YANLIZ KRALLIK LONCA BAŞKANI LÜTFEN OLAYA EL AT

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
eroLess
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: YANLIZ KRALLIK LONCA BAŞKANI LÜTFEN OLAYA EL AT

Mesaj gönderen eroLess »

Siz bugünden sonra da boş kaçırında görim sizi 3 saate 1 hesab bloke yalnız krallık insanların hakkına giren karekter sizlersiniz evanger isimli adam sizlere sunucuda boş kestirmemekte haklıymış kaldiki düne kadar evangerla sürekli boş kesen insanlarsınız ne oldu da böyle düşman edindiniz sizden daha iyi oldu içinmi
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

isagoci yazdı: 12 Mar 2023 12:09 yalnız krallık loncası herkese laf atan, hortlakta sıraya girmeyen ks atan, onu da beceremeyince macro kullanıyosun videodayım diye ağlayıp üstten slot getiren 3-5 ergenin loncası değil mi. bunları muhatap kabul etmeniz bile fazla.
eyyorlamam bu kadar.

Yalnız krallık yetkilisi dcdeki yetkili görünen arkadaşa yazıyorum. Bizzat sen hortlak kscisisin. İnsanların hakkına giren, canını sıkan bir ergen olarak senin yetkili olduğun loncanın da senin gibi ergenler olduğunu düşünüyorum.
Cevap olarak 3 yıllık loncayız diyorsun. Yaptıklarını inkar edemiyorsun. Bari delikanlı ol pişman olduğunu belirt devam et.
Ayrıca kişilerin foruma ne zaman üye olduğunu görebilirsiniz. İyi forumlar.
Kullanıcı avatarı
GERBE
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Teşkilat

Mesaj gönderen GERBE »

Diğer sunuculardan gelen göçmenler sunucunun düzenini bozdular.
Resim
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Eminönü
Lonca: Yalnız Krallık

Mesaj gönderen byalone38 »

eroLess yazdı: 14 Mar 2023 00:19 Siz bugünden sonra da boş kaçırında görim sizi 3 saate 1 hesab bloke yalnız krallık insanların hakkına giren karekter sizlersiniz evanger isimli adam sizlere sunucuda boş kestirmemekte haklıymış kaldiki düne kadar evangerla sürekli boş kesen insanlarsınız ne oldu da böyle düşman edindiniz sizden daha iyi oldu içinmi
Aynen biz, bizden iyileri çekemiyoruz hodri meydan ':)
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

isagoci yazdı: 15 Mar 2023 12:44
isagoci yazdı: 12 Mar 2023 12:09 yalnız krallık loncası herkese laf atan, hortlakta sıraya girmeyen ks atan, onu da beceremeyince macro kullanıyosun videodayım diye ağlayıp üstten slot getiren 3-5 ergenin loncası değil mi. bunları muhatap kabul etmeniz bile fazla.
eyyorlamam bu kadar.

Yalnız krallık yetkilisi dcdeki yetkili görünen arkadaşa yazıyorum. Bizzat sen hortlak kscisisin. İnsanların hakkına giren, canını sıkan bir ergen olarak senin yetkili olduğun loncanın da senin gibi ergenler olduğunu düşünüyorum.
Cevap olarak 3 yıllık loncayız diyorsun. Yaptıklarını inkar edemiyorsun. Bari delikanlı ol pişman olduğunu belirt devam et.
Ayrıca kişilerin foruma ne zaman üye olduğunu görebilirsiniz. İyi forumlar.
Evet açık bölge oyunda ben bizzat ks'ciyim :') 1. Karşındaki insanlara ergen demeden önce oynadığın oyunun açık bölge bir oyun olduğunu bir idrak et sonra ergenlikle itham et, altı üstü bir oyun kimin canı sıkıldığı umrumda yada umrumuzda değil. 2. Pişman olacak bir hareket sergilemedim, foruma üye olduğum tarihe bak ve 2 günlük forum hesabından beni ve loncamı karalamayı bırak!
Göster
Resim
Kullanıcı avatarı
byalone38
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

GERBE yazdı: 19 Mar 2023 12:12 Diğer sunuculardan gelen göçmenler sunucunun düzenini bozdular.
Tahminimce kopyayla oturduğunuz yerden dizdiğinin karakteri silince az da olsa oyun biraz daha oynanabilir hale gelecektir. 2020'de geldiğim sunucunuz 3 senedir aynı durumda '' göçebe '' olarak gördüğünüz insanlar gelmeden önce de birbirinizi yiyordunuz yine iyi forumlar. :')
Göster
Resim
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Adam çıkıp ben hortlakta sıraya falan girmem açık dünya oyun siz orda saatler sonrasına sıra alın karakter kasın benim umrumda değil, gelirim ksmi atarım desin bir delikanlı çıkıp ne diyon sen terbiyesiz ahlaksız derhâl hizaya gel yoksa biz senle kesim de ticaret de yapmayız demiyor.
https://m.youtube.com/watch?v=0OWMnPvhIcw
Nara da atıyorlar.
Bunları kesimlere almayın!
Ticaret yapmayın!
Selam vermeye değmezler. Kendi pisliklerinde boğulsunlar.
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Konuyu kapat hocam. Yoksa millet birbirine dalacak. :thinking_face:
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Konu kapanır yine aynı şeyler yapılır.
LoRDs loncasının DIOR Valentino SSKdanEMEKLİ carlari ile aylarca bug kestiği milleti oyundan soğuttuğu kanıtlandı ssleri dcnin hırsızlık ssleri olduğu yerde mevcut ama konuyu kapat.
Yalnız krallık her haltı yesin kanıt gösterelim kendi de kabul etsin konuyu kapat.
M R N loncası Kurtlar Vadisi Karaköy loncası gbzye gruba alıyor 2 tane tankını afk bırakmış biz kesiyoruz o 3 çar 2 afk grupta. Adama diyorum bak hs var yanımızda adamı al gruba hem seri kesilsin hem de biz niye senin 3 çarına kesim yapıyoruz. Adam sanane diyo beni gruptan atıyo.
Napalim biz de mi bunlar gibi olalım.
Çözüm belli bunları kesimlere almamak ticaret yapmamak selam vermemek gerek.
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Benim bu adamlarla bir muhabbetim bile yok hocam. Bunun yeri burası değil. Özelden yazarsın yetkililere ilgilenirler. Ne oyunda ne forumda kimseyi tanımam etmem. Bossları açık dünyaya koyarlarsa İKV'nin cartel baronlarının isteği üzerine olacağı bu! Bosslarda kaçırılır, rahatta verilmez kimseye. Zamanında dedik ama anlatamadık derdimizi. Dediğin gibi böyle kişileri umursamazsın olur biter. Kendi kendileriyle takılıp dururlar.