Akçeye Yapılan Zam Hakkında...

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Olumsuzxstyle
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım
Klan: Arzın Çocukları

Re: Akçeye Yapılan Zam Hakkında...

Mesaj gönderen Olumsuzxstyle »

Hala normal falan diyenler var kafayı yememek elde değil. Arkadaş zamanında düzenli olarak yapsaydı. Nerede bir anda bir ürüne yüzde 400 zam yapıldığı görülmüş. Kapatın gitsin
Kullanıcı avatarı
BunudaBanlayin
Labirent Rehberi
Labirent Rehberi
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Time Of Death

Mesaj gönderen BunudaBanlayin »

olarak oynadığım oyuna aylık 5000-6000 tl para veriyorum ve hiç acımıyorum. Ama İKV ye bu verilen paralara acırım. Çünkü ne bir güncelleme ne bir yönetim nede bir umut var. Getirsinler güncellemeyi , adam akıllı geliştirici bir ekip görelim aynı paraları vermezsem adam değilim :)
Kullanıcı avatarı
VoLKaNNuRi
Işık Hanım'ın Elemanı
Işık Hanım'ın Elemanı
Sunucu: Kuklacı
Klan: Lodos
Lonca: New World Order

Mesaj gönderen VoLKaNNuRi »

Evet ekonomi konularından dolayı zam gelmesi normal ama bu kadar da abartılı zam olmamalıydı. Zaten oyunu oynayan kişi sayısı azaldı, oyunu eskiden oynayanların bazıları geri dönmese oyuna yeni başlayan oyuncu yok denecek kadar az, bir de böyle zam yapılıyor. İKV nedense attığı her adımı yanlış atıyor. Sanki oyunu yaşatmaya değil de bitirmeye uğraşıyor yönetim.
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

Ahievran sil sil başka dert vermesin allah sen olmasan tüm oyuncular aydınlanmayacaktı tüh okuyan kaldı 15-20 kişi helal sana ahi. Kocaman adamsın 10 yaşındaki çocuk tripleri.
Kullanıcı avatarı
Alicavus
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Saygı Or Sevgi

Mesaj gönderen Alicavus »

MetalV yazdı: 30 Haz 2023 21:47 Ahievran sil sil başka dert vermesin allah sen olmasan tüm oyuncular aydınlanmayacaktı tüh okuyan kaldı 15-20 kişi helal sana ahi. Kocaman adamsın 10 yaşındaki çocuk tripleri.
Merak etme kardeş yaptığı en iyi şey, görevini başarıyla tamamlıyor. ;) ;)
Eski oyunu ve oyuncuları mum ışığıyla arıyoruz...

Güvenilir olmayan ve 1 lvl carlarla aktarım veya üretim yapmayınız.

ALİÇAVUŞ
hattihumayun
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen hattihumayun »

belki yeni ekip kuruluyorsa finansmanı sağlamak için zam yapıldıysa okey olabilir , bir açıklama yapsalar ekip kuruluyor o yüzden zam yaptık falan diye sınırsız akçe çekelim en azından , şu şekilde boşu boşuna zamlı alan adamda ciddi sıkıntılar vardır :D :D
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

Forumda herhalde bunu dile getiren tek kişi olacağım ama ben zamdan sonra bir 5500 aldim ya :sleeping:
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine:
hattihumayun
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Mesaj gönderen hattihumayun »

TOLGARDA yazdı: 01 Tem 2023 15:28 Forumda herhalde bunu dile getiren tek kişi olacağım ama ben zamdan sonra bir 5500 aldim ya :sleeping:
alalım da alıp ne yapacağız ki , parasını da geçtim , oyun end game'in de end game'i olmuş , plus aldık diyelim ne düşüreceğiz her şey full zaten , 4 silah parlak , akçe almanın bir anlamı yok artık , oyuna destek olmak maksatlı alınır alınırsa , ama neye destek olacağız açıklama yapsınlar alalım
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

hattihumayun yazdı: 01 Tem 2023 15:03 belki yeni ekip kuruluyorsa finansmanı sağlamak için zam yapıldıysa okey olabilir , bir açıklama yapsalar ekip kuruluyor o yüzden zam yaptık falan diye sınırsız akçe çekelim en azından , şu şekilde boşu boşuna zamlı alan adamda ciddi sıkıntılar vardır :D :D
Türk telekom buna sıcak bakmıyor asla olmayacak. En azından uzun yıllar boyunca.
Kullanıcı avatarı
TOLGARDA
Semiha'nın Gözdesi
Semiha'nın Gözdesi
İletişim:

Mesaj gönderen TOLGARDA »

hattihumayun yazdı: 01 Tem 2023 15:35
TOLGARDA yazdı: 01 Tem 2023 15:28 Forumda herhalde bunu dile getiren tek kişi olacağım ama ben zamdan sonra bir 5500 aldim ya :sleeping:
alalım da alıp ne yapacağız ki , parasını da geçtim , oyun end game'in de end game'i olmuş , plus aldık diyelim ne düşüreceğiz her şey full zaten , 4 silah parlak , akçe almanın bir anlamı yok artık , oyuna destek olmak maksatlı alınır alınırsa , ama neye destek olacağız açıklama yapsınlar alalım
Şu halde destek olmak akıl karı bile değil anca eskilerin hatrı diye açıklanabilir ama son on yıldır bu noktadayız zaten.

İlginç şekilde Eminönü'ne hâlâ plus'suz girilmiyor. Bir 5500 alayım hesaptaki akçelerle bir yıl plus yaparım diye aldım. Şu saatten sonra bu bir yıl geçmeden akçe alacağımı sanmıyorum.
:zero: :one: :two: :three: :four: :five: :six: :seven: :eight: :nine: