Anka Sunucusunda Kasılan Çarların Yalnız Bırakılması

Anka sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
HyadeS7
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Anka Sunucusunda Kasılan Çarların Yalnız Bırakılması

Mesaj gönderen HyadeS7 »

Arkadaşlar Merhabalar,

Anka sunucusu, Eminönü ve diğer sunucu problemleri ardından dolup taşmış vaziyette. Fakat birkaç insan dışında yönetim tarafından bu denli yoğun bir kitle olmasına rağmen, herhangi bir grup bölgesi desteği bulunmamakta. Bu durum beni bir hayli üzmekte. Kasılan emek harcanan o kadar karakter, sunucuda belki de grup bölgeleri görevleri yapılmadan kalacak. Bu durumun yönetim tarafından, en azından Karaköye belirli bir kitle girene kadar desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Fikirlerinize açığım.

İyi oyunlar, iyi forumlar dilerim..
Kullanıcı avatarı
okan54kaplan
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Teşkilat
Lonca: Terk İ Diyar

Re: Anka Sunucusunda Kasılan Çarların Yalnız Bırakılması

Mesaj gönderen okan54kaplan »

Evet sana katılıyorum ankada pek oyuncu olmadığından yardımlara yetişemiyorlar merandan junona ordan buraya koşturan var sağolsun, giriş artık plus paketli olduğundan benimde şahsi düşüncem diğer sunucular incelemedeyken açılana kadar bari aktarımlar sadece Anka sunucusuna olsun bizde zevk alalım yardımcıda oluruz oynayana yani :relaxed:
Sayın kendini vazgeçilmez sananlar. Vazgeçtiklerim referansımdır.

HyadeS7
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen HyadeS7 »

Karaköy’e giren her bir insan demek sunucuda eşya sirkülasyonu demek. 10-15 tane insanın grup bölgelerini tamamladıktan sonra Karaköy’den çıkmaması işleri de ayrı zorlaştırıyor. Tabi ki girersek niye yardım etmeyelim. Sonuçta aynı yollardan biz geçiyoruz. :)
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Yardımlaşın guzum. Orda 59 çarı olan çok kişi var. Burdan bir tarih belirleyin. Mesela 1 Haziran'da 10-12 kişiyi karaköye sokucaz deyin. Yapın şu işi oyunun tadı çıksın biraz
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Ankadaki 59lar. Kendiniz yardım için Gaffara gidemeseniz bile görevi olanlara tılsımlarını üretin bb3 fizik 3 falan. 3 tane 59 gelse 3 tane de görevi olan gelse gaffarı bir türlü keserler. 3-3 olmazsa 4-2 olur. XD