Oyun hakkında ki genel düşüncelerimiz.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
BendeSENIN
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: La Tahzen Sabr

Re: ACABA! Genişleme Paketi?

Mesaj gönderen BendeSENIN »

Untifost yazdı: 13 Tem 2023 20:50 Selam, böyle bir şey maalesef yok dostum. İstanbul Kıyamet Vaktinin oyun motoru ACTOR’un fazlasıyla hafızası doldu bellek sınırı aşıldı. Zaten Karaköy paketi acele bir şekilde çıkarılmıştır ve bitmeyen buglar mevcuttur. Ekstra hiç bir güncelleme düzeltme gelmedi. Şuan da İKV sunucularına tek bakan kişi Muhammed aktifliği sadece oyunu açık tutmak hariçi birşeyi yok. Oyunun ana dalları koptu sadece bu koca çınarı gövdesi tutuyor.

Peki İkV hiç kapanmayacak mı? Elbette kapanacak aynı İCF- İCF2, Süpercan gibi sessiz sedasız piyasadan kalkacaktır. Sunuculara erişim olmayacak sonrasında oyun başlamayacaktır.

İKV ile ilgili bir çalışma söz konusu maalesef yok üstü toz kaplamış kitap misali en üst rafa koyulmuş duruyor.

Verdiğim bilgilere güvenebilirsin tt bünyesindeyim

Ağa bu oyunu satsınlar bisey yapsınlar yada yetkili alımı yapsınlar böyle beklemesin de olan amaç ne yani biseyler yapılsın artık madem icerdesin sende biseyler yapabilirsin
Kullanıcı avatarı
ROAxYILDIRIM
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Lonca: RoA

İLK GÜNKÜ GİBİ

Mesaj gönderen ROAxYILDIRIM »

Herkese merhaba. Şu aralar eskilere bayağı sarmış durumdayım ve aklıma sürekli şu lanet oyun geliyor. Yani hem oyunun bir daha düzelmeyeceği hem de eski günlerinde bir daha gelmeyeceği aklıma gelince duygulanıyorum. Bari şu oyunun üstünde dursalarda yeni güncellemeler getirseler diyeceğim ama bunun artık imkansız olduğunu her yerde görmekteyim. Bence oyunu tamamen silip herkesin tekrar 1 LEVEL den başlatıp eski günlerde ki gibi rekabet ortamı oluşsa. Yani Cin Boss u bile kesmek için 4-5 grup oluşturmak gereksin. karakürkü kesmek için 9-10 grup oluşturup gidilsin. ah ahhhh tekrar geldi ilk günkü gibi anılar
SİNCE 2009

IıIıesTesIıIı

YILDIRIMS

Üzülüyorum sabri abi daralıyorum
hattihumayun
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Anka

Re: İLK GÜNKÜ GİBİ

Mesaj gönderen hattihumayun »

her şey sıfırdan yeni sunucudan bahsediyorsun , olur mu bilmem ama olsa oynarım , şu haliyle 1 milyon iksirli 500 bin madenli asla oynamam
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi

Mesaj gönderen AGRESIF »

aktarım olmadan sıfırdan sunucu açılsa bende başlarım tryhard oynarım ama imkanı yok :')
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Mesaj gönderen Sonne »

Hayaller, hayaller ve yine hayaller :D
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

Bilemiyorum ama oyun şimdiye kadar (sendeleeye sendeleye) ayakta olduğuna göre ileride illa ki yeni ekip oluşturulacak inş.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Kullanıcı avatarı
ROAxYILDIRIM
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

hattihumayun yazdı: 17 Tem 2023 17:50 her şey sıfırdan yeni sunucudan bahsediyorsun , olur mu bilmem ama olsa oynarım , şu haliyle 1 milyon iksirli 500 bin madenli asla oynamam
Bende bundan bahsediyorum yani gerçekten anlasam şu sistemlerden veya bi ekibim olsa para döker her şeyi tekrardan kurarım eski günleri yaşatmak için , o kadar üzülüyorum yani şu oyunun haline gerçekten dengi yok şu oyunun TR çapında
SİNCE 2009

IıIıesTesIıIı

YILDIRIMS

Kullanıcı avatarı
ROAxYILDIRIM
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Esadullah yazdı: 18 Tem 2023 10:21 Bilemiyorum ama oyun şimdiye kadar (sendeleeye sendeleye) ayakta olduğuna göre ileride illa ki yeni ekip oluşturulacak inş.
Oluşsa ne fark edecek ki ? Oyunun bir sürü açığı oldu. Kopya yapan yapana. Bunun suçlusu ekip yönetim. Oyuncular oyuna o kadar bağımlı ki baktı yeni güncelleme gelmiyor hileler yapmaya başladılar ve bundan zevk alan insanlar var :))
SİNCE 2009

IıIıesTesIıIı

YILDIRIMS

Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Re: Oyun hakkında ki genel düşüncelerimiz.

Mesaj gönderen Esadullah »

Bilemiyorum ama oyun şimdiye kadar (sendeleeye sendeleye) ayakta olduğuna göre ileride illa ki yeni ekip oluşturulacak inş.
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
MetalV
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı

Mesaj gönderen MetalV »

Esadullah yazdı: 18 Tem 2023 10:21 Bilemiyorum ama oyun şimdiye kadar (sendeleeye sendeleye) ayakta olduğuna göre ileride illa ki yeni ekip oluşturulacak inş.
Bi 10 sene daha bekle sen. hiç ayrılma tamam mi :')