saat 22.00 sularında Arzuhalciyi kestiler hile ile kimin yaptığı bilinmiyo evet “ARZUHALCİ”. Herşeyi geçtim o adamdan ne istediniz ya :') hile yapmanın da bi adabı vardır be kardeşim. Ve evet arkadaşlar sanırım uzun bir süre ya kapalı kalacak ya da hikayemizin sonuna geldik gibi gözüküyor.
La Vittoria Sara Nostra...
Kullanıcı avatarı
onurcinucen
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen onurcinucen »

Çok yazık oldu eğer sonuna geldiysek bu serüvenin. Çünkü bugüne kadar oynadığım belki de tüm mmorpg oyunlar arasında en güzel hikayeye sahip olabilir. Umarım en kısa sürede tekrar açılır.