Yardımseverlik Hakkında

Tüm İKV oyuncularının ortak paylaşım alanı
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
Sunucu: Eminönü
İletişim:

Yardımseverlik Hakkında

Mesaj gönderen Rasenganm »

Oyunu uzun zamandır oynamıyordum, öyle bir canım çekti ki dedim indireyim 5-10 level kasayım silerim geri. Hem olurda oyun kapanırsa yakın zamanlarda oynamış olayım dedim.

Sıfırdan başladığım için uzun vadeli düşünmüyorum, en son ben oynarken m1 300m idi şimdi 300t olmuş bu halde oynanmaz galiba. Neyse 5 kastım 10 kastım 15 kastım hala çıkamadım oyundan. Yalnız oynuyorum fakat sağdan soldan geçen insanlar o kadar yardımsever ki hiç yalnız kalmadım oyunda daha :d İhtiyacın var mı, görevin var mı diye soru yağıyor. Yok diyorum, 20lv farelerde exp kasmaya götürüyorlar o zaman :d Yeni başlayanlarda var onlarla da takılıyorum birbirimizin görevlerini yapıyoruz, maden falan dönüyoruz işlenmiş gümüş için. Gerek eskiler gerek yeni başlayanlar o benim eskiden sevdiğim, özlediğim hissi bugün yaşattılar. Acayip keyif aldım cidden. Eskiden böyle şeyler forumda anlatılırdı, günlük yazarlardı aklıma onlar gelince yazmak istedim buraya :) Bu oyuna gönül vermiş, herhangi bir müziğini duyunca gözleri dolanlara selam olsun :)
Resim
Kullanıcı avatarı
Windowss
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Lonca: Parallax Phenomenon

Re: Yardımseverlik Hakkında

Mesaj gönderen Windowss »

Oyuna girdiğinde böyle bir duyguyu tekrardan yaşamış olman bizleri çok mutlu etti...
Eminönü sunucusunda oynuyorsan ben de elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
"Bizler daimi tanıklarıyız hep varolan kentimizin şimdi ve kıyamette!"
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

Windowss yazdı: 29 May 2022 04:39 Oyuna girdiğinde böyle bir duyguyu tekrardan yaşamış olman bizleri çok mutlu etti...
Eminönü sunucusunda oynuyorsan ben de elimden geldiğince yardımcı olabilirim.
Güzel mesajınız ve yardım talebiniz için çok teşekkür ederim :blush: Yok Eminönü sunucusunda oynamıyorum, plus olmadığından giremedim başka yerde açtım ':)
Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Beyazköşkte falan oynuyorsun herhalde, Sancakta oyuna girdim 15 dk dolaştım 1 kişi ile karşılaşmadım :grin:
Kullanıcı avatarı
Rasenganm
Cin Avcısı
Cin Avcısı
İletişim:

benibanladilar yazdı: 29 May 2022 14:32 Beyazköşkte falan oynuyorsun herhalde, Sancakta oyuna girdim 15 dk dolaştım 1 kişi ile karşılaşmadım :grin:
evet beyazköşkteyim :) seni neden banladılar ya :d?
Resim
Kullanıcı avatarı
benibanladilar
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı

Mesaj gönderen benibanladilar »

Rasenganm yazdı: 29 May 2022 16:11
benibanladilar yazdı: 29 May 2022 14:32 Beyazköşkte falan oynuyorsun herhalde, Sancakta oyuna girdim 15 dk dolaştım 1 kişi ile karşılaşmadım :grin:
evet beyazköşkteyim :) seni neden banladılar ya :d?
forumdan banladılar ya, oyunda hiç ban yemedim.
Kullanıcı avatarı
xANARCHYx
FareAdam Düşmanı
FareAdam Düşmanı
Klan: Lodos

Mesaj gönderen xANARCHYx »

Eminönü sunucusunda kimi görsem yardım ederim. Sonuçta adamın 5 eksik madenini tamamlayınca benden bir şey eksilmiyor. Elimizden geldiğinde yeni hesap kasanlara yardım ediyoruz. Eö uğrarsanız yazmanız yeterli.