Savaşçı sınıfı ve Büyücü sınıfı kullananlar buyursunlar

Kılıç ustaları hünerlerini birbirleriyle paylaşıp daha sert ve kritik vurmanın yollarını arıyorlar
ferbatu2514
Acemi Savaşçı
Acemi Savaşçı

Savaşçı sınıfı ve Büyücü sınıfı kullananlar buyursunlar

Mesaj gönderen ferbatu2514 »

Selamlar herkese iyi ramazanlar
Arkdaşlar of sınıf mı daha avantajlıdır def sınıf mı özellikle klan savaşlarında
suan def kullanıyorum tılsımlarım kırmızılar kanatma 3 def maviler sakınma ve dikkat
kombinasyon iyimimdir bu şekilde
Ayrıca
Büyücüde sürekli kararsız kalıyorum
fizik mi buz mu elek mi avantajlıdır klan savaşlarında vslerde ayrıca tılsım kombinasyonu nasıl olmalıdır ?
Yorum yapan herkese teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
MuratYABANGULU
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü
Klan: Arzın Çocukları
Lonca: PREMİUM

Re: Savaşçı sınıfı ve Büyücü sınıfı kullananlar buyursunlar

Mesaj gönderen MuratYABANGULU »

Def bence daha güzel ama zevk işi iksiri olan of her zaman kazanır tamamen stratejik ama sakınma çöp bi tılsım zihin3 takmanı öneririm
MURATYABANGÜLÜ
Kullanıcı avatarı
MamiquReborn
İskele Babası
İskele Babası
Sunucu: Eminönü

Re: Savaşçı sınıfı ve Büyücü sınıfı kullananlar buyursunlar

Mesaj gönderen MamiquReborn »

of sınıf daha avantajlıdır çünkü defle ani hasar çıkardığın için bir ck ile durdurulma şansın yüksek ve sadece silah hasarı olduğu için tekrar vurman 3 saniye sürecek ve bu süre fazla o süreyi beklerken ölebilirsin ancak ofansifte defansifin vuracağı hasarı en fazla 2 saniyede öldürebilir

büyücüye gelince fizik genelde klan savaşında kullanılıyor.Çünkü zırh kırıldığı için defansifin ya da ofansifin yarattığı hasarı bayağı yükseltiyor.Teke tek savaşta bile defansifin zırhını kırabilirsin ama bu bir şans büyü kritik gelmezse sap gibi kalırsın ':) öte yandan buzda çok vuruyor ancak buz kullanmak için direnç kırma şart ve buz kolayca bozuluyor. (fiziktede geçerli ancak m1 tılsımından dolayı art arda vurabilirsin) elektriğe gelince elektrik diğer elektrik kullanıcılarıyla güzel oluyor 3 kat hasardan dolayı ve biriken elektrik etkisinden dolayı.Tek başına elektrik büyücülere karşı defansiflere karşı işe yarar ancak şifacıların direnci olduğundan elektrik ve buz onlara çok işlemez bu yüzden direnç kırma 3 kullanılması lazım.Fizik ile dirençten vurmayabilirsin ve zırhını kırabilirsin.

ben bunu dedim diye fizik kullanmak ya da ofansif kullanmak zorunda değilsin her sınıfın bir avantajı var(defansifin ayısı,buzun elektrik ve fizikten daha ani hasar vurması,elektriğin y2 ile çevreyi etkilemesi.)
her türün kendi tadı var.

defansif ve buz ile tek başına adam çok güzel avlarsın
Bir musibet bin nasihatten iyidir.

xXBigTroubleXx-XxAllForOnexX
-xXKillCommandXx Dazzle