YANLIZ KRALLIK LONCA BAŞKANI LÜTFEN OLAYA EL AT

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
barmyworm
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

YANLIZ KRALLIK LONCA BAŞKANI LÜTFEN OLAYA EL AT

Mesaj gönderen barmyworm »

Herkese merhaba bu oyuna eminönü sunucunda yıllarını veren neferlerden birisiyim. son zamanlarda belkide insanların oyunun kalbinin eminönü suncusunda atmasından dolayı boslarda sıralar oluyor olabilir oyun rajonudur zarlanır düşük atan bos kesmeye veda eder başarılar dilee..
Ama YANLIZ KRALLIK LONCASI ADI ALTINDA BULUNAN
HER ÖNÜNE GELENİ LONCAYA ALIP MÜLTECİ KAMPINA ÇEVİRMENIN BİR ANLAMI YOK
FEDERAL VE HYPERİON İSİMLİ ARKADAŞLAR BOSSLARDA DİĞER ZARDA ATILSA OYUNCULARIN HAKLARINA TECAVÜZ ETMEKTE VE KENDİ KAFALARINA GÖRE KURALLAR KOYMAKTADIR YOK
KOMİDE HERKES KENDINE KESSİN
BÜYÜK BÜYÜCÜDE HERKES KENDİNE KESER KAÇARSA SIRA ÖLÜRSENİZ BB BİZİM BU NEDİR YA BU KADAR MI
REÇETEYE AÇSINIZ BU KADAR MI DÜŞTÜNÜZ ? OYUNDA ZATEN GIRLA KOPYA MADEN İKSİRDEN TİCARET YAPAMIYORUZ CİNS İNSANLARLA AYRI UĞRAŞIYORUZ BİRDE BAŞIMIZA BU FEDERALLE HYPERİON YOKSULLARI ÇIKTI
LONCAYI KURAN ARKADAŞ HER KİM İSE UMARIM BU YAZIYI OKUYUP BU ARKADAŞLARLA YA YOLLARINI AYIRIR YADA İNSANLARIN HAKKINA TECAVÜZ EDİLMEMESİ GEREKTİĞİ UYARISINI VERİR
Federal563456
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Eminönü

Re: YANLIZ KRALLIK LONCA BAŞKANI LÜTFEN OLAYA EL AT

Mesaj gönderen Federal563456 »

Merhabalar Eminönü halkı
Ben bu arkadaşın bahsettiği FederaL adım Faruk böylelerine kulak asmayın herkes benim Eminönü de ne kadar yardımsever veya iyilik yaptığımı. Kesimlerde yardım ettiğimi bilir ama bu arkadaş grupta AFK kalarak kesimlerini bize yaptırıyor Ben de buna istinaden kardeşim biz kendimiz keselim sıramızda sizde kendi sıranızda kesin grubunuz yatarsa sıranız kaçar aynı durum Bizim için de geçerli dedim. B-) İnkar etmiyorum yok öyle afk kalıp kesim yaptırmak başka yere ağla .
Final de biz Tek grup kestik ama kendileri kesemedi onun için ağlıyor acıdım şuan gel tek başıma kesicem sana B-)
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

''Yalnız Krallık'' lonca başkanı benim, 1.si sen önce loncamın ismini doğru düzgün yaz neden dersen ilkokul terk birisiyle muhatap olmam. Diğer 2. mesele ise daha dün gece 03.03.2023 saat 12 suları ben Anatolian Soldiers lonca yetkilileriyle seste görüşüp olayı tatlıya bağlayıp kapattım meseleyi sen kimsin ? Konu yetkili tarafından kilitlenirse sevinirim iyi forumlar.
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
diltemiz
Antrepo Bekçisi
Antrepo Bekçisi
Lonca: Anatolian Soldiers

Mesaj gönderen diltemiz »

byalone38 yazdı: 04 Mar 2023 22:00 ''Yalnız Krallık'' lonca başkanı benim, 1.si sen önce loncamın ismini doğru düzgün yaz neden dersen ilkokul terk birisiyle muhatap olmam. Diğer 2. mesele ise daha dün gece 03.03.2023 saat 12 suları ben Anatolian Soldiers lonca yetkilileriyle seste görüşüp olayı tatlıya bağlayıp kapattım meseleyi sen kimsin ? Konu yetkili tarafından kilitlenirse sevinirim iyi forumlar.

