Eskiler HK..

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
querilla
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı
Sunucu: Teşkilat
Klan: Lodos

Eskiler HK..

Mesaj gönderen querilla »

Buradan Tüm eski İkv oyuncularına selamlarıma iletmek istiyorum...Belki eskilerden bunu gören olur ..uzun zaman oldu ..

IICheGueVaRaII

Biz bize yeteriz..Temmuz 2007 den Beri...
Kullanıcı avatarı
eyupdayii
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: İnadına Eyupdayı

Re: Eskiler HK..

Mesaj gönderen eyupdayii »

Selam Olsun Eski Dostlara , Teşkilat'ın Neferlerine
- Kıyametin Geldiği Gün ŞİFA Diye Bağırıyolar...
Eyupdayı
[img][img]http://i.hizliresim.com/KPnNW9.jpg[/img][/img]

http://reddodo.com/cellphones/splash/?sesid=R09EYlJBaG4yeERmSU9QdFp0ODdtOUtQZXkwS1lxVGpSRW8vaXB1RDBqZGxlNGtUUVJGTW5kREpZMEM1VG1lZHJsZWJac2hrZGk4PQ==
Kullanıcı avatarı
rapismylife
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: Raiders Of AnatoliA

Mesaj gönderen rapismylife »

Oyunu oynayanların, duygusal bir bağ kurduğu tek oyun bu sanırım. Geri dönmek istiyor insan ama kendi haline bırakılmış olmasını görmek üzüyor.
JAGER # RAPISMYLIFE # ERDİL # rapismylife
Raiders Of AnatoliA # TEŞKİLAT
yuself77
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen yuself77 »

Belki birgün düzelir.... EGEMENxYurnero ( RON )
Kullanıcı avatarı
ASKUPA
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen ASKUPA »

Eskiler eskiden güzeldi eski dostlarımızı halen bu forumlara göz atması gerçekten beni mutlu ediyor, ama ne yazıkki bizim duygusal bağlarımız bu oyunun gelişmesine bir faydası olmuyor günlerdir sunucular kapalı ramazan ayı dolaysıyla oyunu indirip zaman geçirmeye karar verdim ama bu durum gerçekten içler acısı selam olsun teşkilatın o maden başında sabahladıgımız günlere
selam olsun Sabahlara kadar ws attıgımız günlere
selam olsun gruplar halinde tepegöz kestigimiz günlere..
selam olsun eminönündeki lodos kalesini basıp ismeti kestiğimiz günlere...
Resim

KAYİİ KAİİ ASKUPA İNFAZTEAMqMüDüR ENFORComontKAYİİ

EFSANELER ÖLMEZ SADECE ŞEKİL DEGİŞTİRİR...

İNFAZ-TEAM 2007 - 2011
orhan38
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen orhan38 »

öncelikle slm.a arkadaşlar teşkilatta benim hesabım bilgilerim gitti bunun için gm tanidik var mi karakter ismim var bana yardımcı ola bilecek var mi
Kullanıcı avatarı
NNihat
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen NNihat »

rapismylife yazdı: 13 Mar 2023 08:28 Oyunu oynayanların, duygusal bir bağ kurduğu tek oyun bu sanırım. Geri dönmek istiyor insan ama kendi haline bırakılmış olmasını görmek üzüyor.
sen bi dönnn bakalım B-)
isagoci
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen isagoci »

Oyuna geri dönmenizi tavsiye etmem. Eskiden biri sana düşmanlık yapmak istediği zaman yapabileceği çok bir şey yoktu. Şimdi ise 1 tane seni sevmeyen biri olsa buglarını kesiyor. Boş sunucularda ''Biz bu sunucunun kralıyız'' diye dolaşan tipler peyda oldu. Plus çekip 1 haftada sinir katsayınızı artırıp çıkarsınız, bunu da tavsiye etmem.
Bütün sunucular kapandı sadece anka sunucusu açıktı bir hafta boyunca. O bir haftada herkes ankada çar açtı.
Herkes görev yaparken 1 tane faili meçhul, büyük öncü azula çar koymuş görevi olanların kesmesini engelliyor doğar doğmaz ks atıyor. Umarım oyundaki pisliğin son halini anlatabilmişimdir.
Hiç girmeyin oyuna her taraf pislik dolu.
Kullanıcı avatarı
uLeMaII
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: <Estergon Ailesi>

Mesaj gönderen uLeMaII »

Öyle bir bakayım dedim nedense :)
BİNDÖRTYÜZELLİÜÇ
uLeMa
KADI
<Estergon Ailesi>

Sen hala burada mısın ?
Tek yapman geren Alt+F4 akabinde hayatın da elle tutulur bir şeyler yap sonrası Allah Kerim.
Kullanıcı avatarı
Kino
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Lonca: ADA

Mesaj gönderen Kino »

Eskilere selam olsun. İKV o kadar netlik dolu bir oyun ki ve gerçekçi görsellere ve içeriğe sahip ki bizleri çeken de bu ve bu gerçekçiliğin getirdiği ikili ilişkilerin çokluğu bizleri buraya tekrar çekiyor. Şahsen çok oyun oynamayı seven biri olmasam da İKV benim için tam bir istisna. Belki oyunun ilk dönemlerinde oynamaya başlasam da , yaş 40 olsa da yine pc ye yükleyip oynamaya başladım ancak kara köydeki boss ların ortalıkta olması ve görevlerde başkalarının gelip kesimi sabote etmesi can sıkıcı haller yaratıyor. Bununla beraber Teskilattaki karakterimi geliştiremem son derece can sıkıcı. Sunucuda kimse yok. Bence oyunda GM lerin ekipler kurup en azından gorevler için sunucularda randevulaşıp gorevleri desteklemeleri gerekir. Eskiden o kadar çok kişiydik ki görev yapacak birileri rahat bulunurdu. Şu anda oyun Eminönü ve Beyazköşk'e sıkışmış gibi.

Umarım iyi günler bizi bekler ve yaş 50 olsa da biz burada oluruz ve oyun da gelişmiş olur. Bununla beraber oyun ile alakalı ufakta olsa gelecek planı varsa bununla alakalı GM lensin ufak tüyolar bekliyorum.

Oyunu hem 2 sunucuya hem de sadece karaköye hapsetmeyin bazı değişikliklerle diğer bölgelere de çekin bizleri. GBZ leri farklı bölgelere yerleştirin mesela
Eminönü / Mehnur ☆ - ☆ Teşkilat / HipHop - Hiphopxbüyü