GERİ DÖNÜŞ ZMANI

Teşkilat sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
mustafatr29
İskele Babası
İskele Babası

GERİ DÖNÜŞ ZMANI

Mesaj gönderen mustafatr29 »

Merhabalar,

Bunda yaklaşık 2 sene önce bırakmıştım ve oyuna tekrardan başladım teşkilatta az da olsa bir dostluk kurduguma inanıyorum. Hem tılsım item falan olsun gelip başlıcak olup beni gruba almıyorlar eziğim düşünen var ise bana ulaşşsın ben elimden geldikçe yardımcı olacağımdır beni oyun içinde kimse sorsanız tanır teşkilatta şuanda eminönünden gelip başlıyacam sıfır karakter kasıcam her türlü item maden gibi cidden eski gunlerdeki sohbeti muhabbeti sağlayacak olan gelsin 3 e 5 e bakıcak adam gelmesin uyarıyorum. Bu bir oyundur gerçek hayati orda bırakın bu oyun kardeşlik dostluk sohbet muhabbeti sarmakta bunu öldürmeyin saçma sapan işler yaparak lütfen değerli arkadaşlarım... Ben elimden geleni yapacağım sizlerde yanımda durmak isterseniz oyun oynarken zevk almak istiyorsanız beni bulun ve beraber dostça oynumuzu oynayalım....

ITheKingİsBackI--ITRIMustafa-BONANZA
Kullanıcı avatarı
ondergungor89
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Sunucu: Eminönü

Re: GERİ DÖNÜŞ ZMANI

Mesaj gönderen ondergungor89 »

çok güzel anlatmışssın keşke herkes senın gıbı düşünebilse herkesı hırs ve ego kaplamıs elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım bende teşkılattayım :) ghostbuster
Kullanıcı avatarı
rembrandt
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen rembrandt »

mustafatr29 yazdı: 24 Ağu 2022 14:51 Merhabalar,

Bunda yaklaşık 2 sene önce bırakmıştım ve oyuna tekrardan başladım teşkilatta az da olsa bir dostluk kurduguma inanıyorum. Hem tılsım item falan olsun gelip başlıcak olup beni gruba almıyorlar eziğim düşünen var ise bana ulaşşsın ben elimden geldikçe yardımcı olacağımdır beni oyun içinde kimse sorsanız tanır teşkilatta şuanda eminönünden gelip başlıyacam sıfır karakter kasıcam her türlü item maden gibi cidden eski gunlerdeki sohbeti muhabbeti sağlayacak olan gelsin 3 e 5 e bakıcak adam gelmesin uyarıyorum. Bu bir oyundur gerçek hayati orda bırakın bu oyun kardeşlik dostluk sohbet muhabbeti sarmakta bunu öldürmeyin saçma sapan işler yaparak lütfen değerli arkadaşlarım... Ben elimden geleni yapacağım sizlerde yanımda durmak isterseniz oyun oynarken zevk almak istiyorsanız beni bulun ve beraber dostça oynumuzu oynayalım....

ITheKingİsBackI--ITRIMustafa-BONANZA
ITRIMustafa karakteri zamanında Kuklacı sunucusunda Türkiyem loncasında ki Mustafa mı ? :thinking_face:
APARTMAN LAMBASININ BİLE FARK ETMEDİĞİ İNSANLARLA UĞRAŞIYORUZ ...
mustafatr29
İskele Babası
İskele Babası

Mesaj gönderen mustafatr29 »

evet sen kimsin
delidirdeli
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Mesaj gönderen delidirdeli »

Gaffar yapacak grup cikarmi
Yurnero89
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Mesaj gönderen Yurnero89 »

Bende geri dönmek istiyorum Teşkilat a sanırım insan yok :) ama eskilerden birileri varsa gelicem.. EGEMENxYurnero - EGEMENxCommando
RON ( Yurnero )

Birileri varsa geleyim....
Kullanıcı avatarı
Skull
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen Skull »

Bende tekrar başladım. :D Yardımlarınızı bekliyorum. :D