Nerelerden Nereye

Eminönü sunucusuna ait Genel Sohbet alanı
Kullanıcı avatarı
EGEMENxYurnero
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu
Sunucu: Eminönü

Nerelerden Nereye

Mesaj gönderen EGEMENxYurnero »

Bir zamanlar oyunda eğlenirdik.... Farklı şeyler denerdik. Şuan yalan dolan herşey..

viewtopic.php?t=98062#p852995
Resim
Kullanıcı avatarı
EGEMENxYurnero
Salgın Koruyucusu
Salgın Koruyucusu

Re: Nerelerden Nereye

Mesaj gönderen EGEMENxYurnero »

inatla çantamda kıyamet set sıfır kelvin asa olmasına rağmen 49 a kasmıyordum.. :) kızıp bi gecede charımı 49 lvl yapan Paşaxaşap ' a selam olsun.... Okursan özelden ulaş bana
Resim
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

EGEMENxYurnero yazdı: 20 Nis 2022 15:29 inatla çantamda kıyamet set sıfır kelvin asa olmasına rağmen 49 a kasmıyordum.. :) kızıp bi gecede charımı 49 lvl yapan Paşaxaşap ' a selam olsun.... Okursan özelden ulaş bana
Umarım sesini duymuştur :pensive:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr:
Esadullah
Kara Cin Düşmanı
Kara Cin Düşmanı

Mesaj gönderen Esadullah »

EGEMENxYurnero yazdı: 20 Nis 2022 15:29 inatla çantamda kıyamet set sıfır kelvin asa olmasına rağmen 49 a kasmıyordum.. :) kızıp bi gecede charımı 49 lvl yapan Paşaxaşap ' a selam olsun.... Okursan özelden ulaş bana
Umarım sesini duymuştur :pensive:
İKV dünyasında, sadece Eminönü Sunucusu'nda; EsedullahŞifa(59), EsedullahBüyü(59) ve esedullahAli(59) isimli karakterlerim bulunmaktadır. Çakma karakterin verdiği/vereceği huzursuzluklardan mesul değilim.
ÖZGÜR FİLİSTİN :flag_ps: :flag_tr: