Bir öneri hk.

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk
Klan: Lodos

Bir öneri hk.

Mesaj gönderen scorper »

Merhaba herkese saygılar sevgiler selamlar hürmetler. Bu oyuna gönül vermiş bir kardeşinizim. Bu oyuna çocukken başladık şimdi yaşımız büyüdü. Benim kökten oyuna katkı olabilecek bazı önerilerim tahminlerim var hem oyuncularla paylaşmak hemde yöneticilere bu önerimi burdan paylaşmak istedim saçma gelebilir güzel bulanda olabilir herkese saygım sonsuz sevgiler herkese. Ama en azından yıllarca oynadığım için dikkate alan biri yada okuyan biri olursa mutlu olurum bu son yazım çünkü.

Şimdi oyunda bazılarımız yıllarca çarları fulleyemedi veya her sınıftan karakter oynayamadı bunun keyfine varamadık savaşcı buyucu şifacı. Oyunda üretim bir bostan mataryel düşürme çok zor oldugu için çogu arkadasımız bu şekildeydi.

Benim önerim hem bu oyunun kolaylaştırılması hemde herkesin grupça ekipçe akşamları işimizden geldiğimizde kafa dağıtacagımız bir oyun haline gelmesini ben gönülden istiyorum sadece erkek çoğunlukta değil bayan arkadaşlarımızında oyuna katılması olabilir.

Şöyle oyunda şu an benim tahminimce lazım olan şeyler var yeni bir grup bölgesi gelse bu grup bölgeside her şeyden farklı olsa mesela ikv deniz altı deniz savaşları suyun altında bir grup bölgesi boğaz altı olur veya eminönündeki o büyük geminin altında bir giriş yapılsa.

Bu gelen yeni yenilikte üretim kalksa maden olayları olmasa yani o grup bölgesinde kestiğimiz boslardan sadece şunlar düşse yeni silahlar felan değil ihtiyaç olan şeyler karaköyün eksiklikleri yani şunlar: mor veya turuncu şaheser yeni takılar, her karakter için maraton hız itemleri bu gerçekten şart. Ve yeni gözlükler düşse. Yani takı, maraton, gözlükler sadece bu 3 şey.

Böylelikle o grup bölgesinde düşürerek kazanıcaz ve üretim olmadığı için bazı şeylerin önüne geçilicek.

İkv içinde ikv dükkana gelir getirebilecek yönetimide düşünülcek şekilde mesela akçeyle karakter tip değiştirme hakkı eklense karakterlerin tipini istediğimiz zaman değiştirebilsek? Bence bu ürünü kullanan çok olur. Benim düşüncelerim bunlar okudugunuz için teşekkürler saygılar sevgiler...
Kullanıcı avatarı
Sonne
Yasemin'in Gözcüsü
Yasemin'in Gözcüsü
Sunucu: Anka
Lonca: Eppur Si Muove

Re: Bir öneri hk.

Mesaj gönderen Sonne »

TOLGARDA yazdı: 22 Ara 2020 17:25 Ya iyi ya da kötü demeden şunu söyleyeyim sabaha kadar biz forum olarak fikir yürütsek inanılmaz şeyler buluruz. Sorun düşünmek değil faaliyete dökmek
Resim

hercai
rosenrot
donaukinder
JillValentine
RositaEspinosa

Anka

Bilirler her şeyi doğru ama niye yürüyüp dururlar eğri ?
Kullanıcı avatarı
Leagu3
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Mesaj gönderen Leagu3 »

Bu ve bunun gibi önerilerin hayata geçirilmesi ne yazıkki imkansız. Çünkü bunları oyuna entegre edecek bir ekip mevcut değil.
Aynı zamanda oyunun motorunun çok eski teknoloji olması nedeniylede şu saatten sonra herhangi bir yenilik ve güncelleme gelmesi mümkün değil.
Since 2007.
Kullanıcı avatarı
ejedrogl
Mezarlık Bekçisi
Mezarlık Bekçisi

Mesaj gönderen ejedrogl »

imkansiz be pasam
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

önerileri sadece biz görüyoruz elimizdende bir şey gelmiyor :')
Kullanıcı avatarı
ondergungor89
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ondergungor89 »

Leagu3 yazdı: 03 Ağu 2022 22:27 Bu ve bunun gibi önerilerin hayata geçirilmesi ne yazıkki imkansız. Çünkü bunları oyuna entegre edecek bir ekip mevcut değil.
Aynı zamanda oyunun motorunun çok eski teknoloji olması nedeniylede şu saatten sonra herhangi bir yenilik ve güncelleme gelmesi mümkün değil.
Buraya kadar haklısıniz ama Karaköy güncellemesi nasıl geldi? Adamalr istese belki Bayazıt güncellemesi yâda Taksim meydanı güncellemesi yapabilir diye düşünüyorum
Kullanıcı avatarı
Galette
Sahaf Yardımcısı
Sahaf Yardımcısı
Lonca: Ottoman Nobility

Mesaj gönderen Galette »

Ben yeni bolgenin adını Bağcılar bekliyorum net.
FERASET
zahH
Kullanıcı avatarı
ondergungor89
Şarapçı'nın Sırdaşı
Şarapçı'nın Sırdaşı

Mesaj gönderen ondergungor89 »

sonuç olarak bu oyundan pek bir beklenti içinde olmamamız gerektıgını anlıyoruz gmler dahıl kımsenın umrunda değil ali babanın çiftliği gibi oyunun gidişatı ne yenı server gelir ne yenı seviye ne yeni item takı vs oyun kısır döngü içinde devam etmekte
Kullanıcı avatarı
scorper
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Sunucu: Beyaz Köşk

Mesaj gönderen scorper »

ejedrogl yazdı: 04 Ağu 2022 22:21 imkansiz be pasam
Olsun be abi saygılar :)
Kullanıcı avatarı
AGRESIF
Teşkilat Neferi
Teşkilat Neferi
Klan: Arzın Çocukları

Mesaj gönderen AGRESIF »

ondergungor89 yazdı: 05 Ağu 2022 06:58
Leagu3 yazdı: 03 Ağu 2022 22:27 Bu ve bunun gibi önerilerin hayata geçirilmesi ne yazıkki imkansız. Çünkü bunları oyuna entegre edecek bir ekip mevcut değil.
Buraya kadar haklısıniz ama Karaköy güncellemesi nasıl geldi? Adamalr istese belki Bayazıt güncellemesi yâda Taksim meydanı güncellemesi yapabilir diye düşünüyorum
senin anlamadığın şu ekip son kez karaköy güncellemesini yaptı ve ayrıldı şimdi kimse yok