KARAKTER AKTARIMI ???

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Terk İ Diyar

Re: NE ZAMAN SUNUCU TRANSFER AÇILACAK YETER ARTIK HAPİS KALDIM

Mesaj gönderen okan54kaplan »

Dediklerine haklısın şahsen bilmeyen birisi, Aktarım için akçe çekip kullanmaya kalksa kullanamayacak işlemi iptal etse akçe ücretini geri talep etse böyle birşeyde mümkün olmayacak ee gitti 150tl :)) Yeni nesil tokatlama şeyi mi bu ben anlamış değilim yani.

Mosniwan yazdı: 16 May 2023 17:45 HAYIR BİDE DUYURU FALAN YAPMIYOR ADAM HABERİ YOK AKÇE ALIYOR BASIYOR BAKIYOR Kİ TRANSFER KAPALI BÖYLE BİŞEY OLABİLİR Mİ

BU VİCDANSIZLIK MI SORUMSUZLUK MU BİLMİYORUM AMA GERÇEKTEN BİZİM BU SADAKATİMİZ VE İKV FANATİKLİĞİMİZİ ANLIMIZIN TERİYLE SATIN ALDIĞIMIZ AKÇELER SONUÇ SIFIR BEN EMEKLERİMİN KARŞLIĞINI FAZLA İLE GERİ İSTİYOR VERMİYORSANDA BENİ BUL HELALLEŞ ÇÜNKÜ HAKKIMI HELAL ETMİYORUM.
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

Kullanıcı avatarı
crosfredy099
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Asrı-Saadet

Re: KARAKTER AKTARIMI ???

Mesaj gönderen crosfredy099 »

Ben oyuna geri döndüm ilk işim akçe almak oldu hesabımı boş sunucudan e.ö nüne çekmek için transfer aldım onaylandı bekle bekle geçmiyor dediğiniz gibi kapalı olduğunu sonradan öğrendim şaşırdımmı kesinlikle hayır bu yönetim bu işi beceremiyor beceremezde ihtimal vermiyorum 29 lvl oyuncularındanım o dönemde sohbete büyük harfle yazınca özelden gm uyarırdı gm ler meydanda gezer turlardı bi sorun oldumu hemen dönüş yapılırdı şimdi öylemi soru sor sus yiyorsun sevgili gm kardeşlerim kendinizi çok büyük görmeyin sizde sadece bizim gibi oyuncusunuz eskisi gibi icraatinizde yok madem yıllardır yenilik olmayan güncellenmeyen bi oyuna bu kadar zam yapıyorsunuz bi zahmet sorunlarıda çözmeye çalışın mevlüt hocamızın emanetine biraz saygınız olsun yazık size .
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

KLAN TRANSFERLERİNİN KAPALI OLMASINI ANLAMIYORUM

Mesaj gönderen YedarS »

Sunucular arası veya hesaplar arası transferlerin kapalı olmasını anlıyorum önlem amaclı yaptınız bence yerinde bi karar ancak klan transferlerinin kapalı olmasının sebebi nedir bunu önlemle alakası yok bizi bilgilendırın..
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

ARKADAŞLAR KARAKTER TRANSFERLERİ İÇİN AHİEVRANA MESAJ ATTIM BANA KARAKTER TRANSFER İŞİ UZU BİR SÜRE PASİF KALMAYA DEVAM EDECEKTİR YAZDI BU KONUYU TEKRAR TEKRAR AÇMANIN ANLAMI YOK NOKTALIYORUM KONUYU.

Kullanıcı avatarı
Mcerezci
İskele Babası
İskele Babası
Lonca: Uzaylılar

Mesaj gönderen Mcerezci »

okan54kaplan yazdı: 26 May 2023 17:28 ARKADAŞLAR KARAKTER TRANSFERLERİ İÇİN AHİEVRANA MESAJ ATTIM BANA KARAKTER TRANSFER İŞİ UZU BİR SÜRE PASİF KALMAYA DEVAM EDECEKTİR YAZDI BU KONUYU TEKRAR TEKRAR AÇMANIN ANLAMI YOK NOKTALIYORUM KONUYU.
Karakter aktarımlarının ne gibi bir önlemi var hala anlamış değilim açıkcası ama yönetim yasakladıysa vardır bir bildiği diyelim.
La Vittoria Sara Nostra...
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı

AKTARIM AÇILMASIN DİYEN ARKADAŞ?

Aktarımın açılmasını istemeyen arkadaş öncelikle oyunda bir ticaret akışı varmış gibi buraya bişeyler yazmışsın onlarca insan tenha sunuculardaki karakterlerini Kalabalık sunucuya getirmek istemesi yanlış bir şey mi ? Hiç baktınmı başka sunuculara adamlar aktarımı açsalar oyuna kitle kazandıracak haberleri yok reçete konusuna gelirsek envantere vesaire bakabiliyor bu yönetimde haddinden fazla olan reçeteleri madem silsin aktarımı açsınlar 1-2 saatlik iş bu kimseye iş öğretme herkes bildiği işi yapsın diyeceğimde işsiz kalmanızdan korkuyorum.. Ben o kadar çarı boş sunucuda gezsin diye mi kastım yaptığım aktarımlar 2,5 Aydır sistemde kayıtlı hala geçmiyor boş boş millete akıl verme işini bırakın :rage:

Lorkelorke
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

AKTARİMLAR ACİLMİS hayırlı olsun

Mesaj gönderen Lorkelorke »

Merhaba ,

Gözünüz aydin
burakoz55
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: AKTARİMLAR ACİLMİS hayırlı olsun

Mesaj gönderen burakoz55 »

Evet az önce gerçekleşti sonunda valla
Kullanıcı avatarı
YedarS
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen YedarS »

hangi sunucularda acılmıs aktarım bazı sunucularda kapalı deniyor
samettemel24
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen samettemel24 »

SUNUCULAR ARASI AÇILIP HESAPLAR ARASI AÇILMAMASI GİBİ SAÇMALIK OLABİLİR Mİ?