Beyazköşk te BUĞ kesimi hk

Beyaz Köşk sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Pistoncu
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Tılsım

Beyazköşk te BUĞ kesimi hk

Mesaj gönderen Pistoncu »

MERHABA gençlik ben Lamazi karakterin sahibiyim biliyorum herkes benim BUĞ kesmemden dolayı bana kızıyordur ama aslında size faydam OLUYOR şimdi bazı uyanıklar 6 kişilik ekip olup slotları BUĞ layarak RECETE KASIP bunu faiş fiyatla real paradan satıp kazanç elde ediyorlar fakat ben onların BUĞ larını keserek onların hakir kesimini tekele alamsını önlüyorum böylece 6 kişi yerine 12 ve24 kişi hakir keserek dostluk ve yardımlaşma yapmasını sağlayıp oyun daki kurnazlarında real para reçete satmasının önüne geçmiş oluyorum sizce mantıklı DEĞİL mi saygılar DÜRTER B-) B-)
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Terk İ Diyar

Re: Beyazköşk te BUĞ kesimi hk

Mesaj gönderen okan54kaplan »

1 Grup bugsuz kesmesi zor sen burada terbiyesizlik yapıyorsun ve 2 grup kesilmeye kalksa %50 İhtimalle kesen grup diğer turda afk kalır düştüm gibi vesaire çeşitli palavralar atabilir ve 24 kişi nereye kesiyor bu millet 2 grup arasında zar atılır 3. Kişi düşük atarsa elenir bu kadar basit he açık bölge ilk vuran kessin diyorsada oyuncular kimsenin bugunu ellemeyin :relaxed:
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Bu arkadaş buraya milleti sinirlendirmek için yazmış. Ciddiye almayınız. Hakaret içerikli şeyler yazıp ceza da almaya değmez. Anlayamacağını bildiğim için kendimi yormuyorum. Gelsin bug kessin kulakları çınlasın ve gitsin. Dünyanın düzeni bu; herkes iyi olamaz. Kötüler de lazım ki iyiliğin ne olduğunu bilelim. Laf atmayın, konuşmaya çalışmayın, yüz vermeyin kessin gitsin...
BuLveYOKET
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos
Lonca: Sonuna Kadar

Mesaj gönderen BuLveYOKET »

Lan ibo bile cümle kurmayı öğrenmiş, birinemi yazdırdı naptı :D :D
Sonuna Kadar - Beyazköşk
KoLeSSTroL
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Klan: Lodos

Mesaj gönderen KoLeSSTroL »

ibram 60 yaşına geldin bırak cugara içmeyi artıkla, hala oyunla uğraşıyon, millet senin yaşında torun seviyor. elvis zaten binandan gitmiş, git emekliğini yaşa.