LAUNCHER EKRANINDA HATA

Donanımsal sorunlar, teknik konularda yardımlaşma ve iletişim alanı
Kullanıcı avatarı
BySekil
İri Fare Avcısı
İri Fare Avcısı
Sunucu: Sancak
Klan: Lodos
Lonca: Kuralsızlar

LAUNCHER EKRANINDA HATA

Mesaj gönderen BySekil »

Merhaba arkadaslar.
Ben bugun oyunu indirdim ikv nin resmi sitesinden ve bilgisayarima sorunsuz kurdum oyunu sisteme. Launcher ekraninda 1 dakika ya durdu ya durmadi goruntu ayarlari sifirlandi diye bir uyari geldi ve tamama tikladim, ardindan launcher kapatip acti kendini sonunda boyle bir hata aldim, ekran goruntusunu ekledim, oyunu tek parcada indirdim olmadi , indirme yardimcisindanda indirdim yine olmadi, bu hataya cozum varmidir ?

Resim

https://www.hizliresim.com/akj6fqr
Kullanıcı avatarı
AhiEvran
Sancak Beyi
Sancak Beyi
Sunucu: Anka
Lonca: Free

Re: LAUNCHER EKRANINDA HATA

Mesaj gönderen AhiEvran »

Merhabalar;

Sorunuza çözüm olacak Burada yer alan konuyu incelemenizi öneririm

Sorununuz çözülmez ise aşağıdaki önergeleri takip etmenizi öneririm

Oyuna erişim sağlamadan önce sürekli aynı dosyalar için güncelleme alıyorsanız; güncelleme aldığınız dosyaları İstanbul Kıyamet Vakti hedef klasörü içerisinde bulduktan sonra ilgili dosyaya sağ tıklayarak Özellikler alanını açınız. Karşınıza gelen pencerede yer alan "Genel" sekmesini seçtikten sonra "Salt okunur" kısmında ki onay işaretini kaldırarak Uygula ve Tamamlama işlemleri yapabilirsiniz.

Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirdiğiniz de sürekli güncelleme aldığınız dosyalar herhangi bir değişiklik olmadığı sürece bu dosyalardan güncelleme almayarak, oyuna rahatça giriş yapabilirsiniz.

Bilginize.
İstanbul Kıyamet Vakti İletişim/Destek Formu İçin Tıkla!

Doğru Ceza İtiraz Formu Nasıl Doldurulur Tıkla.!

Forum Kanalındaki Faydalı Konular

İstanbul Kıyamet Vakti'nden Haberdar Olun!
Resim Resim Resim Resim
Ali70
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Re: LAUNCHER EKRANINDA HATA

Mesaj gönderen Ali70 »

Oyunu bilgisayardan komple sil ve saat dilimini istanbul utc3 ayarla,bilgisayarı kapat aç ve oyunu 3 yardımcıdan ilkinden indir.
Bendede aynı hata vardı şimdi düzeldi