Duruma ilişkin Anatolian Soldiers loncası olarak konuya bir açıklık getirmemiz gerekmektedir.

Anatolian Soldiers lonca yetkilisi olarak konuya ilişkin Yalnız Krallık lonca başkanı ile olayın 03.03.2023 akşam saat 12-1 sularında discord sunucusu üzerinde sesli iletişim şeklinde görüşüldüğü ve olayın çözüme kavuşturulduğu doğrudur.

Konuyu açan kişi ve yapmış olduğu açıklama tamamen art niyet içermekte ve art niyetli bir tutum sergilemektedir.

Anatolian Soldiers loncası 2018 yılından bu yana Eminönü sunucusunda aynı isimle varlığını sürdüren saygın bir loncadır.
Açılan bu konuyu ve açıklamayı lonca olarak kabul etmiyoruz.

Resim

⋱ ▒ ♖ ώ ε ♖ ค я ε ♖ ร σ Ł đ ί ε я ร ♖ ▒ ⋰
☪ guardians of anatolia ☪
▒ ⋰ ▒ ⊽ ⊽ тαηıтıм кσηυмυzα gιтмєк ιcιη ⊽ ⊽ ▒ ⋱ ▒
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

diltemiz yazdı: 04 Mar 2023 22:49
byalone38 yazdı: 04 Mar 2023 22:00 ''Yalnız Krallık'' lonca başkanı benim, 1.si sen önce loncamın ismini doğru düzgün yaz neden dersen ilkokul terk birisiyle muhatap olmam. Diğer 2. mesele ise daha dün gece 03.03.2023 saat 12 suları ben Anatolian Soldiers lonca yetkilileriyle seste görüşüp olayı tatlıya bağlayıp kapattım meseleyi sen kimsin ? Konu yetkili tarafından kilitlenirse sevinirim iyi forumlar.

Duruma ilişkin Anatolian Soldiers loncası olarak konuya bir açıklık getirmemiz gerekmektedir.

Anatolian Soldiers lonca yetkilisi olarak konuya ilişkin Yalnız Krallık lonca başkanı ile olayın 03.03.2023 akşam saat 12-1 sularında discord sunucusu üzerinde sesli iletişim şeklinde görüşüldüğü ve olayın çözüme kavuşturulduğu doğrudur.

Konuyu açan kişi ve yapmış olduğu açıklama tamamen art niyet içermekte ve art niyetli bir tutum sergilemektedir.

Anatolian Soldiers loncası 2018 yılından bu yana Eminönü sunucusunda aynı isimle varlığını sürdüren saygın bir loncadır.
Açılan bu konuyu ve açıklamayı lonca olarak kabul etmiyoruz.
Resim

Resim

Aynen kardeşim çok zekiisiniz
Göster
Resim
Federal563456
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Rıza başkan sal daha loncadaki adamlarından haberleri dahi yok birbirlerine bizimle alakamız yok filan diyorlar .
Sroidemma
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Sroidemma »

Ya şu yalnız krallığı adam yerine koyan yok çok takılma hocam
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

yalnız krallık loncası herkese laf atan, hortlakta sıraya girmeyen ks atan, onu da beceremeyince macro kullanıyosun videodayım diye ağlayıp üstten slot getiren 3-5 ergenin loncası değil mi. bunları muhatap kabul etmeniz bile fazla.
eyyorlamam bu kadar.
Federal563456
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

SENİ BİR YERDEN HATIRLIYOR GİBİYİM :D
YENİ FORM HESABI AÇIP GELİP BURAYA BOŞ YAPMA
PİŞMAN OLURSUN KRALLIK AĞIR TAŞTIR ALTINDAN KALKAMAZSINIZ.
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

2 Günlük forum hesaplarından 3 senelik bir loncayı karalamak ancak acizlerin işidir. Forumdaki mesajları bir elin parmak sayısını geçmeyecek, daha imla kurallarını bilmeyen loncamın adını dahi düzgün yazamayan ilkokul terk çoluk çocuğu acaba ben ne kadar umursuyorum tartışılır iyi forumlar. :*
Göster
Resim